اقتصادیکسب و کار برتر

قیمت هر کیلو استیل 304

همه مصرف کنندگان هنگام خرید یک محصول دو فاکتور مهم و اصلی کیفیت و قیمت را در نظر می گیرند. حال اگر محصول مورد نظر کالایی تخصصی باشد فرآيند تصمیم گیری را پیچیده تر می کند. استنلس استیل یکی از همین محصولات تخصصی است که مصرف کننده هنگام خرید به استعلام قیمت هر کیلو ورق استیل 304 و 316 ورق و رول توجه می کند. گروه صنعتی استیل صدرا هر دو رکن اصلی خرید را شامل می شود.

 

اگر بحث اصالت کالا را کنار بگذاریم اصلی ترین عامل خرید بحث رقابت قیمتی محصول خواهد بود.

 

استیل نیز از این قضیه مستثنی نیست. شما هنگام خرید استیل، برای استعلام قیمت هر کیلو استیل 304 و 316 قیمت های مختلفی را از فروشندگان دریافت می کنید.

 

مصرف کنندگان استیل

بازار هدف استیل را می توانیم کل صنعت در نظر بگیریم پس عرضه و تقاضا تاثیر زیادی بر قیمت خرید و فروش ورق و رول استیل دارد.

صنعتگران محصولی را تولید می کنند که در آن ورق استیل به کار رفته است یا دستگاهی دارند که برای تجهیز و نگهداری آن باید از ورق استیل استفاده کنند پس در حالت کلی تقاضا همیشه برای استیل وجود دارد.

به طور کلی ورق استیل در صنعت پزشکی، نفت و پتروشیمی، ساختمان سازی، خودروسازی، صنایع دفاعی، صنایع دکوراتیو و خیلی از صنایع دیگر کاربرد دارد.

 

لیست قیمت ورق و رول استیل ۳۰۴ و ۳۱۶

استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ دو نوع پرکاربرد از استیل های سری ۳۰۰ می باشند که در اکثر صنایع از آن ها استفاده می شود. گروه صنعتی استیل صدرا به صورت تخصصی وارد کننده این دو نوع استیل می باشد.

این دو آلیاژ که از نوع آستنیتی بوده اند و پروسه نورد آنها هم به دو صورت انجام می شود دارای خواص ضد زنگ و ضد خوردگی می باشند.

ورق و رول استیل ۳۱۶ به خاطر وجود مولیبدن در ساختار خود خاصیت ضد اسیدی بیشتری نسبت به ورق ۳۰۴ دارد. همین امر باعث می شود قیمت خرید ورق استیل ۳۱۶ بالاتر از ۳۰۴ باشد.

 

تامین کننده مستقیم استیل را پیدا کنید

اگر می خواهید قیمت مناسب را برای استیل پیدا کنید سراغ واردکننده اصلی بروید. گروه صنعتی استیل صدرا یکی از واردکنندگان اصلی استیل در ایران می باشد.

وارد کننده علاوه بر اینکه اصالت کالای خود را بوسیله گواهی اصالت کالا تایید می کند در قیمت نیز دست بازتری برای جذب مشتری دارد.

 

واردکننده ممکن است چند آلیاژ مختلف را وارد کشور کند یا اینکه تخصصی فقط روی یک آلیاژ کار کند. ممکن است یک شرکت فقط ورق استیل های بگیر را وارد کند و شرکت دیگری فقط رول استیل عرضه کند یا دیگری فقط ورق استیل فابریک برای عرضه داشته باشد.

 

اهمیت تامین کننده اصلی زمانی مشخص می شود که بدانید ورق و رول استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ و همه ی آلیاژ ها وارداتی هستند و در کشور اصلا تولید نمی شوند.

 

در بازار فلزات واسطه یا دلال تا دلتان بخواهد پیدا می شود. به فرض مثال شما قصد خرید ورق استیل ۳۰۴ را دارید و قیمت خرید این محصول در بازار ۱۷۰ هزار تومان است. شما اگر منابع درستی برای قیمت هر کیلو ورق یا رول استیل نداشته باشید ممکن است همین محصول را با قیمت ۱۷۵ هزارتومان خریداری کنید و وقتی در وزن نهایی محصول این قیمت اعمال می شود متوجه می شوید که چقدر تفاوت وجود دارد. شما به عنوان مصرف کننده باید هر روز لیست قیمت خرید استیل را چک کنید تا از هر تغییری با خبر شوید.

 

آنلاین هم میتوانید استیل بخرید!

با فراگیر شدن اینترنت و پیشرفت تکنولوژی دیگر خرید اینترنتی هر چیزی امکانپذیر است حتی ورق و رول استیل.

 

تا به امروز مصرف کنندگان برای اینکه بهترین قیمت خرید ورق و رول استیل را پیدا کنند به مجتمع پارس غدیر واقع در اتوبان فتح تهران مراجعه می کردند که تا امروز بورس اصلی ورق و رول و سایر مقاطع استیل در کل کشور می باشد.

 

چندسالی است که فروشگاه های اینترنتی استیل نیز رشد چشمگیری داشته است اما باید توجه کنید که با توجه به قیمت بالای استیل در دام کلاهبرداران نیافتید. پس به هر فروشگاهی که لیست قیمت خرید استیل داشت نباید اعتماد کرد.

 

قیمت هر کیلو استیل ۳۰۴ و ۳۱۶

بسیاری از سایت های فروش استیل واردکننده نیستند. آنها با قراردادن قیمتی بالاتر از قیمت روز بازار در سایت سفارش شما را می گیرند و سعی به خرید پایین ترین قیمت ممکن از منابع اصلی بازار می کنند. بسیاری از خریداران هم به خاطر عدم آگاهی از نحوه خرید استیل و قیمت آن در دام آنها می افتند.

 

حال اگر فروشگاهی که خودش واردکننده مستقیم ورق و رول استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ باشد و می تواند رقابتی ترین قیمت بازار را به شما ارایه دهد و در خرید شما را راهنمایی کند که شما فقط با یک تماس تلفنی بتوانید خرید کنید واقعا وسوسه انگیز است.

 

شاید باورتان نشود ولی گروه صنعتی استیل صدرا دقیقا همین شرایط را دارد. شما میتوانید از قیمت روز ورق و رول استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ مطلع شوید و یا برای خرید استیل از آنها مشاوره تخصصی بگیرید.

 

نحوه محاسبه قیمت استیل 304 و 316

قیمت هر کالایی در بازار آزاد وابسته به عرضه و تقاضا همان کالا می باشد و قیمت استیل نیز در ایران از این امر مستثنا نمیباشد. در کنار این موضوع دو عامل اصلی تعیین کننده قیمت استیل در ایران میباشد.

مورد اول قیمت جهانی استیل میباشد که خود پیرو قیمت نیکل می باشد چرا که نیکل گران قیمت ترین فلز تشکیل دهنده استیل است و می تواند قیمت آن را دستخوش تغییر کند.

مورد دوم نیز قیمت دلار می باشد که با توجه به این که استیل یک کالای وارداتی در ایران است می باشد قیمت آن با تغییر قیمت دلار، تغییر می کند.

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت خرید ورق و رول استیل

اصلی ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت خرید ورق و رول های استیل بحث قیمت ارز و قیمت جهانی فلز نیکل است.

 

شما می توانید برای قیمت هر کیلو استیل 304 و 316 به لیست های بالا مراجعه کنید.

 

مورد دیگر بحث عرضه و تقاضا می باشد یک روز ممکن است یک آلیاژ مثلا ورق استیل ۳۰۴ در ضخامت ۳ میل کمیاب شود. همین امر باعث می شود قیمت آن نسبت به تقاضا بالا رود.

 

عامل دیگر تفاوت قیمت مربوط به نوع آلیاژ ها می باشد مثلا ورق استیل ۳۱۶ گرانتر از ورق استیل ۳۰۴ می باشد. بعضی اوقات شرکت های سازنده ورق یا رول استیل تفاوت قیمت ها را رقم میزنند.

 

برای خرید ورق یا رول استیل مشاوره بگیرید

شما اگر برای ساخت محصولی نیاز به ورق یا رول استیل داشته باشید ولی تخصصی نسبت به آلیاژهای استیل نداشته باشید ممکن است دچار مشکل شوید.

 

برای اینکه جلوی ضرر خود را بگیرید فروشنده ای را پیدا کنید که علاوه بر ارائه لیست قیمت به روز به شما مشاوره در هنگام خرید هم بدهد.

 

استیل به شرط آنالیز

استیل را از فروشنده ای بخرید که علاوه بر قیمت مناسب کالای خود را تضمین کند. اگر پس از آنالیز مشخص شد محصول مغایر به شما فروخته است امکان فسخ معامله را داشته باشید.

 

برخی سودجویان هنگام خرید ورق یا رول استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ آلیاژی تحت عنوان آلیاژ ۲۰۱ را به شما بفروشند که به دلیل شبیه بودن خواص آن به ۳۰۴ و ۳۱۶ شما متوجه این موضوع نشوید.

 

کم کربن بودن ورق ۳۰۴ و ۳۱۶ را بررسی کنید

در مقاله ی ورق استیل نگیر سری ۳۰۰ در رابطه با ورق و رول کم کربن ۳۰۴ و ۳۱۶ صحبت کردیم که با شناسه اختصاری ۳۰۴L یا ۳۱۶L نمایش داده می شوند.

 

هنگام استعلام قیمت هر کیلو استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ باید توجه داشته باشید که استیل های کم کربن قیمت بالاتری نسبت به استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ معمولی دارند.

 

با این حال ممکن است هنگام مشاهده لیست قیمت ورق و رول استیل شما متوجه نشوید که استیل کم کربن به شما می دهند یا معمولی این مورد را حتما هنگام خرید بررسی کنید.

 

قیمت ورق و رول استیل به چه صورتی حساب میشود؟

قیمت استیل در ایران تابعی از قیمت جهانی استیل و قیمت دلار میباشد. معمولا قیمت جهانی استیل بر اساس تغییرات قیمت نیکل محاسبه میشود که از فلزات اصلی سازنده استیل است.

 

لیست قیمت استیل آیا به روز میباشد؟

تمام قیمت های به صورت لحظه ای به روز رسانی میشوند و شما می توانید با همین قیمت از مجموعه استیل صدرا خرید بفرمایید.

 

علت تفاوت قیمت استیل 314 و 316 چیست؟

تفاوت اصلی این دو آلیاژ در درصد نیکل موجود در آنها میباشد و با توجه با این که نیکل موجود در استیل 316 بیشتر است، قیمت این آلیاژ از استیل نیز نسبت به استیل 304 بیشتر می باشد.

 

مصارف استیل چیست؟

به طور کلی استنلس استیل در تمامی صنایع استفاده می شوند که می بایست با توجه به نوع مصرف آلیاژ مناسب شناسایی شود.

 

برای خرید بدون واسطه استیل از وارد کننده چه باید کرد؟

به طور کلی برای خرید دسته اول استیل باید واردکننده مستقیم آن را پیدا کنید. که هم قیمت مناسب تری را به شما می دهند و هم از اصالت کالا اطمینان داشته باشید. مجتمع پارس غدیر بورس اصلی مقاطع استیل در ایران می باشد.

گروه صنعتی استیل صدرا یکی از واردکنندگان قدیمی ورق و رول استیل می باشد.

 

قیمت های وارد شده بر چه واحدی است؟

لیست های بالا قیمت هر کیلو استیل 304 و 316 را بر اساس تومان نشان میدهد.

دکمه بازگشت به بالا