ورزش

الغرافه بازیکنان خوبی دارد / در گروه سختی حضور داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، جواد نکونام چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الغرافه گفت: از AFC و عربستان به خاطر میزبانی خوبی که از ما کردند تشکر می کنم. امیدوارم شرایط فوتبال به گونه ای باشد که تیم ما مسابقات خاص خود را داشته باشد. ما در عربستان سعودی بسیار دوستانه و دوستانه بازی می کنیم و از فدراسیون فوتبال عربستان برای مهمان نوازی که دریافت کردیم تشکر می کنیم. امیدوارم نیروهای سعودی برای میزبانی از آنها به ایران بیایند.

وی گفت: با یک تیم خوب، با کیفیت الغرافه و با بازیکنان خوب بازی می کنیم. می دانیم که اگر از آن غفلت کنیم، شرایط ما سخت خواهد شد. حریف شما می تواند نحوه بازی شما را با بازیکنان باکیفیتی که دارد تغییر دهد و کار را برای ما سخت تر کند.

نکونام ادامه داد: باید با تمرکز و کیفیت بازی کنیم. حریف مربی خوب و سرشناسی دارد که بسیار محبوب است. می دانیم فردا بازی سختی در پیش داریم و کیفیت بازیکنان و مربی الغرافه کار را برای ما سخت می کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: عزت اللهی در الغرافه بازی خواهد کرد که امیدوارم در جام جهانی با رنگ های ایران بدرخشد. امیدوارم شرایط بازی بهتر شود تا بتوانیم حریف را کنترل کنیم و از نقاط ضعف او استفاده کنیم و موفق باشیم.

وی گفت: تیم ما سخت‌ترین گروه مسابقات است و تیم‌ها هم فشرده هستند. ما می دانیم که از این مسابقات چه می خواهیم. ما هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم و سخت نمی گیریم و بازی به بازی پیش می رویم. باید با تمرکز کامل وارد بازی ها شویم. بازیکنان ما با تلاش و تمرکز می توانند بهترین کار را انجام دهند.

نکونام گفت: مسابقاتی را پیش رو داریم که هر روز و هر مسابقه برای ما یک تجربه خاص است. ما پارسال اینجا بودیم و سعی کردیم به مرحله گروهی صعود کنیم، اما مسابقات سختی که در دور گروهی برگزار شد کار ما را سخت کرد. ما امسال هم توانستیم در آسیا باشیم، تجربه گذشته را داریم، از سال گذشته درس گرفته ایم، آماده ایم از اشتباهات گذشته درس بگیریم و موفق شویم. امسال یک سال دیگر خواهد بود و ما برای موفقیت خواهیم جنگید.

او گفت: ما تیم متفاوتی هستیم. دو سال است که نمی‌توانیم بازیکن جدیدی به تیم خود اضافه کنیم، اما امسال توانستیم بازیکنان جدید و خوبی جذب کنیم. البته بعضی ها رفته اند و الان با قدرت جدیدی هستیم و نیاز به کیفیت داریم مان نمایش در مسابقات

نکونام گفت: در سال گذشته در آسیا به دلیل اینکه بازیکن کافی نداشتیم نتوانستیم از تعداد زیادی استفاده کنیم و نتوانستیم برای بازیکنانمان استراحت کنیم. در حالی که سال گذشته هنوز تیم جوانی بودیم، بسیاری از بازیکنان ما برای اولین بار در آسیا حضور داشتند، اما اکنون باتجربه‌تر هستیم و تجربه کمک زیادی به این مسابقات خواهد کرد.

وی گفت: در این سه سالی که فولاد هستم سعی کردیم در مسابقات قهرمانی ایران تیم معتبری باشیم که به نظرم موفقیت آمیز بود. ام. بازیکنان ما اکنون فقط باید به بازی فکر کنند و از حضور در این تورنمنت ها، بازی با تیم های خوب و ارائه بهترین عملکرد لذت ببرند.

به گزارش خبرنگار آنلاین، یک تیم فوتبال فولاد خرستان در اولین بازی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه روز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه در ورزشگاه امیر عبدالله الفیصل به مصاف الغرافه قطر خواهد رفت.

دکمه بازگشت به بالا