جامعه

امیرعبداللهیان ماه مبارک رمضان را به رهبران مقاومت و ملت‌های لبنان و فلسطین تبریک گفت

در پیام‌هایی؛

امیرعبداللهیان ماه مبارک رمضان را به رهبران مقاومت و ملت‌های لبنان و فلسطین تبریک گفت

وزیر امور خارجه کشورمان در پیام‌هایی خطاب به رهبران گروه‌های مقاومت و ملت‌های مقاوم و صبور لبنان و فلسطین، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در پیام‌هایی خطاب به رهبران گروه‌های مقاومت و ملت‌های مقاوم و صبور لبنان و فلسطین، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

 متن پیام وزیر امور خارجه به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدحسن نصرالله

دبیرکل محترم حزب‌الله لبنان

جناب آقای اسماعیل هنیه

رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین- حماس

جناب آقای زیاد نخاله

دبیرکل محترم جنبش جهاد اسلامی فلسطین

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و ماه میهمانی خداوند سبحان را به جنابعالی و همه نیرو‌های مقاومت و مجاهدان در برابر رژیم منفور و جنایتکار صهیونیستی و نیز به جمیع خانواده‌های معزز شهدا و مجروحان جنگ جاری و همچنین به ملت‌های مقاوم و صبور لبنان و فلسطین تبریک و تهنیت می‌گویم.

مسلمانان جهان در شرایطی به استقبال این ماه عزیز رفته‌اند که رژیم اشغالگر قدس همچنان به جنایات ضدبشری و نسل‌کُشی علیه ملت مظلوم فلسطین بویژه زنان و کودکان مظلوم این سرزمین مقدس ادامه می‌دهد و اقدام مؤثر و بازدارنده از سوی نهاد‌های مسئول بین‌المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد برای متوقف ساختن نسل‌کُشی رژیم اسرائیل صورت نگرفته است.

از سوی دیگر در برابر حجم گسترده جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و بی‌عملی مدعیان دروغین حقوق بشر، شاهد مقاومت قهرمانانه، غرورآفرین و تاریخی نیرو‌های مقاومت و ملت غیور فلسطین در مقابل رژیم تا بُن دندان مسلح و مورد حمایت همه جانبه دولت آمریکا هستیم و در پرتو این مجاهدت‌ها و پایداری عزتمندانه و شرافتمندانه، دشمن صهیونیستی به هیچ یک از اهداف اعلام شده خود دست نیافته و آثار شکست تاریخی این رژیم پدیدار شده است.

با ایمانی قلبی و مؤمنانه به تحقق حتمی وعده نصرت الهی، در این ایام و شب‌های بافضیلت و نورانی، یاد و خاطره همه شهدای مقاومت را گرامی داشته و نصرت نهایی ملت فلسطین و آزادی قدس شریف را از خداوند سبحان مسئلت می‌کنم.

بخش مقالات اجتماعی

تحقیقگر جامعه‌شناسی با تجربه در مطالعه تمدن‌ها و ارتباطات بین فرهنگ‌ها.
دکمه بازگشت به بالا