اقتصادیکسب و کار برتر

چگونه لباس ضد گلوله درست کنیم

تعبیر خواب جلیقه ( لباس ) ضد گلوله

 

خرید لباس گروه شب نقاب: تعبیر خواب جلیقه ضدگلوله از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

خرید لباس سگهای نگهبان: دیدن جلیقه ضد گلوله در خواب هشداری از خطر است. احتمالاً در میانه مشاجره ای قرار خواهید گرفت که ممکن است امنیت شما را به خطر بیندازد حتی اگر کار اشتباهی نکرده باشید. شما در مورد هر آنچه اتفاق افتاده و ممکن است رخ دهد بسیار فکر خواهید کرد و نتیجه می گیرید که بهترین کار این است که چیزی خریداری کنید که به شما کمک کند از خود دفاع کنید یا حتی در کلاسهای دفاع شخصی شرکت کنید.

 

جلیقه ضد گلوله از چی ساخته شده |جلیقه ضد گلوله دیجی کالا

 • پوشیدن جلیقه ضد گلوله نماد محافظت است. به زودی کسی را پیدا میکنید که از شما محافظت میکند و درکنارش امنیت دارید. شما اعتقاد دارید که وقتی با آن فرد هستید می توانید همه کارها را انجام دهید ، به همین دلیل است که هنگام جدا شدن حتی برای چند روز رنج زیادی می کشید.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران جلیقه ضد گلوله پوشیدند، تعبیرش این است که بخاطر کاری که انجام نداده اید عواقب آن را خواهید دید. شما خطرات را به جان می خرید تا از شخصی حمایت کنید. در واقع با این کار جان خود را به خطر می اندازید. حتی اگرنیت خوبی داشته باشید به آن شخص لطف نخواهید کرد زیرا اجازه نمی دهید او مسئولیت کارش را به عهده بگیرد.
 • خریدن جلیقه ضد گلوله در خواب نشانه مشاجرات و دعواهاست.. باید خود را برای درگیری های بعد از این آماده کنید.
 • فروش جلیقه ضد گلوله در خواب به معنای پذیرش شکست است. احتمالا از یک پروژه یا برخی افراد خسته شوید و احساس کنید انرژی کافی برای توضیح دادن ندارید که همه کارهایی را که انجام می دهید به اسم شما باشد و به کام آن ها.. به همین دلیل منتظر فرصت هستید تا آن ها را ترک کنید.
 • درآوردن جلیقه ضد گلوله در خواب نشانه این است که از جنگیدن منصرف می شوید. ممکن است مدت ها روی یک ایده یا پروژه کار کنید ، اما نتایج مطلوبی را به همراه ندارد. خواهید فهمید که این اتلاف وقت است و باید به کارهای سازنده تری در زندگی روی بیاورید. احتمال دیگر این است که شما تلاش زیادی برای تغییر برخی از عادات شریک زندگی خود کرده اید ، اما از آن منصرف می شوید.
 • اگر درخواب دیدید که کسی به شما کمک کرد تا جلیقه بپوشید، تعبیرش این است که ، به دلیل کمبود تجربه تصمیم اشتباهی می گیرید. اگر در وضعیت بدی قرار گرفته اید سعی کنید خیلی زود تصمیم نگیرید و کاری نکنید که بعدا بیشتر از قبل پشیمان شوید.
 • اگر دیدید که کسی کمک کرد تا جلیقه را درآورید، تعبیرش این است که آن شخص از دادن توصیه و مشاوره به شما پشیمان شده است. زیرا شرایط شما سخت تر شده و مشکلاتتان بیشتر شده است. هنوز هم برای شروع دیر نیست. مطمئن باشید می توانید تمام این اشتباهات را جبران کنید.
 • اگر در خواب دیدید که کسی به شما کمک کرد تا جلیقه ضد گلوله را درآورید، تعبیرش این است که به لطف اعضای خانواده یا دوستانتان از بحران عاطفی ، مالی یا اخلاقی عبور خواهید کرد. چیزی شما را از مسیر خارج کرد و شما به زمان نیاز دارید تا همه چیز را درست کنید. خوشبختانه عشق و علاقه عظیمی که عزیزانتان به شما می دهند ، بر وضعیت روانی شما تأثیر مثبت می گذارد.
 • هدیه گرفتن جلیقه ضد گلوله در خواب، نمادی از یک سرمایه گذاری سودآور است. احتمالا در چیزی سرمایه گذاری کنید که درآمد بهتری برای شما به همراه داشته باشد ، یا ممکن است چیزی بخرید که قیمت آن را توجیه کند. به هر حال ، شما قبل از انجام کاری به اهمیت تحقیق پی خواهید برد ، به همین دلیل است که در آینده نیز به همین ترتیب تصمیم خواهید گرفت.
 • اما اگر به کسی جلیقه ضد گلوله هدیه دادید، تعبیرش این است که شما خود را برای خانواده و عزیزانتان فدا خواهید کرد. شما خیلی بیشتر کار خواهید کرد تا افرادی که به آنها اهمیت می دهید زندگی راحتی داشته باشند. شما آن را به عنوان وظیفه خود درک خواهید کرد و از عملکرد خود پشیمان نخواهید شد.
 • پیدا کردن جلیقه ضد گلوله در خواب به معنای خوش شانس بودن است. فردی احتمالاً به پیشنهاد تجاری خوبی به شما خواهد داد. به زودی با وضعیت مالی خوبی که دارید، آرامش را به زندگی خود و خانواده خود بازخواهید گرداند. با این حال فقط باید صبور باشید زیرا شانس شما را برای رسیدن به اهدافتان زیاد می کند.
 • تعبیر خواب جلیقه ضد گلوله و فروش آن :این خواب نمادی از ناامنی است. ممکن است به دلیل برخی اقدامات یا تصمیمات خود، حمایت عزیزانتان را از دست داده باشید. احتمال دیگر این است که ایده های شما با واکنش های مثبت رئیس تان همراه نباشد. به هر حال ، احساس خواهید کرد که از تعبیر خواب جلیقه ضد گلوله و فروش آن : شما محافظت نشده و سو تفاهم شده است. اگر کمتر لجبازی می کردید می توانستید اوضاع را تغییر دهید.
 • اگر در خواب دیدید که جلیقه ضد گلوله را سرقت کردید، تعبیرش این است خواسته ها ، نیازها و تعهدات خود را مقدم بر دیگران می دانید و اعتقاد دارید که اهمیت آنها بیش از آن چیزی است که عزیزانتان به آن نیاز دارند. شما باید توجه بیشتری به کسانی که شما را دوست دارند اختصاص دهید. در غیر این صورت ، برای همیشه آن ها را از دست می دهید.
 • اگر در خواب دیدید که کسی جلیقه ضد گلوله شما را دزدید، تعبیرش این است که اغلب به تغییر شغل یا حرفه خود فکر می کنید. این کاملاً طبیعی است و این کسانی اتفاق می افتد که کاری را انجام می دهند که دوست ندارند. وقت آن است که مهارت های خود را کشف کنید.
 • پنهان کردن جلیقه ضد گلوله در خواب نشانه این است که شما فردی بسیار محتاط هستید. بدبینی شما نتیجه تجربیات بد نیست بلکه یک ویژگی ذاتی است. این به شما در تجارت کمک می کند ، اما در مورد روابط شخصی چندان مطلوب نیست. شما به مردم اعتماد ندارید ، به همین دلیل است که اغلب تنها هستید. اگر حداقل کمی خوش بین بودید، متوجه می شدید که تاکنون در زندگی چه چیزهایی را از دست داده اید.
 • اگر خواب دیدید که دیگران جلیقه ضد گلوله را پنهان می کردند، تعبیرش این است که با یک شخص مرموز ملاقات خواهید کرد.. ممکن است عاشق این شخص شوید.
 • اگر در خواب دیدید که گلوله از جلیقه عبور کرد، تعبیرش این است که نباید به افرادی که اخیراً جزئی از زندگی شما شده اند اعتماد کنید. شما باید در مورد رازها ، ترس ها و برنامه های خود با کسانی صحبت کنید که می دانید هرگز به شما خیانت نمی کنند. حتما قبل از اینکه رازتان را به دیگران بگویید سعی کنید راجب آن ها تحقیق کنید و مطمئن شوید که آن ها مطمئن هستند.
 • اگر در خواب می بینید که دوستتان جلیقه ضد گلوله به گلوله بست ، تعبیرش این است که کسی که دوستش دارید اعتماد به نفستان را میگیرد.
 • تعبیر خواب جلیقه ضد گلوله و دور انداختن آن: دور انداختن جلیقه ضد گلوله در خواب نشانه تغییرات بی نظیر زندگی شماست. پس ازمدت ها متوجه می شوید که کسی را دوست دارید و تجربه جدیدی را شروع میکنید. دیواری که از بی اعتمادی دیگران ساخته اید به زودی خراب می شود و می توانید زندگی واقعی را با کسی که دوستتان دارد شروع کنید..
 • اگر می بینید شخص دیگری در خواب جلیقه ضد گلوله را دور می اندازد ، تعبیرش این است که از موفقیت دیگران لذت می برید و دوست دارید همه به آنچه می خواهند برسند

 

دکمه بازگشت به بالا