اقتصادیکسب و کار برتر

قیمت قالیشویی در کرج

لکه برداری فرش شهر کرج

با مراجعه به سایت هوم سرویز در شهر کرج و جستجوی قالی شویی و شستشوی فرش ماشینی کرج، شستشوی فرش اکریلیک و پلی استر کرج، شستشوی گلیم فرش کرج و یا شستشوی جاجیم کرج راحت تر و با اطمینان بیشتر در کلیه مناطق شهر کرج می توانید از خدمات قالیشویی کرج خود استفاده کنید.
کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت بالای صفحه کلمات کلیدی مرتبط با خدمات قالیشویی کرج مورد نظر خود را سرچ نمایید. به طور مثال: قالیشویی کرج ,فرش شویی کرج ,نرخ قالیشویی کرج ,خدمات قالیشویی آنلاین کرج ,قیمت قالیشویی کرج ,قیمت شستشوی فرش کرج ,شستشوی فرش دستباف کرج ,شستشوی فرش ماشینی کرج ,شستن فرش گل ابریشم کرج ,شستشوی قالیچه کرج ,لکه برداری فرش کرج ,شستشوی تاتامی کرج ,شست و شوی فرش کرج ,قالی شویی کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در قالیشویی کرج ,فرش شویی کرج ,نرخ قالیشویی کرج ,خدمات قالیشویی آنلاین کرج ,قیمت قالیشویی کرج ,قیمت شستشوی فرش کرج ,شستشوی فرش دستباف کرج ,شستشوی فرش ماشینی کرج ,شستن فرش گل ابریشم کرج ,شستشوی قالیچه کرج ,لکه برداری فرش کرج ,شستشوی تاتامی کرج ,شست و شوی فرش کرج ,قالی شویی کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در قالیشویی کرج می باشد، سفارش خود را در شهر کرج ثبت نمایید و در سریعترین و راحتترین شکل ممکن از شستشوی فرش دستباف استفاده کنید.

قالیشویی ترنج کرج |قیمت شستشوی فرش ماشینی در کرج

قالی شویی و شستشوی فرش ماشینی کرج

بهترین قالیشویی شهر کرج نانوشویی و اعلاشویی فرش کجاست؟ ارزان ترین قیمت شستشوی فرش ماشینی و دستی در بهترین کارخانه قالیشویی با نرخ اتحادیه قالیشویی در هوم سرویزهوم سرویز با شناسایی و انتخاب سخت گیرانه متخصصین در سطح شهر کرج در خدمات شستشو و اعلاشویی فرش ماشینی، دستبافت و فرش های نفیس شهر کرج دسترسی به شستشوی فرش با بهترین قالیشویی را تسهیل نموده است.خاطر نشان می سازد این انتخاب در دسترس کلیه ساکنین شهر کرج قرار گرفته است که با مطالعه و بررسی سوابق متخصصین و همیاران هوم سرویز و از بین خدمات قالیشویی برای شستشوی انواع فرش کرجی، متخصص مورد نظر خود را پس بررسی نظرات سایر مشتریان در شهر کرج و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران فعال در قالیشویی کرج انتخاب نمایند.

خدمات قالیشویی کرج

قالیشویی‌های کرج، آماده خدمت رسانی، در زمینه شستشوی انواع فرش‌های دستباف و ماشینی، فرش ابریشمی، گل ابریشم، پشمی و تابلو فرش‌ها و فرش‌های فانتزی می‌با‌شد.

همچنین شستشو و خشکشویی انواع مبلمان پارچه‌ای، راحتی، انواع مبلمان نهارخوری، انواع پشتی، انواع خوشخواب، پتو، رو فرشی می‌باشد.

کارهایی که بهترین قالیشویی کرج انجام می دهد:

  • دریافت سفارش در سریعترین زمان
  • لول کردن فرش و ارسال آن به کارخانه قالیشویی
  • شستشوی قالی با بهترین مواد شوینده و دستگاه‌های مکانیزه بدون آسیب
  • خشک کردن فرش
  • لول کردن و کاور کردن فرش
  • ارسال فرش به منزل مشتری

سایر خدمات ویژه قالیشویی

  • شستشوی موکت
  • خشکشویی مبلمان
  • رفوگری پوسیدگی و سوختگی فرش
  • ترمیم ریشه فرش

شماره بهترین قالیشویی‌های کرج

جهت دریافت شماره تماس قالیشویی در مناطق کرج، بر روی نزدیکترین منطقه مد نظر خود کلیک نمایید.

قالیشویی در عظیمیه

قالیشویی در گوهردشت

قالیشویی در مهرشهر

قالیشویی در گلشهر

قالیشویی در کمالشهر

قالیشویی در کیانمهر

قالیشویی در باغستان

قالیشویی در مهرویلا

قالیشویی در حصارک

قالیشویی در هشتگرد

قالیشویی در اندیشه

قالیشویی در فردیس

در لیست فوق می‌توانید با توجه به محل سکونت خود، با نزدیکترین قالیشویی تماس بگیرید.

یک قالیشویی خوب، برای شستشوی فرش به چه نکاتی باید توجه نماید؟

قالیشویی مراحلی کاربردی و مفید را با شستشو تلفیق کرده، تا از کاسته شدن ارزش فرش درشستشو که در اثر تغییر رنگ وشکل ظاهری فرش است (شل شدن تاروپود فرش) جلوگیری کند؛ تا بتواند رضایت سفارش دهنده خدمات را در زمان تحویل کار جلب کند.

انتخاب مواد شوینده برای هر فرش بسیار مهم می‌باشد. قالیشویی خوب قبل از هر چیزی باید به انتخاب مواد شوینده مناسب توجه کند.

شستشوی فرش دستباف در کرج

شستشوی فرش دستباف باید دقت کنیم که فرش دستباف رنگ نمی دهد. رعایت اصول و قواعد خاص شستشوی فرش دستباف سبب خواهد شد تا فرش دستباف، کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ کند. شستشوی فرش دستباف در کرج به طور معمول، یک بار بعد از پرداخت و بار دیگر پس از طی سالیانی چند صورت می گیرد.

غبارگیری فرش دستباف

یکی از کارهایی که در قالیشویی های کرج انجام میشود، عبارگیری است، در فرش دسباف غبارگیری به دو شکل معمولی و مکانیکی انجام میشود.

غبارگیری معمولی فرش دستباف

تکاندن فرش دستباف و یا غبارگیری با وارد کردن ضربات بر آن، غبارگیری معمولی فرش دستباف شناخته می شود ؛ که باید دقت نمود که سبب از هم گسیختگی تار و پود فرش نگردد.

قالیشویی در هز زمانی نیاز خانم‌های خانه دار می باشد. انتخاب بهترین قالیشویی در کرج که بتواند شستشوی تمیز و با کیفیتی را به مشتری ارائه دهد بسیار مهم می باشد. کارخانه‌های قالیشویی با انتخاب مواد شوینده مناسب و دستگاه‌های قالیشویی اتوماتیک و دستی، کیفیت شستشوی خود را برای شستن فرش ماشینی، فرش دستباف و فرش ابریشمی تضمین می نمایند. اغلب قالیشویی‌ها خدمات موکت شویی و مبل شویی را نیز انجام می دهند.

غبارگیری مکانیکی فرش دستباف

در کارخانجات، بسته به کیفیت فرش صورت می گیرد. فرش هایی که دارای گرد و غبار هستند، قبل از شستشو حتما باید غبارگیری شوند، چرا که در شستشوی فرش دستباف گرد و غبار در ته گره باقی مانده خوب تمیز نمی شود و باعث پوسیدگی فرش دستباف می گردد.

ترمیم فرش دستباف در کرج

قالیشویی کرج خدمات ویژه ای برای فرشها آسیب دیده و قدیمی که نیاز به مرمت ورفوگری دارند، در نظر گرفته که توسط بافندگان با تجربه ی فرش انجام میشود.

ترمیم فرش دستباف در کرج، در بسیاری از مواقع بسیار پر هزینه و زمان‌بر است. در بعضی مواقع که آسیب‌دیدگی‌های این قسمت به تار و پود فرش نفوذ می ‌کنند، تنها راه موجود، چله‌کشی و بافتن مجدد قسمت‌های آسیب‌دیده است.

این روش امکان ترمیم فرش را بدون از بین رفتن گره‌ها فراهم کرده و نتیجه کار بسیار مطلوب خواهد بود.
پوسیدگی و فرسودگی ریشه‌های فرش نیز، از دیگر آسیب‌های وارد شده به فرش است.

اگر حاشیه‌های فرش دچار پوسیدگی شده باشند، می‌توان به راحتی آن‌ها را جایگزین نمود. در مجموع یکی از نواقص هر فرش که به ساده‌ترین شکل ممکن قابل برطرف کردن هستند، پوسیدگی های ریشه‌های فرش است.

ترمیم بید زدگی فرش در بهترین قالیشویی کرج

هنگامی که فرش به مدت طولانی در یک محیط بسته و به دور از گردش هوا قرار می‌گیرد؛ احتمال بیدخوردگی آن بیشتر می‌شود.

در صورتی که لاروهای بید سر از تخم بیرون می‌آورند شروع به تغذیه از الیاف فرش می‌کنند. بخصوص اگر فرش از نوع پشمی باشد، لارو ها با علاقه بیشتری شروع به نابود کردن فرش می‌کنند!

زیرا الیاف پشم برایشان بسیار خوشمزه‌تر از الیاف پنبه‌ای است و به همین جهت چله و پود فرش دست ‌نخورده باقی می‌ماند.

رفوی فرش دستباف

ترمیم قسمت‌های آسیب‌دیده فرش‌هایی که دچار بیدخوردگی شده‌اند نیز عمدتاً هزینه‌های زیادی خواهد داشت و در صورتی که یک رفوگر حرفه‌ای این کار را انجام دهد، تا حدود زیادی مجدداً فرش زیبایی خود را باز خواهد یافت.

در بعضی از مواقع، بیدخوردگی‌ها از پشت فرش قابل رؤیت هستند و در شرایطی که ظاهر فرش سالم به نظر می‌رسد، گره‌های فرش کاملاً آسیب می‌بینند. در چنین شرایطی رفوگران با استفاده از لاتکس و چسب پشت فرش را ترمیم می‌کنند.

شستشوی فرش ماشینی در کرج

شستشوی فرش در خانه ، بدون داشتن آگاهی لازم برای انجام این کار گاهی منجر به از دست دادن رنگ فرش می‌شود و قسمت‌هایی از رنگ‌های تیره در بخش‌های روشن فرش ادغام می‌شوند، که نمای زشتی به آن می‌دهد. این مشکل عمدتاً در فرش‌هایی با رنگ‌های طبیعی و یا فرش‌های دستباف رخ می‌دهد زیرا این‌گونه رنگ‌ها مقاومت زیادی در مقابل شستشو و مواد شوینده ندارند.

برای شستشوی فرش ماشینی در کرج می‌توانید از سایت تمیزشور، بهترین قالیشویی را در منظقه خود انتخاب نمایید.

شستشوی فرش ابریشمی در کرج

فرش ابریشم جزو گران‌قیمت‌ترین فرش‌ها است که نیاز به نگهداری و شستشوی با دقتی دارد. کارخانه‌های قالیشویی جهت دریافت فرش ابریشم و شستشو آن بسیار حساسیت بخرج می دهند که نخواهند خسارتی بدهند.

شستن فرش ابریشمی عموما با روش‌های دستی و با دقت شسته می‌شود. انتخاب مواد شوینده یا شامپو فرش مناسب، برای آن بسیار مهم می‌باشد.

شستشوی فرش ترک در کرج

فرش‌های جدید که به عنوان فرش وینتج یا همان فرش های 1500 شانه و 1200 شانه در بازار با طرح‌های جدید وجود دارند، به گفته بسیاری از فرش فروشان با اسم فرش‌های ترک فروخته می‌شود. درست است که ضخامت بسیار کمی در ظاهر مشاهده می‌کنید؛ اما از نظر مقاوت و کیفیت بسیار با دوام هستند.

شستشوی فرش ترک توسط دستگاه‌های قالیشویی مدرن در کرج انجام می‌شود و با تمیزترین حالت به شما تحویل داده می‌شود.

دستگاههای قالیشویی اتومات از لحظه شستشو تا لحظه آبکشی بدون دخالت دستکار می‌کنند و فرش را بسیار تمیز و بدون هیچ آسیبی می‌شویند.

نحوه تمیز کردن لکه شمع از روی فرش

اگر فرش شما با لکه شمع کثیف شده باشد سه مرحله زیر را باید برای تمیز شدن آن انجام دهید.

مرحله اول

خانم ها با علاقه زیادی که به انجام هنرهای تزئینی دارند، معمولاً به سراغ ساخت شمع ها و گلهای تزئینی و مصنوعی می روند. ممکن است در اثر لغزشی کوچک قطره ای از شمع روی فرش بریزد. در این هنگام باید ابتدا خونسردی خود را حفظ کنید و تا سرد شدن قطره شمع ریخته شده روی فرش صبر کنید. می توانید تکه ای یخ را در پلاستیک گذاشته و آن را روی لکه قرار دهید. پس از سرد شدن لکه به حد کافی، به راحتی می توانید آن را با یک چاقو یا قاشق از روی فرش بردارید.

مرحله دوم

بعد از انجام این کار باید تار و پود فرش را با استفاده از یک مسواک برس بزنید، تا ذرات باقی مانده شمع از تار و پود فرش جدا شوند و از چسبندگی الیاف فرش در آینده جلوگیری شود. شمع داغ به دلیل مایع بودن می تواند در اعماق فرش نفوذ کند. بنابراین معمولاٌ پس از ریختن قطره ای شمع روی فرش، در اعماق آن نفوذ کرده و حتی بعد از کشیدن مسواک روی فرش، قسمت هایی از آن از فرش جدا نمی شوند.

مرحله سوم

برای پاک کردن کامل فرش ابتدا یک دستمال کاغذی روی لکه قرار داده و روی آن یک تکه پارچه خشک قرار می دهیم. سپس اتو را با حرارت کم گرم کرده و به مدت چند ثانیه روی پارچه می گذاریم. در این حالت حرارت به فرش و لکه شمع منتقل شده و شمع پس از ذوب شدن، به دستمال کاغذی جذب می شود. زیرا دستمال کاغذی جاذب خوبی برای انواع مایعات است. این کار را تا برطرف شدن کامل اثر لکه انجام می دهیم

نرخ اتحادیه قالیشویی در سال 1402 کرج ✔️ قیمت قالیشویی کرج 1402

تعرفه شستشوی فرش هر سال با توجه به تورم و افزایش حقوق ها، درصد متفاوتی افزایش پیدا می کند. اتحادیه قالیشویی نیز قیمت قالیشویی کرج در سال 1402 را به همه‌ی قالیشویی ها اعلام می کند که باید بر اساس آن قیمت تعرفه از مشتری دریافت شود. در به بررسی آن می پردازیم.

نرخ اتحادیه قالیشویی در سال 1402کرج به صورت زیر تشریح شده است.

قیمت شستشوی قالی در سال 1402 در کرج

اتحادیه قالیشویان کرج هر ساله طبق نرخ جدید بر اساس تورم و هزینه های افزایش یافته قیمت مناسبی را برای شستشوی هر متراژ مربع فرش در نظر می‌گیرد و به هر قالیشویی در کرج اعلام میکند. این تعرفه به صورت کلی در یک استان می باشد.

هر ساله ، اتحادیه مربوط به هر استان، قیمت متناسب با آن استان را اعلام می کند. تمامی قالیشویان بر اساس نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی موظف به پیروی از نرخ اتحادیه آن سال می باشند.

عوامل موثر بر نرخ شستشوی قالی

جنس فرش:

شستشوی فرش ها قیمت های متفاوتی را شامل می شود . حتما برای شما هم پیش آمده است که قالی های متفاوت را با قیمت های مختلفی برای شما نشسته اند، این تفاوت قیمت ها به علت جنس فرش و میزان کثیفی آن می باشد.

قیمت شستشوی فرش دستباف سال 1402

قیمت شستشوی فرش دستباف با قیمت بالاتری انجام می‌شود، زیرا فرش‌های دستباف حساسیت بالایی دارند و قیمت آنها بالاتر می باشد و به همین علت قیمت شستشوی آن نیز بالاتر می باشد.

یکی دیگر از خدمات قالیشویی ها، شستن مبل است، که در مقاله ای جداگانه پیشتر به معرفی خدمات نیز پرداخته ایم.

فرش های دستباف بافت ضخیم تری دارند و از نخ های بیشتری استفاده شده است. باید از مواد شوینده متناسب با آن و همچنین دستگاه های شستشوی مختلفی جهت شستشوی آن استفاده شود.

قیمت شستشوی فرش ماشینی سال 1402

تعرفه شستشوی فرش ماشینی با توجه به رنگ و کیفیت فرش مختلف می باشد. همانطور که میدانید فرش های دستباف تنوع بسیار زیادی دارند و بر اساس ۷۰۰شانه، ۱۲۰۰ شانه، ۱۵۰۰ شانه در بازار موجود می باشند.

قیمت های شستشوی فرش ماشینی بر اساس بافت فرش متفاوت می باشد. همچنین قیمت شستشوی فرش ماشینی بر اساس رنگ نیز تغییر می کند. هرچه میزان کثیفی فرش بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

قیمت شستشوی فرش به صورت اعلا شویی

در شستشوی اعلا شویی یا عالیشویی مواد شوینده مرغوب تر و با کیفیت تری مورد استفاده قرار می گیرد؛ به همین علت هزینه شستشو کمی بالاتر از شستشوی معمولی می باشد.

قیمت مواد شوینده در سال 1402 حدود ۴۰ درصد افزایش داشته است! بنابراین طبیعی است که هزینه‌های قالیشویی علاوه بر قیمت‌های مصوب اندکی بالاتر باشد.

زیرا نرخ اتحادیه در ابتدای سال 1402 تعیین و تصویب شده است که فقط هزینه حمل و نقل، هزینه کارگر، هزینه آب و هزینه شستشو را در نظر گرفته است، به همین علت افزایش تعرفه‌های مواد شوینده، موجب بالاتر رفتن قیمت شستشو خواهد شد.

 

تیتر و عناوین این خبر مخفی کن

آیدا چم سورکی

آیدا چم سورکی هستم متولد 1381 تحصیل کرده در رشته علوم تربیتی و علاقمند به نویسندگی و فعال در شبکه های اجتماعی
دکمه بازگشت به بالا