ورزش

نماینده رفسنجان در آستانه حذف از لیگ برتر

نماینده رفسنجان در آستانه سقوط از لیگ برتر است

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون هنوز مدارک نهایی در خصوص تسویه حساب مس رفسنجان با بازیکنان و کادر فنی سال قبل را دریافت نکرده است و بیش از این نمی توانیم این باشگاه را تحمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری رویداد برتر، محسن ترابی در آستانه آغاز هفته ششم لیگ برتر مردان از ساعت 16 امروز گفت: اگر تیم مس رفسنجان امروز (چهارشنبه 13 آبان ماه) قبل از سالن نهم رفسنجان تسویه حساب شود. مدارک با بازیکنان و اگر کادر فنی پارسال به سازمان لیگ گزارش ندهند، اجازه بازی با نیان الکترونیک خراسان را ندارند.

تصریح کرد: با توجه به اینکه همه تیم ها با 1400 بازیکن و کادر فنی خود برای حضور در لیگ 1401 به توافق رسیده اند، ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بیش از این نمی توانیم مس رفسنجان را تحمل کنیم. این در حالی است که تیم مس رفسنجان باید قبل از شروع مسابقات این کار را انجام می داد.

رئیس سازمان لیگ والیبال فدراسیون ادامه داد: مس رفسنجان قبل از شروع مسابقات بدهی خود را تثبیت نکرد و بازیکنان و کادر فنی این تیم سال گذشته شکایتی را به کمیته انضباطی ارائه کردند که این کمیته نیز اعلام کرد. نظرش در مورد باشگاه و مس قرارداد باید توسط مدعیان پرداخت شود.

وی با اشاره به اینکه امروز آخرین فرصت باشگاه مس برای ارائه اسناد پرداخت بدهی بود، سپس افزود: باشگاه مس مدعی پرداخت است اما تاکنون هیچ سندی به انجمن ارائه نشده است. در صورتی که در رای کمیته انضباطی آمده است که مدارک باید به این کمیته ارسال شود. باشگاه مس امروز نوشت و گفت مدارک آماده است و هرکسی می تواند ببیند، این روش با انجمن مرسوم نیست.

رئیس سازمان قهرمانی درباره حذف تیم مس رفسنجان به دلیل حضور تیم نخبگان مردان در دو دیدار گفت: کمیته انضباطی درباره ادامه حضور این تیم در مسابقات قهرمانی و نتیجه دیدار قهرمانی تصمیم گیری می کند. هفته ششم در صورتی که کمیته انضباطی در این دیدار (هفته ششم) نتیجه را 3 بر صفر به نفع نیان الکترونیک اعلام کند، طبق مقررات از جدول مسابقات حذف خواهد شد. البته کمیته انضباطی باید دلایل باشگاه را بررسی کند تا ببیند بازی نکردن این تیم موجه بوده یا خیر.

ترابی بار دیگر تاکید کرد که تیم مس رفسنجان امروز قبل از ورود به سالن 9 باید بدهی های خود را تسویه کند و در صورت عدم انجام تعهدات، از بازی این تیم جلوگیری می شود.

سازمان لیگ و اتحادیه باید از باشگاه ها و بخش خصوصی حمایت کند و حقوق بازیکنان و مربیان را حفظ کند و بین تیم ها عدالت ایجاد کند وگرنه نمی توان لیگ را به طور منظم و قانونی برگزار کرد. ما با رویکرد حمایتی مس را تحمل کردیم و پس از تعیین تکلیف و زمان و برنامه و همچنین مشخص شدن وضعیت مالی این تیم، باید روز گذشته (سه شنبه 12 آبان) با ارائه مستندات پرونده بسته می شد، اما اتفاق افتاد هنوز اتفاق نیفتاده است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای بله و 0 به آن رای مخالف دهید

دکمه بازگشت به بالا