خبرهای کلیکسب و کار برتر

آموزش بالا بردن لایک پست های اینستاگرام رایگان

اگر برای مدتی در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، احتمالاً می‌دانید که بیشتر افراد به دنبال افزایش فالوور، لایک، کامنت و … هستند. بر اساس الگوریتم‌های اینستاگرام، بالا جزو مهم‌ترین عوامل در پیشرفت پیج‌ها می‌باشد. از مواردی که در محاسبه‌ی نرخ تعامل نقش دارد و از اهمیت زیادی هم برخوردار است، میتوان به تعداد لایک پست‌ها اشاره کرد. لایک (Like) پست‌ها در اینستاگرام از سوی کاربران به این معنی است که آن‌ها محتوای شما را می‌پسندند.

چگونه لایک پست‌های اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

اکنون که از اهمیت تعداد لایک مطلع هستید، چنانچه تصمیم به افزایش لایک در اینستاگرام دارید، باید ترفندهایی را برای این کار بگیرید. ما در ادامه، 15 روش را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها کاربران به راحتی روی آیکون قلب زیر پست شما کلیک خواهند کرد. در پایان نیز 3 راهکار شگفت انگیز برای افزایش هرچه بیشتر لایک در اینستاگرام را خواهیم آموخت که پیج شما را متحول خواهند کرد. پس حتما تا انتها با ما همراه باشید!

خرید لایک اینستاگرام

بهترین و سریعترین راه برای افزایش لایک اینستاگرام این است که برای پست‌های پیجتان، تعدادی خرید لایک اینستاگرام ایرانی بزنید و در کنار آن به تولید محتوای باکیفیت نیز ادامه دهید. وقتی بازدیدکنندگان جدید محتوای باکیفیت شما را می‌بینند و همچنین مشاهده می‌کنند که افراد زیادی آن‌ها را لایک کرده‌اند، آن‌ها هم به لایک کردن پست‌ها ترغیب می‌شوند.

خود شما بیشتر برای لایک یک پست ده هزارتایی ترغیب می‌شوید یا پستی که فقط ده، بیست تا لایک گرفته است؟ پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو بهترین و باکیفیت‌ترین سرویس‌های خرید لایک اینستاگرام را با بهترین قیمت ارائه می‌کند. کافی است پکیج‌های متنوع را مشاهده کنید و بسته دلخواه خود را انتخاب نمایید!

برای افزایش لایک اینستاگرام محتوای خوب منتشر کنید!

گام اول برای پیشرفت در اینستاگرام مخصوصاً افزایش لایک، تولید محتوای مناسب است. حتی اگر پیج شما بازدیدکننده‌های زیادی داشته باشد، اما از محتوای با کیفیتی برخوردار نباشد، نخواهید توانست آن‌ها را در صفحه‌ی خود نگه دارید. بنابر این فرصت طلایی را برای پیشرفت در اینستا و افزایش لایک از دست خواهید داد. پس اگر می‌خواهید تعداد لایک پست‌های پیج خود را بیشتر کنید، در مرحله‌ی اول باید محتوای خود را از لحاظ فنی و ظاهری بهینه کنید.

در پست‌های خود از هشتگ‌ها استفاده کنید!

هشتگ‌های اینستاگرامی عامل مهمی در پیشرفت پیج هستند. استفاده از این ابزارها می‌تواند به افزایش لایک در پیج شما کمک بزرگی بکند. کسانی که هشتگ‌های استفاده‌شده در پست شما را جستجو کنند، به محتوای شما دسترسی خواهند یافت و در صورت پسندیدن، آن را لایک خواهند کرد. برای استفاده‌ی حرفه‌ای از هشتگ‌ها باید نکات خاصی را رعایت کنید. برای آشنایی با این نکات و راهنمایی‌های دیگر در رابطه با به کارگیری هشتگ‌ها، مقاله‌ی را مطالعه فرمایید.

استفاده از هشتگ در بیو و استوری اینستاگرام برای افزایش لایک!

شاید با خواندن تیتر بالا با خود بگویید استفاده از هشتگ در بیو و استوری نمی‌تواند برای افزایش لایک در اینستاگرام موثر باشد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید، درست است که استوری و بیو نمی‌توانند به صورت مستقیم روی تعداد لایک‌ها تأثیرگذار باشند، اما با بالا بردن میزان بازدیدکنندگان پیج، می‌توانند باعث افزایش لایک پست‌های شما در اینستا شوند.

عنوان جذاب ولی دقیق بنویسید!

در پست ها و ریلزهایی که برای آن ها کاور تنظیم میکنید، اکثرا یک عنوان چند کلمه ای نیز نوشته میشود. هرچقدر عنوان محتوای شما جذاب و اصولی باشد، امکان بیشتری وجود دارد که توجه کاربر را جلب کنید؛ اما باید مواظب باشید که در این قسمت از عنوان گمراه کننده استفاده نکنید! بگذارید کمی راحت تر حرف بزنیم. اگر لایک بیشتر میخواهید، باید رضایت کاربر را جلب کنید.

اینکه در عنوان پست یا ریلز به موردی اشاره کنید که قرار نیست در پست در مورد آن حرف بزنید، شاید بازدیدکننده بیشتری برای شما جلب کند، اما نارضایتی بیشتری نیز به دنبال خواهد داشت.  سعی کنید عنوان پست اینستاگرام شما دقیق، کوتاه، جذاب و گیرا باشد. همچنین، از چینش و فونت مناسب استفاده کنید و نیز سعی کنید دقیقا همان چیزی را در عنوان بنویسید که قرار است در مورد آن صحبت کنید.

از کپشن مناسب استفاده کنید!

نوشتن یک کپشن خوب، حرفه‌ای و البته مرتبط می‌تواند باعث افزایش لایک پست های پیج شما شود. اگر تصویر پست منتشرشده در پیج، دارای ابهام و یا نیازمند راهنمایی و توضیح باشد، می‌توانید با استفاده از نوشتن یک کپشن خوب این کار را انجام دهید.

برای افزایش لایک اینستاگرام، لوکیشن خود را در پست تگ کنید!

مشخص کردن لوکیشن پست، یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌تواند به صورت غیرمستقیم در افزایش لایک اینستاگرام نقش داشته باشد. اگر برای پست‌های اینستاگرامی خود لوکیشن تنظیم کنید، کاربران در صورت جستجوی آن لوکیشن، خواهند توانست پست شما را مشاهده کنند. بدین ترتیب شانس لایک خوردن پست شما توسط افراد بیشتری فراهم خواهد شد.

داشتن تقویم محتوایی برای افزایش لایک در اینستا

اگر به عنوان یک برند در اینستاگرام فعالیت دارید، برای افزایش لایک بهتر است برای کار خود یک تقویم محتوای تنظیم نمایید. داشتن تقویم محتوایی به این معنی است که شما باید پست‌های خود را در فواصل معین و ساعت‌های از پیش تعیین‌شده انتشار دهید. این کار باعث خواهد شد تا کاربران از زمان انتشار محتوا در پیج شما اطلاع داشته باشند و برای مشاهده‌ی آن، آنلاین باشند. بدین ترتیب با مشاهده‌ی پست شما توسط افراد بیشتر، مطمئناً لایک بیشتری هم دریافت خواهید کرد.

زمان مناسب انتشار محتوا در پیج خود را بیابید!

مطمئنا برای برنامه ریزی زمانی به این نیاز دارید که بدانید چه زمانی بهترین موقع برای پست گذاشتن است. طبیعتاً زمانی برای انتشار محتوا مناسب است که کاربران بیشتری در اینستاگرام آنلاین باشند. در این صورت، بازدید پست و به دنبال آن تعداد لایک پست منتشرشده افزایش خواهد یافت. اما چگونه بفهمیم فالوورهای ما چه زمانی آنلاین هستند؟ اینستاگرام در ابزار آنالیز خود، قسمتی را برای اطلاع از این موضوع قرار داده است.

برای افزایش لایک اینستاگرام رقبا را تحلیل کنید!

مطمئناً آنالیز رقبا می‌تواند به شما در تولید محتوا و سایر زمینه‌ها کمک زیادی کند. پیج‌هایی را که در زمینه‌ی کاری شما فعالیت دارند، شناسایی کرده و استراتژی تولید محتوای آن‌ها را بررسی نمایید. اگر راهکارهایی که از این راه آموختید، برای شما مفید باشند، می‌توانید از آن‌ها در صفحه‌ی خود نیز بهره ببرید. البته توجه داشته باشید که این توصیه به معنی کپی کردن نیست و تنها به این معنی است که می‌توانید از رقبای خود برای پیشرفت در کار خود الهام بگیرید.

برای افزایش لایک اینستاگرام مطالب آپدیت و ترند را منتشر کنید!

اگر مطالبی را در صفحه‌ی خود انتشار دهید که مدتی از زمان محبوبیت آن‌ها می‌گذرد، طبیعتاً نباید انتظار داشته باشید که لایک زیادی دریافت کنید. برای افزایش در اینستاگرام باید به شدت فعال باشید و آخرین مطالبی را که در فضای مجازی ترند شده‌اند، پوشش دهید. در این صورت خواهید دید که تعداد لایک پست‌های شما به شدت افزایش خواهد یافت.

انتشار پست از پشت صحنه‌ی بیزینس خود!

به هر بیزینسی که مشغول باشید، می‌توانید از پشت صحنه‌ی انجام کارهای خود پست‌هایی را منتشر کنید. این کار باعث می‌شود که مخاطبان بیشتر به شما اعتماد داشته باشند و در تعامل خود را در پیج شما بیشتر کنند. همچنین اگر فعالیت شما محدود به تولید محتوا در اینستاگرام است، از مراحل تولید پست‌ها مثل ضبط ویدیو و صدا پست‌هایی را انتشار دهید. به کارگیری این روش، بر افزایش لایک اینستاگرام موثر واقع خواهد شد. پروموت کردن پست‌ها خدمتی است که از طریق خود اینستاگرام ارائه می‌شود. کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای مشخص، پست‌های خود را به صورت رسمی و توسط خود مجموعه‌ی اینستاگرام تبلیغ کنند. بدین ترتیب بازدید پیج شما بیشتر شده و همچنین افزایش لایک در اینستاگرام را به دنبال خواهد داشت.

استفاده از هایلایت‌ها برای افزایش لایک اینستاگرام!

استوری‌های برگزیده (Highlighted Stories) یکی از قابلیت‌های استوری اینستاگرام است که برای افزایش لایک اینستاگرام مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدین ترتیب که می‌توانید بهترین پست‌های پیج خود را در بخش استوری‌های هایلایت‌شده قرار دهید تا فالوورهای جدیدی که به پیج شما اضافه می‌شوند، به آن‌ها دسترسی داشته باشند. از این طریق تعداد لایک پست‌های مورد نظر افزایش خواهد یافت.

افزایش لایک اینستاگرام با انتشار ریلز!

یکی از بهترین روش ها برای افزایش لایک پیج تان این است که از ریلز اینستاگرام برای انتشار محتوا استفاده کنید. ریلزها ویدیوهای کوتاه و جذابی هستند که بیش از حد معمول دیده می شوند. به همین دلیل شانس اینکه بیشتر لایک بگیرید هم بیشتر می شود. بر خلاف استوری اینستاگرام در ریلز دست تان باز تر است و می توانید از استیکرها و موزیک های ترند در ویدیو های خود استفاده کنید.

اگر کمی خلاقیت داشته باشید امکان اینکه ریلزهای شما زیاد ویو بخورد زیاد است. بهتر است از این به بعد به ریلزهای مشابه کاری خود بیشتر دقت کنید تا ایده های جدیدی بگیرید. این را هم فراموش نکنید که مخاطبان شما دنبال محتوای سرگرم کننده هستند پس بهتر است اگر آموزش هم درست می کنید در قالب سرگرمی ارائه شود.

از میم ها برای افزایش لایک استفاده کنید!

این روزها میم ها در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام خیلی رو بورس آمده اند. هر از گاهی سعی کنید از میم ها در تولید محتوای خود استفاده کنید. به طرز عجیبی لایک های شما بالا خواهد رفت چون این مدل محتواها برای مخاطبان غیرمنتظره و هیجان انگیز است. در اینستاگرام هم اکثر کاربران زمانی که هیجان زده می شوند برای لایک کردن پست اقدام می کنند.

دکمه بازگشت به بالا