استان ها

کسب مدال‌های خوش‌رنگ المپیکی توسط ورزشکاران قزوینی

به گزارش خبرگزاری رویداد برتر از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین شامگاه شنبه در نشست صمیمی با روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی استان قزوین با اشاره به اینکه امسال ورزش قزوین سال پر خیر و برکتی را سپری کرد، اظهارکرد: ورزش قزوین با اتفاقی که در لیگ برتر فوتبال افتاد نمود بیشتری در سطح ملی پیدا کرد و صعود شمس آذر به لیگ برتر به جامعه این مفهوم را رساند که ورزش چطور می تواند در مسیر توسعه مثبت باشد.

وی افزود: حضور شمس آذر در لیگ برتر ابعاد اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی دارد و منجر به همگرایی بومی و ملی شده است و باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.

اعلایی گفت: تعداد المپیکی های استان قزوین در این دوره هم افتخار بزرگی برای قزوین به حساب می آید و به نسبت جمعیت استان افتخار بسیار بزرگیست.

استاندار قزوین اضافه کرد: استان در جامعه داوری و مربیگری هم در سال های اخیر شاهد اتفاقات خوبی بوده است که تمامی آنها مطلوب ارزیابی می شود و نشان دهنده ظرفیت های ورزشکاران و ورزش دوستان استان است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به مدیریت خوب ورزش استان اظهارکرد: برای آماده شدن ورزشگاه سردار آزادگان با نگرانی شدیدی مواجه بودیم و احتمال داشت مسابقات شمس آذر در شهر دیگری برگزار شود ولی با تلاش و همراهی مجموعه مدیریتی استان نه تنها میزبان خوبی در حال انجام است بلکه این ورزشگاه یک گزینه برای برگزاری دیگر رقابت های هم لیگ هم به حساب می‌آید.

استاندار قزوین افزود: امیدواریم ورزش استان در سال بعد هم با مدال های خوش رنگ المپیکی، توسعه ورزش همگانی و تلاش برای ارتقای زیرساخت های ورزشی همراه شود.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا