خبرهای کلی

دولت در برگزاری انتخابات بی طرف است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علی اکبر حسینی محراب عصر امروز سه‌شنبه در نشست مشترک نامزدهای انتخابات مجلس با مسئولان استان خوزستان بیان کرد: دشمنان انقلاب حضور در انتخابات را تأیید نظام می‌دانند و از این رو مردم را به تحریم آن دعوت می‌کنند؛ البته حضور نخبگان در صحنه انتخابات دست رد بر معاندان نظام است و ما از این بابت از همه شما قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: رکورد خوبی در زمینه تأیید صلاحیت داوطلبان در خوزستان ثبت شده است و به ازای هر کرسی ۴۸ نفر رقابت می‌کنند؛ امید است افرادی که رأی نمی‌آورند در کنار فرد منتخب بوده و برنامه‌های خود را با او در میان بگذارند.

استاندار خوزستان تاکید کرد: دولت در برگزاری انتخابات حامی هیچ جریان و حزب خاصی نیست و بی طرف است و تنها موضوع مهم در این میان تشکیل یک مجلس برنامه محور و کارآمد است.

وی افزود: مجموعه داوطلبان جزو نخبگان و ظرفیت‌های مدیریتی استان خوزستان هستند و حتماً سعی خواهیم کرد در حوزه‌های مختلف از آنها استفاده کنیم.

حسینی محراب ادامه داد: چالش‌های حین یا پس از انتخابات ناشی از لغزش کاندیداها، طرفداران و یا مجریان بوده است و معاندان و ضد انقلاب در ایجاد آن نقشی ندارند اما پس از بروز مشکل سعی می‌کنند از آن در راستای اهداف شوم خود بهره برداری کنند که موارد اینچنینی در سطح کشور کمتر پیش آمده است.

استاندار خوزستان گفت: از این رو داوطلبان نسبت به توجیه هواداران و اطرافیان در راستای پایبندی به قانون و نتیجه اهتمام داشته باشد و در صورت بروز تخلف از راه‌های قانونی پیگیری لازم انجام شود.

دکمه بازگشت به بالا