خبرهای کلیکسب و کار برتر

تعمیر برد اینورتر ماکروفر

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در اصفهان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با داشتن تخصص لازم انجام می‌شود . در ابتدا برای آشنایی اولیه با کلمه اینورتر و وظیفه برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک در انواع ماکروفرهای اینورتر پاناسونیک میتوان گفت که بطور کلی اینورتر به معنی مبدل یا تبدیل کننده ولتاژ میباشد در علم الکترونیک از اینورتر ها به عنوان تبدیل یا تقویت کننده ولتاژ استفاده میگردد.

برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک در این دستگاه وظیفه تبدیل و تقویت ولتاژ ورودی 220 ولت برق شهر به یک ولتاژ DC بالا در حدود 2000V را به عهده دارد که این ولتاژ لازمه راه اندازی و روشن نمودن مگنترون ماکروفر پاناسونیک میباشد بطور کلی اگر به هر دلیلی برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک با ایراد رو به رو شود دستگاه ماکروفر پاناسونیک به هیچ عنوان به درستی یا اصلا کار نخواهد کرد.

در انواع ماکروفر پاناسونیک از ابتدا تا بحال از دو مدل برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک استفاده شده که بطور رایج با نام اینورتر کوچک ماکروفر پاناسونیک ( مورد استفاده در مدل های جدید ) و اینورتر بزرگ ماکروفر پاناسونیک ( مورد استفاده در مدل های قدیمی تر ) خوانده میشوند این نام گذاری تنها به دلیل سایز برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک نمیباشد و در طراحی مدار و قطعات نیز تفاوتهای بسیاری وجود دارد. نمونه تصاویر برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک : برد اینورتر بزرگ ماکروفر پاناسونیک برخی از مدل های ماکروفر پاناسونیک با برد اینورتر بزرگ ماکروفر پاناسونیک :

NN-C2003S

NN-C2002W

NN-C2000P

NN-C781JF

NN-K544WF

NN-ST686S

برد اینورتر کوچک ماکروفر پاناسونیک برخی از مدل های ماکروفر پاناسونیک با برد اینورتر کوچک ماکروفر پاناسونیک :

NN-CD997S

NN-CD987W

NN-GS597M

NN-SD681S

حال که بطور نسبی با وظیفه و انواع برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک آشنا شده اید بهتر است با انواع خرابی اینورتر ماکروفر پاناسونیک و در نهایت هزینه تعمیر و تعویض آن بپردازیم. برای بررسی موجودی و قیمت خرید انواع برد اینورتر پاناسونیک همچنین دیگر قطعات ماکروفر پاناسونیک لطفا به وبسایت فروش قطعات  مراجعه نمایید. نمودهای خرابی برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک :

1 – پس از فشردن کلید استارت فیوز منزل ( مینیاتوری) میپرد

2 – بوی شدید سوختگی میدهد و گرم نمیکند

3 – بین 5 الی 30 ثانیه کار میکند سپس قطع میکند

4 – صدای جرقه های ضعیف شنیده میشود و پس از چند ثانیه قطع میکند

5 – پس از شروع بکار و گذشت چند ثانیه ارور H97 یا H98 روی صفحه نمایش ظاهر میگردد

این نوع خرابی ها در هر دو مدل برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک شایع میباشد و این قطعه معمولا به دلیل استحلاک معیوب میگردد. هزینه  تعمیر برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک : شایان ذکر است که هر دو مدل برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک در مجموعه تخصصی و نمایندگی تعیرات ماکروفرپاناسونیک پاناایران قابل تعمیر میباشد. همچنین میتوانید برای آشنایی بیشتر با انواع خرابی های ماکروفر پاناسونیک و شرایط پیشگیری از آنها به صفحه مراجعه نمایید شایان ذکر است که مجموعه پاناایران نماینگی پاناسونیک با توجه به شعب مختلف آمادگی خود را برای ارائه سرویس در محل و منزل در مناطق 22 گانه استان تهران و البرز اعلام میدارد.

در نظر داشته باشید که مجموعه پاناایران تمامی سرویس های تعمیر ماکروفر پاناسونیک را بصورت حضوری و در محل بدون نیاز به جابه جایی انجام میدهد و مشتریان گرامی میتوانند برای درخواست تعمیر برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک و ماکروفر پاناسونیک با برقراری تماس با شماره های درج شده در نقاط مختلف سایت و همچنین ثبت درخواست آنلاین از طریق صفحه اقدام به ثبت درخواست یا برقراری تماس تلفنی نمایند و در کمترین زمان ممکن منتظر مراجعه و تعمیر ماکروفر پاناسونیک در محل و حضور خودشان باشند.همچنین برای استعلام موجودی و قیمت خرید قطعات ماکروفر پاناسونیک لطفا به وبسایت فروش قطعات مراجعه نمایید ( مدل نامبر دستگاه یا پارت نامبر قطعه را در کادر سرچ وارد نمایید ) برد مایکروویو به عنوان کلیدی ترین و اصلی ترین قطعه درون مایکروفر شما می باشد .

سلامت این قطعه گویای سلامت کلی دستگاه شما و خرابی آن نیز گویای خرابی ماکروفر شما است و با خدمات تعمیر برد مایکروویو رفع خواهد شد. اما تمام قطعات موجود بر روی مایکروویو برای آنکه شروع به فعالیت کنند نیاز به دستور مستقیم برد دارند تا بتوانند کوچک‌ترین عکس العمل را از خود نشان دهند. اما یک نکته اساسی که در این زمینه وجود دارد این است برد یک قطعه حساس می باشد! با این وجود به درخواست شما عزیزان قصد داریم تا در این گزارش از آریابهکار شما را با تمامی جوانب مختلف و همچنین تعمیرات برد مایکروویو آشنا سازیم تا به تمام سوالات خود در این خصوص برسید. همراه ما باشید.

برد مایکروویو چیست؟

پیش از آنکه به جزئیات بپردازیم، بیاید در ابتدا با ماهیت و کاربرد اصلی برد مایکروویو آشنا شویم. اصولا برد مایکروفر به عنوان مغز و رهبر اصلی دستگاه شما محسوب می شود چرا که تمام فرمان ها توسط این قطعه به سایر قطعات ارسال و مخابره می گردد. با این وجود تمامی دستورات شما که از طریق پنل به مایکروفر ارجاع می دهید، در ابتدا به برد می رسد و در کسری از زمان بررسی های لازم انجام شده و سپس به قطعات مربوطه منتقل می شود. به همین دلیل زمانیکه برد مایکروفر شما از کار می افتد، نمی توانید به هیچ وجه از پنل و قابلیت های مایکروفر کوچکترین استفاده را ببرید. با این وجود زمانیکه با فشردن دکمه های پنل متوجه خرابی و عدم مصادره دستورات به برد شدید، توصیه می کنیم به دکمه ها فشار بیشتر وارد نکنید و صرفا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و مشکل را مطرح نمائید تا مشاوره های لازم در خصوص تعمیر برد مایکروویو به شما صورت گیرند.

در ابتدا برای آشنایی اولیه با کلمه اینورتر و وظیفه برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک در انواع ماکروفرهای اینورتر پاناسونیک میتوان گفت که بطور کلی اینورتر به معنی مبدل یا تبدیل کننده ولتاژ میباشد در علم الکترونیک از اینورتر ها به عنوان تبدیل یا تقویت کننده ولتاژ استفاده میگردد. برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک در این دستگاه وظیفه تبدیل و تقویت ولتاژ ورودی 220 ولت برق شهر به یک ولتاژ DC بالا در حدود 2000V را به عهده دارد که این ولتاژ لازمه راه اندازی و روشن نمودن مگنترون ماکروفر پاناسونیک میباشد بطور کلی اگر به هر دلیلی برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک با ایراد رو به رو شود دستگاه ماکروفر پاناسونیک به هیچ عنوان به درستی یا اصلا کار نخواهد کرد.

در انواع ماکروفر پاناسونیک از ابتدا تا بحال از دو مدل برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک استفاده شده که بطور رایج با نام اینورتر کوچک ماکروفر پاناسونیک ( مورد استفاده در مدل های جدید ) و اینورتر بزرگ ماکروفر پاناسونیک ( مورد استفاده در مدل های قدیمی تر ) خوانده میشوند این نام گذاری تنها به دلیل سایز برد اینورتر ماکروفر پاناسونیک نمیباشد و در طراحی مدار و قطعات نیز تفاوتهای بسیاری وجود دارد.

دکمه بازگشت به بالا