هنر و فرهنگ

اعزام بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز پسر مازندرانی به راهیان نور

رویداد برتر/مازندران مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا از اعزام بیش از هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز پسر از استان مازندران به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

سرهنگ پاسدار روح الله صادقی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای بهمن ماه امسال که اردوی راهیان نور دانش آموزی استان آغاز شد پیش بینی شده که تا پایان اردو بیش از هزار و ۵۰۰ دانش آموز در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند و از مناطق عملیاتی و مظاهر پیشرفت در استان خوزستان و تهران بازدید به عمل بیاورند.

وی افزود: بازدید از نمایشگاه هوا فضا در تهران که از افتخارات و پیشرفت‌های ایران اسلامی در حوزه نظامی است و همچنین زیارت حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران در قم از برنامه‌های پیش بینی شده در این اردو است.

اعزام بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز پسر مازندرانی به راهیان نور

وی با اینکه در ادامه دانش آموزان در اردوگاه شهید جعفرزاده مازندران مستقر خواهند شد اعلام کرد : در دوران دفاع مقدس رزمندگان ما از مازندران پس از آموزش‌های لازم در این اردوگاه که آن زمان پادگان بود، عازم مناطق عملیاتی و خطوط مقدم دفاع مقدس می‌شدند.

اعزام بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز پسر مازندرانی به راهیان نور

این مسئول تصریح کرد: پس از استقرار دانش آموزان در این مرکز، برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله محفل شب خاطره گویی با حضور رزمندگان دفاع مقدس و خانواده‌های شهدای بومی دزفول برگزار می‌شود و همچنین در ادامه دانش آموزان از مناطق عملیاتی فتح المبین و هفت تپه، فکه، شلمچه و اروند رود بازدیدخواهند داشت.

اعزام بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز پسر مازندرانی به راهیان نور

سرهنگ صادقی اظهار کرد: بازدید از سد کرخه که از مظاهر پیشرفت انقلاب اسلامی است از دیگر برنامه‌ها پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این اردوها گفت : ایجاد بستری برای اینکه دانش آموزان بتوانند سبک و منش و اخلاق شهدا را بیاموزند و ادامه دهنده راه آنان باشند تا این آینده سازان کشور بتوانند سبک و سیاق شهدا را در خدمت به کشور ایران اسلامی بکار بندد.

انتهای پیام

نشر علوم هنری

با استفاده از ابزارهای زبانی، شما را به دنیای تخیل و هنر می‌برم.
دکمه بازگشت به بالا