خارجی

ابلاغ برنامه راهبردی ۱۴۰۳ دانشگاه علمی کاربردی به واحدهای استانی

ابلاغ برنامه راهبردی ۱۴۰۳ دانشگاه علمی کاربردی به واحدهای استانی

سرپرست دفتر هماهنگی امور واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برنامه راهبردی ۱۴۰۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی در قالب سنجه‌های عملیاتی به استان ها ابلاغ می شود.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد فتحی سرپرست دفتر هماهنگی امور واحد‌های استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور برخط، در کارگاه آموزشی توانمندسازی سرپرستان جدید مراکز آموزشی این استان با اشاره به اهم فعالیت‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تاکید مسئولین دانشگاه، بر کیفی سازی آموزش هاست به گونه‌ای که دانشجویان و دانش آموختگان به مبلغان ما تبدیل شوند.

سرپرست دفتر هماهنگی امور واحد‌های استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: یکی از عواملی که باعث کیفی سازی آموزش‌ها می‌شود فعال و پویا بودن انجمن‌های علمی به عنوان یک نهاد مستقل، برای انجام فعالیت‌های علمی و پژوهشی در بدنه دانشجویی است.

وی افزود: مدرسان نیز به عنوان سفیران دانشگاه تاثیر مستقیم بر کیفیت خروجی دانشگاه دارند و از این رو نظارت بر محتوای درسی ارائه شده و مطابق با سرفصل ها، بررسی وجود طرح درس در فرآیند آموزش، به کارگیری مدرسین خبره و متخصص در کارگاه‌های مهارتی و عملی از وظایف مهم روسای مراکز آموزشی است.

فتحی در خاتمه گفت: برنامه راهبردی ۱۴۰۳ دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در قالب سنجه‌های عملیاتی به استان‌ها ابلاغ می‌شود که انتظار می‌رود این سنجه‌ها توسط واحد‌های استانی در جلسات شورای تعامل و تبادل نظر روسای مراکز تبیین و عملیاتی شود.

گروه تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای علم و فناوری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های فناوری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای علمی، کشف‌های جدید و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی کامل از تحولات علم و فناوری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا