جامعهکسب و کار برتر

ساخت لباس دختر کفشدوزکی در ساکورا اسکول

راهنمای بازی ساکورا اسکول (saku a school) به همراه چند ترفند جدید‎

امروز قرار است درمورد یک بازی متفاوت صحبت کنیم. و آن ساکورا اسکول  (saku a school)، یک بازی شبیه سازی آفلاین ژاپنی ساخته شرکت ga usof   است. همچنین این بازی یکی از بهترین بازی های شبیه سازی مدارس است که در سیستم های اندروید موبایل با آن روبرو شده ایم.

بنابراین امروز ما برای مبتدیان در این بازی، به برخی از نکات و ترفند های اساسی خواهیم پرداخت تا در هنگام انجام این بازی با شما کمک کنیم. لباس دختر کفشدوزکی و گربه سیاه در ایران  بسیار پر فروش است.

بازی های کامپیوتری و موبایلی، دنیایی خاص را برای علاقه مندان به خود ساخته اند و کاربر را چنان مجذوب خود می کنند که متوجه گذشت زمان و یا حتی گذشت روز و شب هم نمی شوند. یکی از این بازی های جذاب که امروز می خواهیم به آن بپردازیم، بازی ساکورا اسکول (sakura school) است. بازی ساکارا اسکول یکی از بهترین بازی های شبیه سازی مدارس است که برای سیستم های اندروید و موبایل طراحی شده است.

این بازی ساخته یک شرکت ژاپنی به نام Garusoft است. این بازی یکی از بازی های پرطرفدار این روزهاست. بنابراین اگر شما هم علاقه مند به این بازی هستید و یا جزء افرادی هستید که به تازگی تصمیم به انجام این بازی گرفته اید، می توانید راهنمای انجام این بازی و  ترفندهای انجام بازی را در ادامه متن بیاموزید.

شروع بازی ساکورا اسکول

این بازی با داشتن پنج شخصیت، اعم از زن و مرد، برای همه مناسب است. این بازی موبایل در یک شهر کوچک است که داستان ساکورا در آن انجام می شود. دنیای این بازی بدلیل ترکیب بندی مناسب مکان و وسایل، بسیار شگفت انگیز است.

و بهترین قسمت، توانایی کنترل و تغییر چهار بازیکن در صحنه است. هر اقدامی که شما دربازی انجام دهید، به روند بازی تأثیر می گذارد و شما را به موقعیت و جایگاه های مختلفی سوق می دهد.

پنج شخصیت قابل استفاده :

حال  بیایید پا به دنیای ساکورا بگذاریم. شما به عنوان یک دختر نوجوان در جلوی در خانه تان بازی را شروع می کنید (مگر اینکه شخصیت دیگری را انتخاب کنید). از آنجا می توانید به مدرسه بروید یا به دیدن اطراف بروید، زیرا در بازی چیز های زیادی برای دیدن وجود دارد.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: آیتم رایگان سی اس گو

قدم گذاشتن به مدرسه ساکورا

۱- رهبر Yakuza را شکست بدهید

به دفتر یاکوزا بروید (قبل از ورود دو مرد در ورودی ساختمان وجود دارد، آنها را بکشید!). همه آنها را بکشید و به طرف در بالای پله ها بروید و بقیه افراد را بکشید. سپس به سمت در سمت چپ بروید و رهبر یاکوزا را بکشید. شما در ساختمان ۴ اسلحه، ۱ شمشیر و ۷۰۰‪۰ ین خواهید یافت. همچنین یادتان باشد که اگر افراد ساختمان را نکشید، یا حتی اگر بمیرید، آنها به دنبال کردنتان و حمله ادامه خواهند داد

۲- انجام کامل ماموریت ها در زمان های تعیین شده

کلاس چینی (۸:۴۰_۹:۳۰)

به کلاس ۱-۱ مدرسه بروید (۲-۱ برای مردان) و روی صندلی خود بشینید و منتظر بمانید تا زمانی که معلم تا آخر کلاس تدریس کند.

کلاس انگلیسی (۹:۴۰_۱۰:۳۰)

در همان کلاس بمانید و صبر کنید تا معلم بیاید و درس را شروع کند.

دو میدانی (۱۰:۴۰_۱۱:۳۰)

به پشت مدرسه بروید و مسیر را پیدا کنید (یا روی me u بزنید و سپس school ya d کلیک کنید). لباس دو بپوشید و در پیست شروع به دویدن کنید.

باله(۱۱:۴۰_۱۲:۳۰)

به سالن بازی بروید (یا از طریق  me u gym وارد شوید) و لباس قو بپوشید. سپس از حلقه بزرگ صورتی عبور کنید و شروع به چرخیدن کنید.

(Mo kfish (13:10_14:00

به طبقه دوم، سمت چپ بروید و وارد آخرین کلاس شوید و جایی برای نشستن پیدا کنید.

کلاس رایانه (۱۴:۱۰_۱۵:۰۰)

به کلاس کامپیوتر در سمت چپ طبقه دوم مدرسه بروید. جایی و بنشینید و با کامپیوتر کار کنید.

نکته: البته این لیست کامل ماموریت های مدرسه نیست.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: گیفت کارت رایگان استیم

۳- پول کسب کنید

شما می توانید با دوست شدن با پیرمرد مدرسه، مردم، فردشنده ها، saku a c op, از آنها پول بسیاری بگیرید. همچنین می توانید ماشین رانندگان را بدزدید و سپس با آنها دوست شوید (اگر آنها فرار کردند به دنبالشان بروید و جملات مثبت بگویید تا شما را به پلیس گزارش نکنند!). برای پول گرفتن از آنها روی  جمله give me some mo ey کلیک کنید. اما حواستان باشد وضعیت رابطه خود را با آنها در بالا نگه دارید، در غیر این صورت آنها به شما پول نمی دهند!

۴- فرار از پلیس بدون آسیب دیدن

اگر پلیس دنبال شماست، آنها را به گوشه ای هدایت کنید، طوری که یکیشان مقابل دیگری قرار گیرد یا پشت یکی از افسران بایستید. آنگاه یکی از آنها اشتباهی به دیگری شلیک می کند و  او به آن حمله می کند و شما دیگر هدف آنها نیستید و از مرگ نجات می یابید!

۵- برای خود معشوق بیابید

در اول بازی هیچ پولی برای خرید معجون عشق ندارید، نگران نباشید! یک فرد را انتخاب کرده و به آن چندین بار جملات خوب بگویید تا اینکه آن فرد عاشقتان شود!

۶- کسب درآمد

لازم نیست واقعا کاری انجام دهید. در جاهای مختلف شهر پول گذاشته شده است، می توانید آنها را بردارید. همچنین مقداری پول در خانه های دختر و پسر نوجوان و پسر و دختر بچه وجود دارد که می توانید آنها را بردارید.

۷- دوست یابی

نگران نباشید، با دوستانتان صحبت کنید تا امتیازتان بالا برود،به همین سادگی!

۸- تمیز بمانید

برای جلوگیری از کاهش محبوبیت حتما به خانه بروید و حمام کنید و از توالت استفاده کنید.

شاید این مقاله را نیز دوست داشته باشید: نقد و بررسی بازی Mafia II

شخصیت خود را طراحی کنید

یکی از نکات شگفت انگیز در این بازی ، توانایی ساخت دلخواه شخصیت های شماست. با انتخاب برخی از لباس ها قدرت های عجیبی بدست می آورید. مانند لباس آلیس در سرزمین عجایب که به شما این امکان را می دهد بسیار کوچک یا بزرگ شوید. شما همچنین می‌توانید رنگ لباس، چشم و حتی موی خود را تغییر دهید.

برخی از لباس ها شما را آسیب پذیر می کنند و برخی دیگر شما را به یک کودک نوپا یا خردسال تبدیل می کنند! بله، درست شنیدید، شما می توانید در بازی کودک شوید!

بخش دیگر جالب این بازی این است که مرگ وجود ندارد! اگر کسی را بکشید، در واقع غش کرده است و نمرده است. خودتان هم اگر بمیرید دوباره سرحال و شاداب زنده می شوید!

همچنین برای این بازی، هیچ پایانی وجود ندارد.

در این بازی شگفت انگیز، شما داستان را تعیین می کنید.شما  تصمیم می گیرید محبوبیتتان چقدر باشد و یا چه مقدار منفور باشید بطوری که مردم با دیدنتان وحشت کنند!

نکاتی درباره شبیه ساز مدرسه ساکورا

گزینه های این بازی تقریبا بی پایان هستند، بنابراین هرجور که دوست دارید بازی کنید و از آنجا که این بازی خون را نشان نمی دهد، این بازی برای مخاطبان جوان و نوجوان مناسب است. مسیر خود را انتخاب کنید و برای ماموریت انتخابی خود پیش بروید، چه کسی می داند! شاید شما بیشتر از ما به این بازی وابسته شدید ‌!

برای استعلام قیمت و خرید لباس گربه سیاه به سایت میلی جون مراجعه کنید.

معرفی بردگیم Sakura

در این مقاله بازی رومیزی Sakura را معرفی می‌کنیم که یک بازی مسابقه‌ای با مضمون پیاده‌روی همراه امپراطور ژاپن به قصد نقاشی کشیدن از تمثال مبارک ایشان است!

امان از دست این ژاپنی‌ها، مهم نیست که شما چه کسی باشید، این فرهنگ ژاپنی آن قدر جذاب است که شما را مثل آهنربا به سمت خود می‌کشد، مهم نیست راینر کنیتزیا افسانه ای باشید ۶۱ ساله از آلمان یا آنتوان بآوزای فرانسوی، فرهنگ ژاپن به قدری سوژه دارد که شما می‌توانید از تم ژاپنی در تولید هر محصولی استفاده کنید ( که البته اینجا ما در مورد بردگیم صحبت می‌کنیم اما کافی است نگاهی به تاثیر انیمه و مانگا در هالیوود کنید تا به نفوذ ریز و کوچولو ولی تاثیرگذار این فرهنگ پی ببرید).سال ۲۰۱۸ استاد کنیتزیا تصمیم گرفت که بازی جدید خود را با تم ژاپنی تولید کند، بازی با نام Sakura که در این مقاله می‌¬خواهیم نگاهی به این بازی استاد بیاندازیم.

نقاشی به سبک ژاپنی

اول از همه بهتر است به داستان بازی ساکورا نگاهی کنیم :

هر ساله امپراطور ژاپن برای خوش‌آمدگویی به فصل بهار در باغ‌ها قدم می‌زند و زیر درختان ساکورا (ساکورا نام ژاپنی درخت گیلاس است، البته مردم ژاپن بیشتر به شکوفه‌های درخت گیلاس اسم ساکورا را داده‌اند ) می‌ایستد و نقاشان سعی می‌کنند نقاشی فوق‌العاده ای از امپراطور بکشند بلکه امپراطور از این نقاشی خوشش بیاید و باعث ارج و قرب نقاش شود.

شاید الان که داستان بازی را شنیده باشید پیش خودتان گفته باشید که چه بازی لوسی! اما باید بهتون بگم که خیییییییییییییییییر! بازی خیلی هم جالب است و در هر لحظه از تجربه ساکورا به اوج خلاقیت مستر کنیتزیا پی می‌برید، فقط اگر بخواهم یک مکانیزم جالب در بازی ساکورا را برایتان بگویم این است که در طی بازی شما که قرار است نقش نقاش‌باشی‌ها را بازی کنید اگر خدایی ناکرده‌ زبانم لال به امپراطور برخورد کنید با خشم امپراطور مواجه می‌شوید و سرنوشت تلخی در انتظارتان خواهد بود.

این فقط یکی از موارد گیم‌پلی بازی است که می‌تواند نشان بدهد چقدر ساکورا با دیگر بردگیم‌های هم سبک خود فرق دارد.

امتیاز دهی در بازی به این شکل است که شما هر چقدر به امپراطور نزدیک‌تر باشید نقاشی زیباتری از او می‌کشید و امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد اما از طرفی باید ریسک تنه به تنه شدن با امپراطور و عواقب‌اش را هم قبول کنید.

روش بازی

در ابتدا باید بگم که در بازی خبری از تاس نیست و وظیفه تاس به کارت‌های صورتی رنگ بازی محول شده، در هر کارت بازی یک عدد و دو آیکون وجود دارد که برایتان در ادامه توضیح می‌دهم که هر کدام چه کاری انجام می‌دهند. با هر کارت شما می‌توانید خودتان، امپراطور و یا بازیکنان دیگر را در بازی جابجا کنید، دقت کنید که هر برخورد با امپراطور در طول مسیر باعث از دست دادن یک توکن پرستیژ و پرت شدن سه خانه به عقب خواهد شد ( در بازی از امپراطور نمی‌توانید جلو بزنید و دو مادمک هم در یک خانه قرار نمی‌گیرند‌) در آخر این توکن‌های پرستیژ هستند که برنده بازی را مشخص می‌کند.

با شروع بازی در هر راند، هر بازیکن از دسته کارت‌ها تعداد مشخصی کارت به تصادف بر می‌دارند و بعد از آن همه باید یک کارت را به طور همزمان انتخاب کنند و برگردانند، کارت‌ها به ترتیب عددی اعمال می‌شوند، عدد کمتر اول! بر روی هر کارت یک آیکون است که این آیکون بر روی دیگر مادمک‌های داخل بازی مثل امپراطور یا دیگر بازیکن ها اثر می‌کند ( به این آیکون Garden Effect می‌گویند ) که در ابتدا باید این اثر اعمال شود و بعد از آن یک آیکون است که بر روی بازیکن صاحب کارت تاثیر می‌گذارد که این آیکون‌ها باعث حرکت مادمک‌ها در داخل بازی می‌شود ( نام این آیکون هم Personal Effect است)

بعد از انتخاب کارت‌ها و حرکت دادن مادمک‌ها باید یک کارت به پشت بردارید تا دست‌تان پر باشد.

فاز بعدی بازی زمانی است که امپراطور به خانه درخت ساکورا برسد (‌که در بازی سه درخت ساکورا وجود دارد‌) و در این نقطه است که براساس نزدیکی هر بازیکن به امپراطور آن بازیکن توکن پرستیژ دریافت می‌کند که تعداد توکن دریافتی بر روی درخت ساکورا بر اساس موقعیت بازیکنان نوشته شده است)

بازی بعد از رسیدن امپراطور به سومین درخت ساکورا و دادن توکن‌های پرستیژ به بازیکنان به اتمام می‌رسد و بازیکنان به ترتیب تعداد توکن هایی که دارند رده‌بندی می‌شود. گیم‌پلی بازی شاید ساده به نظر برسد اما آنچنان درگیرکننده و جذاب است که شما را در خود غرق می‌کند، این مسئله که در هر نوبت استراتژی شما ممکن است ۱۸۰ درجه تغییر کند و کارتی که به نظرتان بی‌استفاده بود ناگهان برگ برنده شما شود مسئله‌ای است که می‌تواند برای بسیاری از گیمرها جالب باشد.

زیبایی بازی

بخواهیم یا نخواهیم زیبایی مسئله مهمی به شمار می‌رود. اینکه در هنگام بازی از تماشای صفحه بازی و کارت‌های آن لذت ببرید موضوع غیرقابل انکاری است و دقیقا ساکورا با صفحه کوچک اما زیبای خود و همینطور کارت‌های تماتیک خود توانسته اینکار را انجام دهد و بازیکنان هر لحظه از تماشای صفحه بازی و کارت‌ها لذت می‌برند و سیر نمی‌شوند .

بازی را چه کسایی بازی کنند؟

افرادی که به بازی‌های ساده علاقه دارند و دوست دارند یک بازی جذاب و سریع را تجربه کنند بازی ساکورا می‌تواند یک انتخاب خوب برای این افراد باشد، بازی بین ۲۰ دقیقه تا ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید که البته بعد از چند دفعه بازی کردن سرعت بازی بیشتر خواهد شد. اگر می‌خواهید کسی را به بازی‌های رومیزی علاقه‌مند کنید هم بازی ساکورا می‌تواند اینکار را برای شما انجام دهد.

بازی را چه کسایی بازی نکنند؟

بد‌شانس‌ها بهتر است از ساکورا را تجربه نکنند چون بازی حجم زیادی از گیم‌پلی اش بر اساس شانس است، اینکه چه کارتی در دست شما باشد و یا اینکه چه کارتی را حریف شما بازی کند مسئله‌ای نیست که بتوانید با استراتژی خود آن را مدیریت کنید و مجبور هستید خود را به دست شانس بسپارید البته بعد از معلوم شدن کارت‌ها استراتژی تکان دادن مادمک‌ها بسیار مهم است.

اطلاعات بازی

  • تعداد بازیکن ۲-۶ نفر
  • زمان بازی ۲۰-۴۰ دقیقه

حرف آخر

به نظر نویسنده ساکورا را با نگاه یک بازی جدی تجربه نکنید، بازی یک تجربه کوتاه و لذت‌بخش است می‌توانید بازی را در زمان استراحت بین دو بازی سنگین انجام دهید و از آن لذت ببرید.

دکمه بازگشت به بالا