خبرهای کلیکسب و کار برتر

موارد استفاده از تخت خواب بادی

فواید و مضرات استفاده از تخت های بادی

حتما برای شما هم این سوال پیش امده که یک تخت بادی چه مزیت هایی می تواند داشته باشد؟ ایا تخت های بادی دارای معایب خاصی هم هستند که باعث شود تا خریداران از خرید این محصول دست بکشند؟ ایا تخت های بادی نسبت به تخت های معمولی موجود در خانه ها بهتر است؟ اگر شما هم از این قبلی سوال ها در ذهنتان وجود دارد و دوست دارید تا هر چه سریع تر به پاسخ ان ها برسید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها دنبال کنید تا بهترین پاسخ را در این خصوص و در مورد به شما بدهیم…

در ابتدا باید به مزیت های این محصولات اشاره کنیم و در انتها نیز سعی کنیم با مقایسه ای بین مزایا و معایب این دو به بهترین نتیجه برسیم. به همین دلیل با ما همراه باشید تا در ابتدا فواید تخت های بادی را مطرح کنیم:

پرتابل و قابل حمل : اولین مزیت این تخت خواب ها قابلیت حمل و جا به جایی ساده این محصولات می باشد که باعث شده تا بتوانید از این محصولات در هر مکانی استفاده کنید. در همین خصوص باید عنوان کرد که این کالا ها معمولا در داخل بسته بندی کوچکی به بازار عرضه می شوند و پس از باز کردن بسته بندی این محصولات می توانید مشاهده کنید که تخت خواب شما در کوچکترین حالت ممکن جمع شده است. این مزیت به این دلیل مناسب است که شما اگر بخواهید از این محصولات در داخل مسافرت استفاده کنید به راحتی می توانید این تخت خواب را در داخل صندوق عقب خودرو خود قرار داده و نگران اشغال جای زیاد نباشید اما تخت های قدیمی و یا دیگر تخت ها به راحتی جمع و تا نمی شوند و معمولا هم فضای زیادی را اشغال می کنند که این امر زیاد به مزاغ افراد خوش نمی اید به همین دلیل این مزیت بسیار حائز اهمیت است.

وزن کم : تخت خواب های بادی معمولا مزن بسیار کمی را هم دارا می باشند. گاها مشاهده شده که یک تخت خواب بادی 4 الی 6 کیلو گرم وزن دارد و شاید سنگین ترین تخت خواب بادی نیز حداکثر وزنی در حدود 9 الی 10 کیلو گرم داشته باشد که همین عامل هم سبب شده تا بتوانید از این تخت خواب ها در هر مکانی استفاده کنید. هم چنین پس از راه اندازی کامل این محصول هم می توانید به راحتی این محصول را تغییر مکان داده و از این کالا در جای دیگری استفاده نمایید که این مزیت نسبت به دیگر تخت خواب هایی که در منازل مسکونی وجود دارد بسیار مهم خواهد بود زیرا شما نمی توانید این دسته از تخت خواب ها را به سادگی جا به جا نمایید.

خاصیت طبی بودن : بسیاری از تخت خواب های بادی به صورت طبی طراحی و تولید شده اند. این بدین معناست که هر فردی می تواند با خیال راحت از ان استفاده نموده و نگران اسیب رسیدن به قسمت ستون فقرات ، کمر ، گردن و دیگر نقاط بدن خود نباشید. این محصولات معمولا با بهترین ارگونومی ممکن به بازار عرضه می شوند که افرادی که مشکلات عضلانی دارند هم بتوانند با خیال راحت بر روی این تخت خواب ها به استراحت پرداخته و از ان به نحو احسن استفاده نمایند.

جلوگیری از تعریق زیاد : یکی دیگر از خصوصیات خوب این تخت خواب های بادی این است که به دلیل ساختار فوق العاده رویه این محصولات شما در زمان هایی که بر روی این تخت خواب ها در حال استراحت هستید از تعریق شما جلوگیری می کند. اگر بخواهیم در این خصوص بیشتر صحبت کنیم باید به طراحی بدنه و رویه این محصولات بپردازیم. اکثر تخت خواب های بادی معمولا رویه ای کامفورت و دارای سطح شیار داری هستند که همین شیار ها باعث شده تا بتوانید به سادگی بر روی اینمحصولات به استراحت پرداخته و جریان هوا در زیر بدن شما نیز به حرکت در اید که همین عامل باعث می شود تا شما بیش از اندازه تعریق نداشته باشید.

راه اندازی و جمع اوری ساده : معمولا تخت خواب های بادی را شما در مدت زمان بین 3 تا 5 دقیقه به صورت کامل باد خواهید نمود. البته این زمان می تواند بسته به شرایط و نوع پمپ باد متفاوت باشد اما در مجموع وقت زیادی را نمی خواهد و همین عامل نیز یکی از مزیت های خوب این محصولات است. شما معمولا دیگر تخت خواب ها را نمی توانستید به راحتی راه اندازی کنید و معمولا بستن ستون ها و پایه های تخت خواب خود  زمان زیادی را می خواست. هم چنین اگر قصد جمع اوری و یا جا به جایی تخت خواب های قدیمی را داشتید می بایست سعی در باز کردن و جدا کردن ستون ها و پایه ها به صورت مجدد می کردید که باز بسته به نوع و جنس تخت این زمان متغیر بوده و سختی های خاص خود را داشت. در خصوص تخت خواب های بادی اما این مسئله صدق نمی کند و شما در زمان هایی که قصد استفاده از این محصولات را دارید می توانید به سادگی و در مدت زمان بسیار کمی ان را با پمپ باد راه اندازی کرده و از این محصولات استفاده کنید. هم چنین برای خالی کردن و جمع اوری این محصولات هم می توانید به سادگی دریچه باد را باز کرده و باد داخلی این محصولات را خالی کنید تا با خیال راحت بتوانید این تخت خواب را جمع کنید.

جنس بدنه : معمولا جنس بدنه هم یکی دیگر از مواردی است که خانواده ها با مشاهده و تحقیق در رابطه با ان اقدام به خرید تخت خواب بادی می کنند. در همین خصوص باید عنوان نمود که این کالاها اکثرا ساخته شده از نوع پارچه مخمل ، پارچه طرح چرم ، و یا وینیل و PVC هستند. هر یک از این جنس ها خود دارای مزایا و معایب خاصی می باشد که باعث می شود تا بتوانید با اطمینان خاطر محصول بادی را خریداری نمایید. برای مثال تخت خواب هایی که رویه مخملی دارند فوق العاده نرم و راحت هستند یا معمولا تخت خواب هایی که کناره های ان از نوع طرح چرم است زیبایی و کیفیت بالایی را در بر می گیرد. این نکته هم یکی از موارد مهم و خصوصیات خوب این محصولات است که در ارتباط با ان می بایست صحبت می کردیم.

ابعاد استاندارد : از دیگر خصوصیات این محصولات این است که دست شما در هنگام خرید باز خواهد بود و می توانید تخت خواب بادی یک نفره و یا دو نفره را با بهترین ابعاد خریداری کنید. برای مثال یک سری از تخت خواب ها دارای ارتفاع بزرگ تری نسبت به نمونه های دیگر هستند که این خاصیت می تواند برای افرادی که عادت ندارد بر روی ارتفاع کم بخوابند بسیار مهم است. هم چنین بعضی از تخت خواب ها دارای طول بزرگی هم هستند که این نکته برای افراد قد بلند و کسانی که همیشه در هنگام استفاده از تخت خواب و یا تشک مشکل دارند بسیار مهم خواهد بود.

تحمل وزن بالا : تخت خواب های بادی معمولا تحمل وزن بسیار بالایی هم دارند که و حتی در مورد تخت خواب های دو نفره می توان گفت که اکثرا قادرند تا 275 کیلو گرم وزن را هم بر روی خود تحمل کنند که قطعا مقدار قابل توجهی بوده و مناسب برای استفاده افراد سنگین وزن هم می باشد.

تا به این جای مقاله سعی کردیم تا مهم ترین فواید استفاده از تخت خواب های بادی را برای شما شرح دهیم که قطعا تا حدود زیادی فهمیدید که این محصولات چه مزایای مهم و خوبی را دارا هستند. در ادامه نیز سعی داریم تا به بررسی یک سری از معایب مهم این محصولات بپردازیم پس با ما همراه باشید…

امکان اسیب دیدن : یکی از مهم ترین معایب این محصولات این مورد است که به دلیل بادی بودن بسیار در معرض اسیب قرار دارند. این بدین معناست که اگر کودک و یا خردسال در منزل دارید باید بهترین مراقبت را از این محصولات داشته باشید زیرا ممکن است با وارد کردن اشیا نوک تیز به داخل بدنه این محصولات به راحتی اسیب ببینند. حال اگر این اسیب به صورت جزئی باشد می توان ان را به روش های مختلف و رایجی هم چون استفاده از برچسب تعمیرات ترمیم نمود اما اگر این اسیب بزرگ باشد ممکن است دیگر استفاده از این تخت خواب بادی برای شما امکان پذیر نشود. هم چنین وارد کردن فشار زیاد و بیش از اندازه هم بر روی این محصولات می تواند باعث ترکیدن و یا اسیب های جبران نا پذیر به این محصولات شود که این عامل را می توان مهم ترین معایب تخت های بادی بر شمرد.

خرابی پمپ باد سر خود یا دریچه باد : اگر این محصولات خود دارای پمپ باد باشند و این پمپ باد به هر دلیل خراب شود تا تعمیر پمپ باد معمولا نمی توانید از این محصولات استفاده کنید. برای مثال این محصولات چون دارای دریچه باد مجزا نیستند و خود به وسیله این پمپ باد می شوند باید حتما این پمپ را ترمیم کنید تا بتوانید از این محصولات استفاده کنید. هم چنین محصولاتی که دارای دریچه باد هستند و بر روی خود پمپ باد ندارند هم اگر بخواهید از ان ها استفاده کنید و در صورتی که این دریچه ها باد را خارج کنند و یا دارای سوراخ باشند نیز امکان استفاده از ان ها سخت بوده و می بایست حتما این اسیب را هم درست کنید تا بتوانید به نحو احسن از این محصولات استفاده نمایید.

خصوصیت تکان خوردن زیاد : تخت های بادی چون با استفاده از باد شکل گرفته اند معمولا در زمان هایی که بر روی ان می خوابید و مخصوصا در زمان هایی که قصد تغییر جهت خواب و یا غلط زدن را دارید به گونه ای طراحی شده اند که تکان زیادی خورده و در واقع باعث جهش کم شما خواهند شد که شاید این عامل برای هر کسی مناسب نباشد. برای مثال افرادی که بر روی تشک های معمولی و یا تخت خواب های خوش خواب عادت به خوابیدن دارند شاید در اوایل استفاده از این تخت خواب ها خیلی راحت نباشند که این عامل هم یکی دیگر از معایب این محصولات به شمار می رود.

احتیاج به پمپ باد برای راه اندازی : تخت خواب های دیگر معمولا به صورت اماده به شما تحویل داده می شوند و دیگر نیازی به راه اندازی ان نخواهید داشت اما تخت خواب های بادی به گونه ای طراحی شده اند که می بایست برای استفاده از این محصول حتما ان را باد کنید. معمولا هم باد کردن این محصولات به وسیله پمپ باد صورت می گیرد که خب در صورت نداشتن پمپ کار شما لنگ مانده و نمی توانید این محصولات را راه اندازی کنید که این عامل هم یکی دیگر از معایب این محصولات به شمار می رود.

در این مقاله سعی کردیم به صورت کامل فواید استفاده از تخت خواب های بادی و مزیت های ان را شرح دهیم و سپس با مقایسه ای ساده معایب ان را هم برای شما شرح دهیم تا برای خرید تخت خواب بادی بهترین تصمیم را بگیرید. حال اگر قصد خرید یک تخت خواب بادی را از سایت نمایندگی اینتکس دارید پیشنهاد می کنیم برای راهنمایی بیشتر مقالات زیر را همتشک بادی یکی از بی نظیر ترین وسایلی است که با توجه به داشتن مزیت های لازم می تواند کارایی مطلوب و برتری داشته باشد. این محصول بی نظیر را می توان به عنوان یک وسیله کاربردی در تمامی شرایط در نظر گرفت که با توجه به سطح کیفی بالا می توان از آن نهایت استفاده را به عمل آورد. محصول مورد نظر به دلیل وجود سطح مواج و ناهموار می تواند بالاترین میزان آرامش و راحتی را برای افراد ایجاد کند و در نهایت به کسب رضایت برای مخاطبان بپردازد. کارایی تشک بادی زمانی مطلوب می باشد که بتوان از آن در تمامی شرایط استفاده کرد و بهترین موقعیت را به وسیله آن به دست آورد.

در واقع زمانی یک محصول منحصر به فرد و با کارایی بالا در نظر گرفته می شود که بتواند راحتی را در تایم طولانی برای افراد ایجاد سازد و به همین خاطر رضایت استفاده کنندگان جذب خواهد شد. علاوه بر این موارد وجود سطح مواج در این محصول سبب شده است که موقعیت بسیار خوبی برای افراد ایجاد شود. موقعیتی مانند ضد تعریق بودن و ضد حساسیت بودن است که با وجود این رویه ایجاد شده است. این شرایط یک موقعیت بسیار عالی برای کسانی است که تمایل به استفاده از تشک بادی در زمان تابستان و گرما دارند و می توانند در طولانی مدت بر روی محصول برای استراحت قرار بگیرند.

کارایی برتر این محصول زمانی به وقوع می پیوندد که علاقه مندان تمایل دارند از آن در محیط های بیرونی استفاده نمایند. زمانی که افراد به مسافرت می روند تمایل به داشتن بخشی برای استراحت و خوابیدن می باشند که بدن را در حالت استاندارد قرار دهد و در هر ساعت از شبانه روز آرامش کافی را برای استفاده کننده مهیا سازد. با این وجود است که افراد با خود انواع گوناگونی از تشک بادی را به همراه دارند و در مسافرت ها و آب و هوای گرم نیز آن را مورد استفاده قرار می دهند.

تشک بادی ویژه کمپینگ

در برخی شرایط و در برخی موارد که افراد تمایل به رفتن به سفر دارند و یا به همراه کمپینگ و دوستان خود این مسافرت را می روند نیاز دارند که یک محصول به جهت اقامت در شب و استراحت های روزانه داشته باشند تا بدون مشکل مسافرت و گردشگری خود را ادامه دهند. چه بهتر است که از تشک بادی استفاده کنند که دارای ظرفیت های گوناگون می باشد و قابلیت های مختلف برای به همراه داشتن در سفر را داشته باشد.

قابلیت هایی که سبب شده است این محصول کاربردی و زیبا را به راحتی بتوان مورد استفاده قرار داد و با خود به همراه داشت ابعاد مناسب محصول و قابلیت تاشو بودن بدنه می باشد که راحت تر و بهتر به همراه داشتن را مهیا می سازد. این محصول بی نظیر دارای ساختاری می باشد که به راحتی تا می شود و به ابعاد کوچک در می آید. خصوصا محصولاتی که دارای ظرفیت یک نفره می باشند می توانند به راحتی تاشو باشند و با ابعاد کوچک به همراه افراد قرار بگیرد و آن ها را برای داشتن محصولات ضروری خود دچار اشکال نکند. با وجود این موارد است که افراد زیادی به سمت خرید تشک بادی برای داشتن راحتی در مسافرت و استفاده از آن در کمپینگ می باشند.

کمپینگ ها نیز فضایی بزرگ و راحتی را برای علاقه مندان به سفر ایجاد می کنند و امکان داشتن راحتی را مهیا می سازند. کمپینگ ها به خاطر این که به راحتی بتوانند فضایی بزرگ و مناسب را ایجاد سازند تا افراد آرامش کافی را داشته باشند از تشک بادی استفاده می کنند. در تفریحگاه ها برای راحتی مراجعه کنندگان از تشک بادی استفاده می شود و می تواند در زمان خواب آن ها شرایط دلخواهی را برای استاندارد قرار گرفتن بدن مهیا سازد.

به همین خاطر است که این محصول با تعداد بالا برای علاقه مندان خریداری می شود و می تواند در کمپینگ و تفریحگاه ها فضایی مطلوب و دلنشین را ایجاد سازد.

استفاده آسان از تشک بادی

به خاطر این که بتوان به راحتی و با آسایش تمام این محصول را مورد استفاده قرار داد و دچار مشکل در زمان استفاده نیز نشد این محصول دارای قابلیت نصب و راه اندازی آسان است و می تواند به راحتی نیز جمع آوری شود. این محصول خاص و منحصر به فرد را می توان به راحتی در زمانی کم بدنه را به حالت اصلی خود در آورد و در واقع بدنه را باد کرد. برخی از دارای بافت هایی محکم در داخل بدنه می باشند که با متصل شدن به برق این ساختار ها شروع به باد شدن می کند. در نهایت بدنه استوار و با استحکام بالا می شود و می تواند به راحتی یک محصول منحصر به فرد و با بدنه ای محکم را ایجاد سازد.

برخی دیگر از تشک های بادی نیز از بدنه ای بادی تشکیل شده است که توخالی می باشد. توخالی بودن بدنه می تواند سبب شود که افراد با استفاده از پمپ باد محصول را راه اندازی کنند و به آسانی این کار صورت می گیرد. این کار در مدت زمان کمی صورت می گیرد. بنابراین می توان به راحتی در شرایط مختلف بدنه را نصب کرد و از آن استفاده نمود. همچنین به راحتی نیز تمامی افراد قادر به انجام این کار می باشند. و بدون ایجاد مشکل و یا آموزش قادر به نصب و راه اندازی این محصول منحصر به فرد می باشند. به همین خاطر است که تشک بادی کارایی بسیار زیادی دارد و کاربرد آن به گونه ای است که می تواند رضایت را برای علاقه مندان ایجاد سازد.

در زمانی که دیگر نیازی به استفاده از تشک بادی ندارید نیز این مزیت وجود دارد. چرا که با همان روش نصب می توانید جمع آوری را نیز انجام دهید و به این صورت محصول را برای نگه داری در بسته بندی قرار دهید. بسته بندی برای قرار گیری این محصول بی نظیر کوچک می باشد و به راحتی در کنار وسایل دیگر افراد جا به جا و حمل می شود. فضایی که این تشک بادی اشغال می کند کم است و به این ترتیب افراد برای به همراه داشتن وسایل ضروری خود مشکلی را ندارند.

خرید پمپ باد برای تشک بادی

یکی از شرایطی که با وجود آن می توان به راحتی از تشک بادی استفاده کرد و در هر موقعیتی آن را نصب و راه اندازی نمود وجود یک پمپ باد می باشد که با توجه به کارکرد بدنه تشک بادی می توان آن را خریداری کرد. پمپ باد به دو صورت برقی و دستی وجود دارد که هر کدام کارکرد مطلوبی دارند. پمپ باد دستی ساختاری ساده دارد و به راحتی بدنه محصول را باد می کند. تشک بادی نیز با دو بدنه خاص طراحی و تولید شده است. یکی از انواع آن به این صورت است که دارای بافت منظمی در داخل خود می باشد که به وسیله پمپ باد این بافت ها متورم شده و به استحکام مطلوب می رسند.

استحکامی که به وسیله باد کردن صورت می گیرد در واقع می تواند ساختار اصلی و کلی تشک بادی را تشکیل دهد. اغلب این محصولات با پمپ باد برقی نصب و راه اندازی می شود. این کار در زمان کمی صورت می گیرد و در کم ترین زمان بدنه بزرگی از تشک بادی را راه اندازی می کند. امکان جمع اوری محصول نیز وجود دارد و در زمانی کم بافت بدنه تخلیه خواهد شد.

این پمپ باد برقی با اتصال به بدنه کار می کند و مشکلی بابت نصب برای افراد ایجاد نمی سازد. اما در مقابل تشک بادی که دارای بدنه ای توخالی می باشند را به وسیله پمپ باد دستی می توان نصب و راه اندازی نمود. پمپ دستی ساختاری ساده دارد و به ساده ترین صورت کار می کند. تنها با فشار دادن اهرم این محصول باد لازم به داخل بدنه وارد می شود و بدنه به حالت اصلی خود می رسد.

پمپ باد را برای تشک بادی می توان از فروشگاه اینتکس خریداری کرد و در هر زمان محصول مورد نظر خود را نصب و راه اندازی کرد. این وسیله کاربردی جزو ضروری ترین وسایلی است که باید در کنار تشک بادی وجود داشته باشد و امکان جا به جایی و حمل نیز وجود دارد. به راحتی به وسیله این محصول باد داخل بدنه تشک بادی تنظیم می شود و این کار در مدت زمان کم صورت می گیرد.

رنگبندی تشک بادی

تشک بادی همانند محصولات دیگر دارای رنگبندی متنوعی می باشد که می توان با این شرایط از آن نهایت استفاده را کرد. همچنین با توجه به سلیقه های مختلف خریداری می شود و انتخاب راحت تر صورت خواهد گرفت. تشک بادی برای محل های مختلف خریداری می شود و این مورد در انتخاب رنگ محصول نقش مهمی دارد. با این وجود است که افراد تمایل پیدا می کنند که رنگ تیره محصول را بخرند و یا از رنگ های روشن برای داشتن تشک بادی استفاده نمایند. این محصول بی نظیر و شیک جزو وسایل راحتی کی باشد که برخی از افراد تمایل به استفاده از آن به جای تشک های دیگر دارند.

به همین خاطر رنگ بدنه آن را با وجود دکوراسیون اتاق خود انتخاب می کنند. رنگ های تیره اغلب برای محل هایی با دکور تیره کاربرد دارد اما به طور کلی به دلیل این که دیر تر از رنگ های دیگر کثیف می شود کاربرد بیش تری دارد. این محصول را می توان برای استفاده در ویلا خریداری کرد. چرا که افراد به این محل تنها در صورت اوقات فراغت مسافرت می کنند و به همین خاطر در مدت نبود در ویلا گرد و خاک سبب لک شدن بدنه نخواهد شد. به همین خاطر است که دیگر نیازی به تمیز کردن بدنه با مواد شویینده نیست و شرایط برای داشتن یک محصول بی نظیر مهیا می شود.

شستشوی تشک بادی

کسانی که این محصول را خریداری می کنند تمایل دارند که در برخی مواقع محصول را تمیز کنند. این محصول زمانی نیاز به تمیز کردن دارد که لک شده باشد و یا موادی بر روی آن ریخته شده باشد. تشک بادی دارای دو نوع بدنه است که با وجود این خصوصیات به دو روش تمیز می شود. آن دسته از محصولات که دارای بافت داخلی می باشند که اغلب آن ها با پمپ باد برقی راه اندازی می شود باید آب و رطوبت به داخل آن ها وارد نشود. زمانی که این موارد به داخل بدنه وارد شد بافت داخلی سست می شود و از بین خواهد رفت.

بنابراین برای تمیز کردن بدنه محصول می بایست از کشیدن دستمال نمدار بر روی آن استفاده کرد و به این صورت لک و کثیفی را برطرف کرد. اما باید مراقبت های لازم را به جهت جلوگیری از ریخته شدن مایعات بر روی بدنه داشت تا در نهایت سلامت محصول برقرار باشد. تشک بادی اینتکس بهترین برند سازنده این محصول است که شرایط برای داشتن آن در طولانی مدت مهیا می باشد.

این برند محصولات متنوعی را با خصوصیات ضد لک بودن طراحی کرده است تا در صورت ریخته شدن مواد مختلف بدنه لک نگیرد و بتوان با دستمال آن را برطرف کرد. بدنه تشک بادی توخالی این چنین مشکلات و مراقبت هایی را ندارد. چرا که داخل آن بافت خاصی ندارد و می تواند با طول عمر بالا و بدون تغییر در ظاهر خود به راحتی تمیز شود. تمیز کردن آن به وسیله مواد شویینده امکان پذیر است و شما قادر به داشتن یک تشک بادی تمیز و منحصر به فرد خواهید بود. این محصول به خاطر وجود بدنه غیر قابل نفوذ قادر است که در برابر آب و رطوبت در مدت زمان طولانی دچار مشکل نشود و بتواند به حالت توخالی باقی بماند.در نتیجه ویژگی های مد نظر را دارا می باشد.

خرید بهترین تشک بادی

برای راحتی خرید تشک بادی دو روش برای خرید وجود دارد که افراد بنا به موقعیت و شرایط خود روش مد نظر را انتخاب می کنند. روش قدیمی خرید که مراجعه حضوری به فروشگاه اینتکس می باشد برای خرید این محصول مناسب است که نمایندگی های اینتکس انواع مختلف تشک بادی را دارند. اما روشی جدید به صورت غیر حضوری ایجاد شده است که امکان دسترسی آسان به محصول را مهیا کرده است و خرید کاربرد تخت بادی چیست؟

تخت بادی به عنوان یک محصول پرکاربرد خریداری می شود. تخت های بادی در مدل های متفاوت یکنفره و دونفره وجود دارند. این نوع تخت با هوا پر می شود و بدنه آن از جنس پی وی سی است. روکش تخت بادی ضد تعریق است که برای بزرگسالان و هم برای کودکان مناسب می باشد. ظرفیت تحمل وزن تختهای بادی، معمولا از 70 تا 275 کیلوگرم می باشد. لذا این نوع تخت ها برای افراد گوناگون در وزن های مختلف قابل استفاده است. در منزل و حتی محل کار، می توانید کوتاه مدت یا دائمی از آن استفاده کنید. آیا می دانید تخت های بادی، برای استفاده در بیمارستان ها در شرایط اورژانسی قابل استفاده هستند؟

همچنین تخت های بادی را می توانید در آب و استخر هم استفاده کنید. با خرید تخت های بادی می توانید شرایط خوبی را برای بازی و سرگرمی کودکان تان فراهم نمایید. روی بدنه این نوع تخت، یک پمپ باد برقی نصب شده، که با برق 220 ولت کار می کند. با استفاده از این پمپ، طی 3 تا 5 دقیقه، تخت پر از هوا و یا خالی از هوا می شود. پمپ باد نصب شده روی تخت خواب، هم مکنده هوا و هم دمنده هوا است. تخت های یکنفره در زمان کوتاهتری باد می شوند.

وزن کمی دارد و به همین دلیل برای مسافرت بسیار مناسب است. حتی می توانید آن را داخل ساک یا کوله قرار داده و در سفر همراه خود ببرید. استفاده از این نوع تخت، گزینه خوبی بجای استفاده از تخت های مسافرخانه ها، منازل اجاره ای یا ویلاها می باشد. به عبارتی می توانید از آن به عنوان تخت خواب مسافرتی استفاده کنید. همچنین نسبت به تخت های فلزی، ابری و چوبی نرم تر است و قابلیت انعطاف پذیری بیشتری دارد.

تخت بادی

استفاده از تخت خواب مسافرتی 

تخت خواب مسافرتی بادی برای افرادی مناسب است که زیاد مسافرت می روند. زیرا این تخت به راحتی باز و بسته می شود. همچنین به آسانی قابل حمل و جابجایی است، زیرا بسیار سبک می باشد. علاوه بر آن هنگام خوابیدن روی آن، گردن، کمر و ستون فقرات شما تحت فشار نخواهد بود. یکی از ویژگیهای این محصول ارگونومیک و طبی بودن است. که به مراتب می توانید هنگام خواب، حس بهتری داشته باشید. با دراز کشیدن و خوابیدن روی ، خوابی آرام و دلچسب را تجربه خواهید کرد.

در صورت سوراخ شدن تخت، می توانید آن را تعمیر کنید. تخت بادی مسافرتی، در استخر یا ویلا، قابل استفاده است. طرح و رنگ آن نیز متنوع است و با هر سلیقه ای می توان آن را خریداری کرد. مانند تخت های بادی مخصوص کودکان که طرح های جالبی مثل ماشین دارد. استخر بادی نیز محصول مناسبی برای بازی بچه ها است که می توان در مسافرت از آن استفاده نمود. نمایندگی سعید اینتکس تخت های بادی متنوعی برای کودکان دارد. رویه تخت های بادی مسافرتی، از جنس های متفاوتی ساخته شده اند. مانند جیر، فوم و مخمل که هر کدام مزیت هایی برای استفاده دارند.

رویه های مواج دارد که باعث می شود جریان خون در بدن، طبیعی انجام شود. در نتیجه با کاهش فشار بر بدن، خواب بهتری خواهید داشت. هر چقدر بستر خواب راحت تر باشد، بزرگسالان وکودکان از آن لذت بیشتری می برند. آیا میدانید بستر مناسب برای خواب، در رشد کودکان موثر است؟ یکی از مزیت های تخت های بادی مسافرتی، ضد آب بودن آن است. همچنین با محیط زیست سازگاری داشته و برای پوست انسان ضرر ندارد. در برابر ضربه، فشار، نور و اشعه خورشید نیز مقاوم است.

تخت خواب مسافرتی

ارتفاع تخت بادی 2 نفره چقدر است؟

تخت بادی 2 نفره دارای پمپ برقی با قدرت بالا می باشد. پمپ آن، تخت را با سرعت بالایی باد می کند. معمولا زمان باد کردن تخت دو نفره بادی، 5 دقیقه است. برای محافظت از رویه آن، می توانید از روتختی استفاده کنید. برخی از مدل های تخت بادی دارای بالش،تاج و لبه هستند. آیا میدانید تفاوت تخت های بادی با تشک بادی چیست؟ تفاوت آنها، بیشتر در سایز ارتفاع شان می باشد. ارتفاع تشک های بادی معمولا 10 تا 30 سانتی متر است ولی ارتفاع تخت خواب های بادی بین 37 تا 56 سانتی متر است.

یکنفره و دو نفره با برندهای گوناگونی تولید شده است. اما معروف ترین آنها، برند اینتکس است. که توسط نمایندگی سعید اینتکس به شما عرضه می شود. تخت بادی دو نفره، نه تنها در مسافرت قابل استفاده است، بلکه برای منزل هم مناسب می باشد. چنانچه این محصول را برای منزل در نظر بگیرید، به راحتی می توانید دکور اتاق خواب تان را تغییر دهید. خانم های خوش سلیقه تمایل دارند بعد از مدتی دکوراسیون منزل از جمله اتاق خواب را تغییر دهند. اگر شما نیز طرفدار تنوع در چیدمان وسایل هستید، تخت های بادی گزینه خوبی برایتان است.

ایا تخت بادی خوب است |تخت بادی اینتکس

نگهداری تخت های ضد آب

تمام معیارهای استاندارد را دارد. علاوه بر آن از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار است. با خرید تخت های بادی، راحتی و آسایش را به خانه خود ببرید. همچنین اگر دیسک کمر و یا مشکلات مفصلی داشته باشید، استفاده از تخت های بادی مفید می باشد. تمیز کردن تخت های بادی بسیار آسان است. با یک دستمال نم دار می توانید به راحتی آن را تمیز کنید و یا آن را در حالت باد کرده بدون اینکه به پمپ باد برقی آن آب برسد تخت را با مواد شوینده بشویید و بصورت ایستاده قرار دهید تا در ۲۰ دقیقه کاملا خشک شود. اما باید از ریختن مواد نوشیدنی روی آن جلوگیری کنید تا این محصول دوام بیشتری داشته باشد. بدنه این محصول از 2 لایه پی وی سی تولید شده و ضخامت بالایی دارد. اما باید در نگهداری آن دقت کنید.

تخت بادی 2 نفره

تخت بادی ضد آب و کاملا مقاوم می باشد، همچنین می توانید با  استفاده از یک اسپری تمیز کننده آن را تمیز کنید. لذا در نگهداری از تخت های بادی بیشتر احتیاط کنید. در صورت خرابی و سوراخ شدن تخت، می توانید به نمایندگی های اینتکس مراجعه کرده و آن را تعمیر کنید.

عنوان: تشک بادی؛ آیا انتخابی مناسب برای استفاده روزمره است؟

در دنیای امروز، به دلیل فراوانی گزینه‌ها و تنوع محصولات، انتخاب تشک مناسب برای استفاده روزمره ممکن است چالش‌برانگیز باشد. یکی از گزینه‌هایی که در این زمینه مطرح شده است، تشک بادی است. تشک بادی، یک تشک قابل نفوذ به هوا است که با استفاده از هوا آن را برمی‌افرازید و بعد از استفاده می‌توانید آن را تخلیه کنید و جا به جایی آسان انجام دهید.

مزایای تشک بادی:
1. قابلیت تنظیم سفتی: یکی از مزایای بزرگ تشک بادی، قابلیت تنظیم سختی و نرمی آن است. با تنظیم فشار هوا در داخل تشک، می‌توانید سفتی مطلوب خود را به راحتی تنظیم کنید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا به شکلی مناسب و راحت در طول شب خواب کنید و بر اساس نیاز و سلیقه خود تنظیمات را تغییر دهید.

  1. حمل و نقل آسان: تشک‌های بادی به دلیل وزن سبک و انتقال پذیری آسان، بسیار مناسب برای استفاده در سفرها و کمپینگ هستند. شما می‌توانید تشک بادی خود را با خود به همراه داشته باشید و در هر مکانی که به آن نیاز دارید، آن را برمی‌افرازید و استفاده کنید.
  2. قابلیت تنظیم درجه حرارت: تشک بادی همچنین قابلیت تنظیم درجه حرارت را داراست. با تنظیم فشار هوا در داخل تشک، می‌توانید حس گرما و سردی را به دلخواه خود تنظیم کنید. این ویژگی برای افرادی که به دلیل مشکلات سلامتی یا تمایلات شخصی به یک محیط خواب خاص نیاز دارند، بسیار مهم است.

راهنمای خرید:
حال که با مزایای تشک بادی آشنا شدید، انتخاب یک تشک بادی مناسب نیاز به بررسی دقیق تری دارد. در ادامه، به برخی از عوامل مهم در خرید تشک بادی اشاره می‌کنیم:

  1. جنس و کیفیت: در هنگام ، به جنس و کیفیت آن توجه کنید. مطمئن شوید که تشک از جنس مقاوم و با کیفیت ساخته شده است و می‌تواند در برابر سایش و سایر آسیب‌ها مقاومت کند.
  2. اندازه و ارتفاع: اندازه و ارتفاع تشک بادی نیز برای شما مهم است. مطمئن شوید که تشک به اندازه مناسب برای شما و فضایی که قصد دارید در آن استفاده کنید، باشد.
  3. قیمت: قیمت یکی از عوامل مهم در خرید هر محصولی است. مقایسه قیمت‌ها در میان برندها و کیفیت تشک‌ها، به شما کمک می‌کند تا یک تشک با کیفیت و با قیمت مناسب برای خود انتخاب کنید.

خرید از فروشگاه سعید اینتکس:
در انتها، برای انجام خرید تشک بادی با کیفیت و با قیمت مناسب، به شما توصیه می‌شود از فروشگاه سعید اینتکس استفاده کنید. فروشگاه سعید اینتکس به عنوان یکی از فروشگاه‌های معتبر و با سابقه، تشک‌های بادی با کیفیت و متنوع را ارائه می‌دهد. از طریق وبسایت آن، می‌توانید محصولات مختلف را مشاهده و با توجه به نیاز خود، تشک بادی مناسب را انتخاب کنید و خرید خود را انجام دهید.

نتیجه‌گیری:
تشک بادی با مزایایی مانند قابلیت تنظیم سفتی، حمل و نقل آسان و قابلیت تنظیم درجه حرارت، به عنوان یک انتخاب مناسب برای استفاده روزمره معرفی می‌شود. با توجه به عواملی مانند جنس و کیفیت، اندازه و ارتفاع و قیمت، فروشگاه سعید اینتکس را به عنوان یک مرجع معتبر برای پیشنهاد می‌کنیم.

منبع:

را در هر تایمی انجام می دهند. ورود به سایت اینتکس و انتخاب دسته بندی تشک بادی امکان خرید این محصول را آسان کرده است.

 

دکمه بازگشت به بالا