ورزش

صحبت‌های پرسپولیسی‌ها در مورد دلایل شکست و از دست رفتن یک جام – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، دیدار سوپرجام فوتبال ایران بین تیم های پرسپولیس (قهرمان فصل گذشته لیگ برتر) و فولاد خوزستان (قهرمان جام حذفی) امروز دوشنبه برگزار شد و در نهایت فولاد با نتیجه صفر بر صفر به پیروزی رسید.

امید عالیشاه بعد از بازی گفت: نمی خواهم در مورد بازی صحبت کنم. مصدومیتم بدتر شده است و باید ام آر آی انجام دهم تا ببینم چه اتفاقی برایم می افتد.

مهدی شیری درباره اخراجش گفت: از همه هواداران عذرخواهی می کنم. امیدوارم حمایت آنها ادامه داشته باشد زیرا مسابقات سختی در انتظار ما است. من حتی در مورد مسائل حاشیه ای صحبت نمی کنم.

مهدی ترابی، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس نیز گفت که دو ساعت قبل از بازی دچار علائم شده است. ترجیح میدیم قرنطینه بشیم منتظر پاسخ تست شما هستیم.

حمید مطهری سرمربی پرسپولیس گفت: در نیمه دوم خوب کار کردیم اما ضربه مهدی شیری باعث سکته تیم شد. آقای اکبریان خداحافظی کردند. من در مورد سبک داوری او زیاد صحبت می کنم. اما متأسفانه سبک داوری آنها این است که تیمی را که بیشتر کار می کند قضاوت می کنند. برخی به سکوها احترام نمی گذاشتند که من به پلیس هشدار دادم.

مطهری درباره خریدهای پرسپولیس گفت: در این مورد حرفی ندارم. همه بازیکنان ما برای ما ارزشمند هستند. به بازیکنان خسته نباشید می گویم. وضعیت خوبی نداشتیم. ما با قدرت جلو می رویم و سعی می کنیم قهرمانی خود را تکرار کنیم. خیلی از موقعیت ها باید دست به دست هم بدهند تا یک تیم قدرتمند ظاهر شود.

دکمه بازگشت به بالا