خبرهای کلیکسب و کار برتر

سئو کار حرفه ای در تهران

برای اطلاع از دوره های آموزش سئو در تهران میتوانید وارد صفحه آموزش سئو شده و از شرایط برگزاری کلاس مطلع شوید . تکینک های کاربردی سئو را در صفحه مطابق با جدیدترین آپدیت های روز دنیا مطالعه کنید.  یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که کارآموزان سئو در آموزشگاه آریا تهران از ما می پرسند این است که سئوکار کیست؟ سئوکار یعنی چی؟ او کار حرفه ای وردپرس چه فرقی با سئوکار سایتهای اختصاصی دارد؟سئو کار حرفه ای شویم و درآمد بالا داشته باشیم؟ وقتی شما شغل کارشناس سئو را برای خود انتخاب می کنید باید این نکته را بپذیرید که وارد یک عرصه چالش برانگیز شده اید و باید ذهن خود را برای بهبود رتبه سایت در همه جهات آزاد کرده و خلاق باشید.

سئو کار به شخصی گفته می شود که تجربه کافی در زمینه تحلیل سایت و برنامه نویس خوب و شناخت کافی از موتورهای جستجو داشته باشد و اطلاعاتش در زمینه الگوریتم های جدید موتورهای جستجو به روز باشد . یه سئو کار خوب باید نمونه کارهای موفق زیادی داشته باشد . بهینه سازی سایت : به فرایندی گفته می شود که موجب افزایش سرعت لود سایت می شود ، بهینه سازی شامل عکس هم می شود ما با کاهش حجم عکس های وب سایت و اضافه کردن تگ آلت می توانیم تصاویر خود را هم بهینه سازی کنیم و گاهی اوقات کد نویسی یه سایت هم نیاز به بهینه سازی داره ، برخی از سایت ها کد نویسی ضعیف و ناقصی دارند و این امر موجب افت کیفیت سایت می شود که یک سئو کار خوب باید کد نویس خوب هم باشد و در این مواقع کدهای سایت را بهینه نماید .

بلد کردن تیترها : بلد کردن تیترها برای موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد شک نکنید روبات های گوگل ابتدا ورود عنوان و سپس تیترهای Bold پست ها را بررسی می کند پس از بلد کردن تیترهای مهم خود غافل نشوید ، البته بلد کردن تیترها موجب توجه بازدید کننده ها میشود.  شرکت های سئو در تهران به ارائه خدماتی چون بهینه‌سازی محتوا، ساخت لینک و تحلیل رقابا متمایل هستند . این دو با هم رابطه نزدیکی دارد حتی اگر یک سایت به خوبی سئو و بهینه سازی هم شده باشد ولی محتوا ضعیفی قرار داده شود پیشرفتی نخواهد کرد . استفاده از تگ های h در محتوا : تگ های h برای موتورهای جستجو اهمیت دارند سعی همیشه در پست های خود در میان مطالب ایجاد نمایید .

برخی قالب ها یا پوسته های سی ام اس ها بسیار غیر بهینه هستند و اصلا از برخی از تگ های مهم ندارند یا ضعیف نوشه شده اند که نیار به ترمیم دارند ، همیشه سعی کنید از جاهای معتبر پوسته یا قالب خود را تهیه نمایید یا به یک سئو کار بدهید بررسی و در صورت لوزم بهینه نماید  . بهبود الکسا در روند سئو : بدون شک در پایان پروسه سئو و بهینه سازی سایت شاهد خود خوهید شد . افزایش بازدید به واسطه سئو : بله سئو در افزایش بازدید شما تاثیر دارد وقتی شما با کلمات مورد نظرتون در نتایج گوگل بالا بیان شک نکنید ببشتر در نتایج بر روی وب سایت شما کلیک می شود و این امر موجب افزایش قابل توجه بازدید سایت شما می شود . علاقه مندان به یادگیری سئو وقتی تصمیم به آموزش سئو در یک آموزشگاه حرفه ای و تخصصی میگیرند اولین سوالی که برای آنها مطرح می‌شود این است که سئوکار کیست و چگونه سئو کار حرفه ای شویم.

شاید مهمترین بحثی که برای انتخاب شغل سئوکار حرفه ای باید مطرح شود حقوق سئوکار و مزایای شغلی می باشد. ما در این مقاله می خواهیم ۰ تا ۱۰۰ شغل کارشناس سئوی حرفه ای را برای شما توضیح دهیم تا بتوانید با آگاهی بیشتر و دیدی بازتر شغل کارشناس سئو را برای خود انتخاب کنید و بهترین سئوکار تهران شوید. اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی سئو کار حرفه ای وردپرس و سایتهای اختصاصی شوید می توانید در دوره آموزش سئو کار حرفه ای آریا تهران شرکت کنید و در مدت زمان کوتاهی با دریافت مدرک بین المللی و معتبر فنی و حرفه ای خیلی سریع وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

سئو کار کیست

در پاسخ به سوال سئوکار کیست بگوییم سئوکار شخصی است که با تمام اصول و استانداردهای سئو برای بهینه سازی سایت و بهبود رتبه سایت برای موتورهای جستجو دارد و از جدیدترین تکنیک های سئو برای جذب کاربران و کسب اعتبار در نظر ربات های گوگل استفاده می کنند. یک سئو کار حرفه ای وردپرس و یا به طور کلی یک متخصص سئو که به اصطلاح به او seo expert گفته می شود باید بتوانند اطلاعات خود را آپدیت کرده و مطابق با جدیدترین تغییرات الگوریتم به موتورهای جستجو اقدام به بهینه سازی سایت کند. اگر نمی دانید اصول و استاندارد سئو چیست و چگونه می توان از ابتدا برای سئوی سایت برنامه‌ریزی کرد پیشنهاد می‌کنیم مقاله را مطالعه کرده و به صورت پایه ای برای seo  کار حرفه ای شدن برنامه ریزی کنید.

بهتر است از همان ابتدای راه تصمیم بگیرید که می خواهید تنها یک سئو کار شوید و یا تبدیل به متخصص سئو شوید؟ او کار می‌تواند در یک شرکت مانند یک کارمند معمولی برای بهبود و بهینه سازی سایت تلاش کند اما سوالی که مطرح می‌شود این است که متخصص سئو چیست و سئو کار حرفه ای به چه کسی گفته می شود؟ سئو کار حرفه ای باید توانایی مشاوره سئو،مدیریت سئوی طراحی پلن و استراتژی سئو و پیاده سازی برنامه های بر روی سایت های مختلف را داشته باشد و باید بتواند ایراد کار کارشناسان سئوی که زیر دست او سایت های مختلف را بهینه سازی می کنند را بگیرد و برای رفع ایرادات تلاش کند. در ادامه تعدادی از مهمترین وظایف متخصص سئو و یا seo expert را با هم بررسی می کنیم.

اگر می خواهید بدانید که چگونه سئو کار شویم باید با وظایف یک سئوکار حرفه ایی آشنا باشی تا بتوانید با دید بازتری این شغل را برای کسب درآمد خود انتخاب کنید. در این قسمت دادی از مهمترین وظایف سئو کار وردپرس و سایتهای اختصاصی را با هم بررسی کرده و به شما دید آگاهانه تری برای انتخاب این شغل حرفه ای می دهیم. گزارش گیری روزانه و کنترل رتبه بندی سایت در پاسخ به سوال سئوکار کیست باید بگویم او کار فردی پیگیر و صبور است که باید برای پیگیری درستی کارهای انجام گرفته شده بر روی سایت به صورت روزانه و هفتگی و ماهانه از نتایج رتبه‌بندی سایت گزارش تهیه کرده و آنها را تحلیل و بررسی کند.

با آنالیز گزارش‌های رتبه بندی او کار می تواند تصمیم بگیرد که چه کارهایی برای بهینه سازی سایت باید انجام دهد و انجام چه کارهایی ضرورتی ندارد و حتی می تواند باعث افت سایت شود. طراحی استراتژی سئو سئوکار باید بتواند کار خود را بر روی یک ساختار و قاعده خاص پیش ببرد. یکی از ویژگی های سئو کار حرفه ای منظم بودن می باشد. از همان ابتدای راه سئو کار باید استراتژی و پلنی برای بهینه سازی کلمات مهم سایت پایه ریزی کند در حین مسیر مطابق با برنامه‌ریزی انجام گرفته شده پیش رود تا هیچگونه خللی در بهینه سازی سایت او او وارد نشود.

استراتژی سئو چیست

می‌دانید استراتژی سئو چیست و چگونه می توانید بهترین استراتژی سئو را برای بهبود رتبه کلمات مهم سایتتان بچینید می توانید مقاله جامع ی ما را بخوانید و مطابق با اصول گفته شده بهترین پلن برای کلمات پر درآمد و پر بازده خود بچینید. پیدا کردن کلمات کلیدی سایت از دیگر وظایف سئوکار پیدا کردن کلمات کلیدی که میتواند برای سایت ترافیک بیشتری به همراته داشته باشد میباشد. یک سئو کار باید بتواند در مرحله اول اطلاعات خود را در مورد موضوعیت سایت به روز کند و کلمنات کلیدی که بیشترین ترافیک را برای سایت فراهم میکند پیدا کند. سئوکار باید ابتدا هدف خود را از بالا آوردن سایت تعیین کند که آیا هدف او افزایش ترافیک است و یا معرفی خدمات به قشر خاصی از جامعه؟

شما باید بتوانید بهترین کلماتی که ابتدا رقابت کمتری دارند و شما میتوانید به راحتی ترافیک بیشتری به سایت تان را هدایت کنید و با بهره گیری از توانایی های جذب مخاطب به روش های بازاریابی دیجیتال باید بتوانید از ترافیک هدایت شده به سایت تان مشتری بسازید. یک سئو کار باید بتواند روش هایی که از مخاطبان سایت مشتری میسازد را یاد بگیرد و با به کار گیری خلاقیت روش های مختلفی را در سایت پیاده سازی کند. دقت کنید کلمات کلیدی که کاربران به دنبال آن هستند را پیدا کنید ک بتواند برای سایت شما مفید باشد. در واقع اولید کاری که یک سئوکار باید بتواند انجام دهد این است که با استفاده از کلمات کلیدی مناسب سایت را پیدا کند.

پیاده سازی اصول سئو

مهمترین کاری که یک سئوکار باید انجام دهد این است که با اصول سئو و لینک بیلدینگ آشنا باشد و بتواند سایت را مطابق با جدیدترین تکنیک های روز دنیا سئو کند. توضیح اصول بهینه سازی سایت در این مقاله جایز نیست شما می توانید برای آشنایی با تکنیک های سئو به دسته بندی مقالات تخصصی سئو تک تک مقاله هایی را که زیر نظر برترین کارشناسان سئو آریا تهران نوشته شده‌اند را مطالعه نمایید. تولید محتوا سئو شده از وظایف سئو کار یک سئو کار باید بتواند محتوا سئو شده تولید کند که اول از همه برای گوگل و سپس برای کاربران جذابیت داشته باشد. چرا میگوییم اول گوگل بعد کاربر؟

زیرا ابتدا شما باید به گوگل ثابت کنید محتوایی که تولید کرده اید فاکتور های لازم برای حضور در صفحه اول را دارد و وقتی محتوا شما در صفحه اول نتایج قرار گرفت باید برای کاربرانم جذابیت داشته باشد تا با خواندن خط اول سایت شما را ترک نکنند. البته تولید محتوا همیشه به معنی تولید محتوا متنی نیست و شما میتوانید با تولید محتوا تصویری و ویدیویی و صوتی نیز جذب مخاطب داشته باشید که در تولید آن ها نیز باید نکاتی را برای بهینه سازی و جذب مخاطبان رعایت کنید. گذاشتن بک لینک های موثر کمک زیادی به بهبود رتبه سایت میکند و میتواند تاثیر بسیار مثبتی در جذب کاربران بیشتر داشته باشد. اما سوالی که ممکن است مطرح شود این است که بک لینک موثر چیست و یک سئو کار چطور میتواند بک لینک موثر برای سایت خود دریافت کند.

به زبان ساده تر اگر بخواهیم این موضوع را توضیح دهیم باید بگوییم فاکتور های زیادی برای موثر بودن یک بک لینک وجود دارد اما اگر شما در سایتی بک لینیکی بگذارید که از آن سایت مخاطبانی را به سایت خودتان هدایت کنید میتوان گفت این بک لینک موثر است. فاکتور های زیادی برای مفید بودن بک لینک و تاثیر مثبت آن در بهینه سازی سایت وجود دارد که ذکر تمام این فاکتورها در این مقال نمیگنجد. یکی از کار هایی که سئو کار باید بتواند انجام دهد بازاریابی سئو میباشد. در واقع سئوکار وردپرس باید بتواند مانند یک بازاریاب کاربران را به سایت هدایت کند و مجبور کند در بخش های مختلف سایت جستجو کنند و زمان بیشتری را در سایت بمانند و از محصولا و خدمات سایت استفاده کنند.

دکمه بازگشت به بالا