رویدادها

کاهش دمای هوا در نوار شمالی کشور از فردا

آفتاب نیوز:

صادق ضیاییان با اشاره به آخرین نقشه های پیش بینی هواشناسی اظهار داشت: رعد و برق و وزش باد در بعد از ظهر (پنجشنبه 26 تیر) در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان پیش بینی می شود. علاوه بر این ، در بعضی از مناطق ساحلی خزر بین بعدازظهر جمعه (6 ژوئیه) و دوشنبه (9 تیر) بعد از ظهر و اوایل عصر باران پراکنده خواهد بود.

وی افزود: گاهی رعد و برق و طوفان گاهی در مناطق شمالی استانهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی ظهر شنبه (7 تیر) و یکشنبه (8 تیر) رخ می دهد. این وضعیت در Korosan شمالی و Koros شمالی در رضوی در پایان روزهای یکشنبه (29 ژوئیه) و دوشنبه (9 ژوئیه) پیش بینی شده است.

کمترین کاهش دما در شمال کشور است

ضیائیان گفت: دمای هوا در روز جمعه 5-10 درجه در شمال کشور و در دامنه های جنوبی البرز کاهش می یابد. گرد و غبار در شرق به ویژه در منطقه زابل افزایش می یابد.

مدیرکل پیش بینی هواشناسی و اخطار سریع تأکید کرد: دریای خزر در روزهای پنجشنبه و جمعه (5 و 6 ژوئیه) خنک خواهد بود و دریای خزر بین پنجشنبه بعد از ظهر و شنبه (7 تیر) خشن خواهد بود.

وی در جمعبندی هوای تهران برای دو روز آینده بیان کرد: آسمان تهران فردا (جمعه 27 تیر) با حداقل 21 و حداکثر 35 درجه سانتیگراد ، وزش باد صاف در روز شنبه (7 تیر) و سپس تا حدودی ابری از ظهر ، حداقل و حداکثر صاف خواهد بود. درجه حرارت بین 20 تا 33 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

کمترین کاهش دما در شمال کشور است

دکمه بازگشت به بالا