سلامت و دانشکسب و کار برتر

3 تولید کننده برتر غبارگیر صنعتی در ایران کدامند؟

غبارگیر صنعتی یک تجهیزات است که در صنایع مختلف برای جمع‌آوری و کنترل ذرات معلق در هوا استفاده می‌شود. هدف اصلی غبارگیر صنعتی، کاهش آلودگی هوا و بهبود کیفیت هوای محیط کار و اطراف است. در واقع، غبارگیر صنعتی به عنوان یک سیستم جمع‌آوری ذرات معلق در هوا عمل می‌کند.

انواع غبارگیر صنعتی |دستگاه غبارگیر خانگی

وقتی فرآیندهای صنعتی انجام می‌شوند، ذرات معلقی مانند گرد و غبار، خاک، ذرات شیمیایی، ذرات معدنی و ذرات آلی از طریق فعالیت‌های مختلف مانند حفاری، جوشکاری، سنگ‌زنی، جریان مواد و غیره به هوا منتشر می‌شوند. این ذرات معلق می‌توانند از نظر سلامتی افراد مضر باشند و باعث آلودگی هوا و کاهش کیفیت آن شوند. برای مقابله با این آلودگی و کنترل ذرات معلق، غبارگیرها به کار می‌روند. غبارگیرها از فیلترها و سیستم‌های مکانیکی یا الکترواستاتیکی برای جمع‌آوری ذرات معلق استفاده می‌کنند. ذرات معلق در هوا به وسیله فیلترها گرفته شده و جداسازی می‌شوند تا هوای خروجی تمیزتر و کیفیت بهتری داشته باشد.

غبارگیرهای صنعتی به عنوان بخشی از سیستم‌های تهویه و تصفیه هوا در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. طراحی غبارگیرها بسته به نوع ذرات معلق، حجم هوای تولید شده و نیازهای خاص هر صنعت متفاوت است. برخی از صنایعی که غبارگیرها استفاده می‌کنند، شامل صنایع فولاد، معدن، سیمان، شیمیایی، فرآوری غذا، چوب و صنایع دارویی می‌شوند. استفاده از غبارگیرها در صنایع دارای مزایای زیادی است. این مزایا شامل کاهش آلودگی هوا، بهبود کیفیت هوای محیط کار، حفاظت از سلامت کارکنان، کاهش خطر انفجار در محیط‌های قابل اشتعال و افزایش راندمان فرآیندهای تولیدی می‌شود.

برای خرید غبارگیر صنعتی میتوانید از بهترین تولید کننده غبارگیر صنعتی ، شرکت هواپاد تهیه کنید.

3 تولید کننده برتر غبارگیر صنعتی در ایران کدامند؟

  1. هواپاد:

هواپاد در سال ۱۳۹۲ با تولید مکنده های نجاری شروع به کار کرد و امروز با خط تولید فیلترهای صنعتی ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پیشرو در کنترل گرد غبار و آلودگی هوای محیط‌های فلزکاری، نجاری، معدنی، مواد غذایی، شیمیایی، دارویی، پلاستیک، الکترونیکی و ریخته گری می‌باشد. ما از روز اول تا به امروز بر هدف خود پایدار بوده‌ایم و به صنعتگران کمک کردیم تا هوای پاک‌تری تنفس کنند، ما به این باور رسیده‌ایم که همراه با مشتریان و کارمندان خود می‌توانیم آینده‌ای پایدار و محیط زیست پاکی را بسازیم، ما قویاً معتقدیم که بهترین راه‌حل را برای مشتریان و ایرانی پاک داریم.

مأموریت هواپاد، ایجاد محیط کار خالی از هرگونه گرد و غبار است که این مهم بهره‌وری کارگران و تجهیزات را بهبود می‌بخشد، مصرف انرژی را به حداقل می‌رساند و برای سلامت نیروی کار و محیط زیست مفید است.

بیش از ۱۰۰۰ نصب موفق در سال‌های گذشته هواپاد یک راه‌حل مطمئن، سریع و به‌صرفه …..

دفتر فروش ایران:  تهران، آدران، شهرک صنعتی سبلان، ورودی شهرک صنعتی، پلاک 22

دفتر فروش تهران: 56939237-021

کارشناس فروش: 9105506407-98+

دفتر کارخانه: 56585488-021

  1. روتوپارس

مجموعه روتوپارس با هدف تأمین تجهیزات صنعتی مورد نیاز مشتریان از کشورهای مختلف و برندهای معتبر دنیا ، پا در عرصه رقابت با رقبای خود گذاشته است و مزیت رقابتی این مجموعه نیز رساندن محصولات با کیفیت و با ضمانت اصل بودن کالا و پایین‌ترین قیمت به دست مشتریان می باشد. به جرأت می توان گفت که مجموعه محبوب روتوپارس در تلاش است تا محصولاتی با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت را برای مشتریان گرامی خود فراهم کند و راحتی و آرامش را برای آن‌ها به ارمغان آورد.

3.طراح صنعت پویا

شرکت طراح صنعت پویا، در غالب دپارتمان فنی مهندسی هلدینگ پویا پلیمر تهران از سال 1392 فعالیت های خود را آغاز کرد.

این شرکت با بهره گیری از علم روز دنیا و مهندسین مجرب، در زمینه های طراحی، مشاوره، ساخت و اجرای انواع:

سیستم های انتقال و توزین مواد، انواع سیستم های جمع آوری غبار، تهویه صنعتی، بهینه سازی ارتعاشاتی و اکوستیکی ماشین آلات صنعتی، مهندسی معکوس و طراحی انواع قطعات صنعتی، پیاده سازی و اجرای سیستم تعمیرات و نگهداری بهره ور فراگیر و راه اندازی واحد های صنعتی مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت طراح صنعت پویا بر اساس یک رویکرد مدیریتی موثر به نحوی بنا نهاده شده است  که تمامی فرایندهای طراحی، ساخت و اجرا با هم افزایی دانش تیم تخصصی آن براساس تفکری سیستماتیک، بهطور هماهنگ پیگیری شوند و در کوتاهترین زمان ممکن با حداکثر بهره وری و حداقل هزینه فرآیندها را به اجرا بگذارند.

دکمه بازگشت به بالا