ورزش

سرمربی استقلالی در سودای کسب اولین پیروزی‌

سرمربی استقلالی در سودای کسب اولین پیروزی‌

سید مهدی رحمتی در اندیشه اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان آسیا در قامت سرمربی است.

به گزارش خبرگزاری رویداد برتر، سید مهدی رحمتی سرمربی نساجی مازندران که دومین تجربه آسیایی خود را در قامت مربی تجربه می‌کند به دنبال کسب اولین پیروزی‌ و امتیاز خود در این رقابت‌ها خواهد بود.

تیم نساجی مازندران که نخستین دوره حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند. در گروه d این رقابت ها با تیم های الهلال عربستان، بمبئی سیتی هند و نیروی هوایی عراق هم گروه است. ببرهای مازندران در اولین بازی خود به مصاف تیم بمبئی سیتی هند خواهند رفت. آنها اگر به دنبال شگفتی در اولین دوره حضورشان در این رقابت‌ها هستند باید بتوانند گام نخست را با پیروزی در این بازی محکم بردارند.

سید مهدی رحمتی که طعم روزهای خوب و بد زیادی را با تیم های مختلف در لیگ قهرمانان چشیده است در قامت مربی هنوز نتوانست در لیگ قهرمانان به پیروزی‌ برسد و یا به امتیازی دست یابد. رحمتی فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان 4 بازی در قامت سرمربی سکان هدایت تیم شهر خودرو را برعهده داشت که ‌سه شکست و یک تساوی مقابل الهلال عربستان حاصل کارش بود.

این در حالی است که تیم الهلال عربستان در همان فصل به خاطر تعدد بازیکنانش به ویروس کرونا از رقابت ها کنار گذاشته شد و نتایج تمام مسابقاتی را که برگزار کرده بود از جدول حذف شد و به این ترتیب مهدی رحمتی حتی با وجود تساوی مقابل این تیم نتوانست به امتیازی دست یابد و تک امتیازش حذف شد.

سید مهدی رحمتی با تیم شهرخودرو در لیگ قهرمانان روزهای تلخی را تجربه کرد و به غیر از عدم کسب امتیاز در امر گلزنی هم ناموفق بودند.  او اکنون با نساجی مازندران به دنبال پاک کردن این نقطه ضعفش در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود تا بتواند علاوه بر به دست آوردن پیروزی و گرفتن امتیاز خود را برای یک ماجراجویی و شگفتی جدید آماده کند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا