ورزش

حضور دانشگاه آزادی‌ها در جمع برترین‌های جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اولین همایش ملی معلمان، اساتید و حامیان طرح شاهد با همکاری وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در قالب وبینارهای همزمان سراسر کشور برگزار شد. کشور. ، دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران.


بیشتر بخوانید:

جشنواره های فرهنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دساد


اختتامیه اولین جشنواره ملی شهدای پیشرفت با حضور سید میرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، پیمان آریایی از صنایع غذایی برگزار شد. از آیت الله آملی در دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر شد.

ابوالفضل قلایی کارشناس شهادت و شهادت دانشگاه آزاد اسلامی اراک نیز مراسمی را در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان های کشور در مرکزی برگزار کرد. با مجسمه و علامت شناسایی

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

در همایش ملی تجلیل از معلمان، اساتید و حامیان طرح شاهد، از 88 حامی برگزیده شاهد تجلیل شد که چهار نفر از آنها از استان مرکزی بودند. استان مرکزی)

به گزارش خبرنگار آنا، فاطمه غفوری کارشناس امور دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان نیز در سال 1401 به عنوان همکار برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب و با اهدای لوح تقدیر شد. در مورد شناسایی در این لوح سپاس از سوی دکتر محمدمهدی ترانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و شهید سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی ایثارگران با تشکر از تلاش شما.

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت


بیشتر بخوانید:

عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در سال گذشته


دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان امسال دارای 350 دانشجوی شهید و ایثارگر در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خواهد بود. این واحد دانشگاهی دارای کانون شاهد و ایثارگر است که اعضای کانون از دانشجویان فعال و موفق در سنوات تحصیلی می باشند. در نیمه آخر سال تحصیلی سه دانش آموز به شهادت رسیدند جشنواره ملی قربانیان در عرصه های علمی، فرهنگی و ورزشی نیز در استان شناخته شدند. سال گذشته مرتضی هدایت زاده، دانشجوی حقوق واحد لاهیجانی در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

اولین همایش ملی به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در یک دوره وبیناری در سالن شهید مناقبی فرد استان یزد با تجلیل از معلمان، اساتید و حامیان طرح شاهد برگزار شد و دو نفر از یزد برگزیده شدند. اسلامی. دانشگاه آزاد شاهد و ایثار) از بین واحدهای دانشگاهی سراسری به عنوان استاد و استادیار دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

این همایش ملی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد، حجت الاسلام حسن زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استان یزد برگزار شد. ایثارگران به عنوان همکار ملی برگزیده دانشگاه آزاد یزد تجلیل شد. .

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

در این همایش از جواد علیزاده، مدیر امور شاهد و ایثارگران، اساتید و اساتید سمینار و دانشگاه و همچنین کارکنان مؤسسات آموزشی تجلیل خواهد شد. دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ستوده شد.

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

به گزارش آنا از بیرجند، اولین همایش تجلیل از اساتید، اساتید حوزه و دانشگاه و حامیان طرح آموزش و پرورش با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان برگزار شد. از استان خراسان جنوبی در اتاق جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران، جواد علیزاده رئیس ستاد شهید و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اهدای لوح وبیناری از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان شهید و امور ایثارگران اعطا شد. بنیاد.رئیس دانشگاه.

نمایندگان دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) در اولین همایش ملی که با حضور اساتید، اساتید سمینار و دانشگاه و حامیان طرح شاهد اصفهان به صورت همزمان در سراسر کشور و در قالب وبینار برگزار شد، حضور یافتند. استقبال مینماید.

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

در این همایش که همزمان با سایر استان ها با حضور مسئولان دولتی و مدیران استانی در اصفهان و فرمانداری شهرستان برگزار شد، از خدمات همیاران طرح شاهد در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، مدارس و سمینارها تقدیر شد. .

در این مراسم از 9 نفر از اساتید نمونه حوزه و دانشگاه، مدرسین و کارکنان طرح شاهد از جمله سعید آذربایجان عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی، رزمنده 8 ساله دفاع مقدس و علی باقری تجلیل شد. با لوح ها و تندیس ها ، مدیر امور شاهد موافقان دانشگاه آزاد اسلامی به نمایش گذاشته شده است.

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

انتخاب اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان به عنوان استاد برتر و همکار کشور

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

سخنران و مدرس همایش سراسری کریم کریمی زاده تجلیل از اساتید و کارکنان طرح شاهد به مناسبت مقام عالی معلمی در اتاق جلسات اداره کل شهید و امور ایثارگران استان کردستان برگزار شد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان دبیر ستاد شاهد این دانشگاه در سال 1401 به عنوان همکار ملی طرح شاهد دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد و از سوی سیدامیر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور با اهدای لوح و تندیس به رسم یادبود اعطا شد. و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی.

کارشناس شهدا و ایثارگران دانشگاه آزاد تبریز را به عنوان همکار نمونه معرفی می کنیم

کارشناس امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان عضو نمونه و ارشد اولین همایش ملی تجلیل از معلمان و اساتید طرح شاهد انتخاب و معرفی شد.

نخستین همایش ملی همزمان با هفته معلم و استاد تجلیل از برگزیدگان و برگزیدگان معلمان، مدرسین و دستیاران برگزیده دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد. در سراسر کشور. این همایش با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.

حضور دانشگاه آزاد در اجلاس سران جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

معصومه حیدرزاده کارشناس شهدا و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در این همایش ملی خود را به عنوان نمونه و همکار ارشد معرفی کرد. در این کنفرانس ملی

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا