استان ها

آغاز تشییع پیکر مطهر شهید جمهور در مشهدالرضا

آنا گزارش می‌دهد؛

آغاز تشییع پیکر مطهر شهید جمهور در مشهدالرضا

تششع پیکر مطهر شهید آیت‌الله رئیسی با حضور مردم ولایتمدار و قدرشناس مشهدالرضا در این شهر آغاز شده است.

خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ هواپیمای حامل پیکر شهید سیدابراهیم رئیسی در فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به زمین نشست و پیکر مطهر شهید جمهور با حضور مسئولان کشوری، لشکری و استانی برای تشییع مورد استقبال قرار گرفت.

پیکر آیت‌الله شهید سید ابراهیم رییسی، رئیس جمهور فقید کشورمان، شهید مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و قائم مقام پیشین آستان قدس رضوی و نیز سردار شهید سیدمهدی موسوی، رییس تیم حفاظت رییس جمهوریاز طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد وارد مشهد شده است.

براساس برنامه زمان‌بندی انجام شده صبح امروز پنج‌شنبه سوم خردادماه با توجه به تعلق خاطر شهید جمهور آیت‌الله رئیسی به مردم بیرجند و نمایندگی این مردم شریف در مجلس خبرگان رهبری، برنامه تشییع در استان خراسان‌جنوبی و در شهر بیرجند برگزار شد و پس از آن پیکر مطهر ایشان برای تشییع و تدفین در حرم حضرت علی بن موسی الرضا به مشهد مقدس انتقال یافت.

مراسم تشییع شهید جمهور با حضور گسترده مردم مشهد از ساعاتی دیگر در خیابان امام رضا(ع) مشهدمقدس با حضور مردم شهید پرور مشهدمقدس وزائران امام رضا(ع) که از جای جای کشور عزیزمان ایران خود را به مشهدالرضا رسانده‌اند برگزار می‌شود.

گزارش در حال تکمیل است…

 

دکمه بازگشت به بالا