سلامت و دانشکسب و کار برتر

رونمایی از محصولات جدید بیسکوییت فرخنده 2024

در سال 2024، شرکت‌های تولیدکننده بیسکوییت در ایران محصولات جدیدی را به بازار عرضه کردند. این محصولات جدید در راستای پاسخگویی به نیازهای روز مصرف‌کنندگان و ارائه محصولات سالم‌تر و متنوع‌تر تولید شده‌اند.

انواع بیسکویت شکلاتی ایرانی |انواع بیسکویت کاکائویی

در ادامه به معرفی برخی از این محصولات جدید می‌پردازیم:

بیسکویت بدون قند ۱۹۵ گرمی فرخنده:

یکی از مهم‌ترین درخواست‌ها و تقاضاهای مشتریان و مصرف‌کنندگان فرخنده در طی سال‌های گذشته، تولید یک بیسکویت سالم و بدونِ قند بود که سرانجام پس از مطالعات طولانی و کار کارشناسی دقیق توسط یک تیم خبره در فرخنده، این محصول همزمان با ۶۰ سالگی فرخنده تولید شد. بیسکویت بدون قند ۱۹۵ گرمی فرخنده یکی از این محصولات است.

این نخستین بار است که یک بیسکویت بدون قند (کمتر از نیم درصد) در کشور مطابق با استانداردهای روز جهانی تولید و عرضه می‌شود.

نکته جالب توجه اینکه در گذشته برخی از شرکت‌های داخلی عمدا یا سهوا به اشتباه ادعای تولید بیسکویت بدون قند را داشته اند، اما این اولین بار است که یک بیسکویت بدون قند به معنای واقعی و حرفه‌ای توسط فرخنده تولید شده و این ادعا توسط آزمایشگاه‌های معیار که همکار اداره استاندارد و سازمان غذا و دارو هستند، تایید شده است.

بیسکویت سبوس لیوانی ۱۸۰ گرمی فرخنده

بیسکویت سبوس لیوانی ۱۸۰ گرمی فرخنده که در بین فروشندگان به بیسکویت سبوس دار لیوانی ۲۰۰ فرخنده معروف است، از بیسکویت‌های خوشمزه و مقوی این شرکت و یک میان وعده کامل است. سبوس دارای فیبر فراوان است و به همین علت مصرف بیسکویت سبوس دار فرخنده باعث می‌شود شما به مدت طولانی‌تری احساس سیری کنید، ضمن اینکه سبوس موجود در این بیسکویت آب بدن شما را به مقدار زیادی تامین می‌کند. به شما پیشنهاد می‌کنیم مصرف این بیسکویت کامل را از دست ندهید.

بیسکویت ۲۱۵ گرمی فرخنده با طعم میوه‌های جنگلی (بیکا)

بیسکویت ۲۱۵ گرمی فرخنده با طعم میوه‌های جنگلی یا بیکا، از جدیدترین محصولات نسل نو و متفاوت فرخنده است که تجربه استفاده از یک میان وعده دلنشین و جذاب را برای مصرف‌کنندگان به ارمغان می‌آورد. طعم خاص‌ و ماندگار میوه‌های جنگلی، احساس بسیار خوشایندی را پس از مصرف این بیسکویت در شما ایجاد می‌کند و مزه ناب و منحصربه‌فرد آن ذهن شما را به دل جنگل‌ها پرتاب می‌کند.

بیسکویت ۲۱۵ گرمی فرخنده با طعم میوه‌های جنگلی (بیکا)، از بیسکویت‌های نوآورانه و هیجانی فرخنده به حساب می‌آید که با طعمی مطابق با سلیقه و انتظار نسل جوان و نوجوان تولید شده است. نسل جدید بیسکویت نوجوان ، به تازگی در بین نسل جوان و نوجوان محبوب شده است.

بیسکویت پتی بور ۵۲۰ گرمی فرخنده با طعم کاکائو

بیسکویت پتی بور ۵۲۰ گرمی فرخنده با طعم کاکائو که در بین فروشندگان به بیسکویت کاکائویی ۱۱۰۰ فرخنده معروف است، به دلیل طعم خوب کاکائو، یکی از بیسکویت‌های خوشمزه و خوش عطر فرخنده به حساب می‌آید و در بین نوجوانان و جوانان پرطرفدار است. پیشنهاد می‌کنیم این بیسکویت خوش طعم را در مهمانی‌ها و در لحظات شاد خود کنار دوستانتان نوش جان کنید.

بیسکویت ۱۳۰ گرمی فرخنده با طعم زعفران

بیسکویت ۱۳۰ گرمی فرخنده با طعم زعفران که در بین فروشندگان به بیسکویت زعفرانی ۱۵۰ فرخنده معروف است، از بیسکویت‌های کم‌حجم و خوش‌خوراک این شرکت است.

اگر به یک میان‌وعده سبک نیاز دارید یا برای تغذیه فرزندان خود نیاز به خوراکی کم‌ضرر و خوش‌طعم دارید که هم بتوان آن‌را به تنهایی مصرف کرد هم با دوستان و آشنایان، این بیسکویت تک نفره جمع‌جور را پیشنهاد می‌کنیم. هر ۱۰ عدد از بیسکویت ۱۳۰ گرمی فرخنده با طعم زعفران، تنها ۲۵۵/۹ کیلوکالری انرژی دارد.

اینها تنها برخی از محصولات جدید بیسکوییت هستند که در سال 2024 به بازار عرضه شده‌اند. با توجه به روند رو به رشد تولید محصولات سالم و متنوع در صنعت بیسکوییت، انتظار می‌رود که در سال‌های آینده شاهد عرضه محصولات جدیدتری در این زمینه باشیم.

دکمه بازگشت به بالا