اقتصادیکسب و کار برتر

معرفی شرکت حسابداری مالیاتی رایان محاسبان

شرکت حسابداری به ارائه خدمات در زمینه بررسی، کنترل، مدیریت و محاسبه امور مالی و حسابداری می پردازد و مشتریان می توانند با استفاده از خدمات آن ها ورودی ها و خروجی های مالی شان را به خوبی کنترل کنند. در واقع شرکت حسابداری را می توان نوعی مرکز ارائه خدمات حسابداری، حسابرسی، مالیاتی و مشاوره ایی معرفی کرد که با استفاده از مهارت و تخصص حسابداران حرفه ‌ای به کارفرمایان کمک می ‌کند تا اطلاعات و داده‌ های حسابداری خود را به نحو صحیح ثبت، پردازش و تحلیل نمایند. شرکت‌های حسابداری معتبر از شماره ثبت و شناسه ملی رسمی برخوردارند. به هنگامی که یک کسب و کار از خدمات شرکت حسابداری بهره می‌برد.

شرکت حسابداری چیست؟

در یک تعریف کلی و جامع از شرکت حسابداری می‌توان آن را یک مرکز ارائه خدمات حسابداری، حسابرسی، مالیاتی و مشاوره معرفی نمود که با بهره جستن از مهارت و تخصص حسابداران حرفه‌ای خویش، به کارفرمایان کمک می‌کند تا اطلاعات و داده‌های حسابداری خود را به نحو صحیح ثبت، پردازش و تحلیل نمایند. شرکت‌های حسابداری معتبر دارای یک شخصیت حقوقی هستند و به همین علت از شماره ثبت و شناسه ملی رسمی برخوردارند.

به هنگامی که یک کسب‌وکار از خدمات شرکت حسابداری بهره می‌برد، در اصل با یک تیم حرفه‌ای همکاری دارد. ناگفته نماند که شرکت حسابداری رایان محاسب با هدف افزایش کارایی همواره بر عملکرد حسابداران خبره خود نظارت دارد که چنین موضوعی سبب شده تا کوچک‌ترین خطای سهوی نیز در انجام وظایف حسابداری وجود نداشته باشد.

بهترین شرکت حسابداری

امروزه با توجه به اهمیت روز افزون امور مالی، صاحبان کسب و کار به دنبال بهترین شرکت حسابداری هستند، اگر هر گونه خطا و اشتباه در زمینه امور مالی و محاسبات رخ دهد، شرکت ها نه تنها نمی توانند آن را جبران کنند، بلکه متحمل ضرر و زیان هم می شوند. از این رو باید به سراغ بهترین شرکت حسابداری بروند. بهترین شرکت حسابداری مانند رایان محاسب یک سری ویژگی ها دارد که به شرح ذیل هستند:

 • کیفیت بالا در خدمات
 • بهره گیری از متخصصان و حسابداران خبره
 • انجام خدمات در اسرع وقت
 • ارائه مشاوره های به موقع
 • ارائه خدمات بدون محدودیت مکانی
 • تعرفه مناسب به نسبت خدمات

شرکت خدمات حسابداری و مالی ( نکات انتخاب آن ها)

تمام کسب و کارها به شرکت خدمات حسابداری و مالی برای بررسی حساب ها و کنترل امور مالی خود نیاز دارند، اگر شما به نکات زیر توجه کنید، می توانید یک شرکت مناسب، معتبر و متخصص انتخاب نمایید، این موارد عبارتند از:

 • بررسی سوابق و کارهای گذشته: شرکت هایی که تجربه زیادی دارند خدمات بهتری در امور حسابداری ارائه می دهند و از بروز بسیاری از مشکلات و خطا و اشتباهات جلوگیری می کنند.
 • بررسی مشتریان سابق شرکت: یکی دیگر از نکات این است که به سراغ کسب و کارهایی بروید که قبلا از خدمات شرکت مد نظر استفاده می کرده اند، برندها و شرکت هایی که جزء سوابق کاری یک شرکت حسابداری هستند، نشان دهنده کیفیت خدمات آن ها می باشند.
 • بررسی پرسنل از نظر رفتار و مهارت: شرکت حسابداری بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد که از کارشناسان و افراد متخصص و با حوصله در این زمینه بهره بگیرد؛ و شما بتوانید با راهنمایی های آن ها امور مالی و حسابداری تان را کنترل کرده و به سوالات شما پاسخ دهند.
 • ارائه مشاوره: یکی دیگر از ویژگی ها و نکات مهم در زمان انتخاب خدمات یک شرکت حسابداری و استفاده از مشاوره آن است. شرکت حسابداری معتبر پیش از هر گونه خدمات به شما، مشورت و راهنمایی کامل ارائه داده و به شما کمک می کند تا مسیر درستی برای انجام امور مالی تان انتخاب کنید.
 • کیفیت خدمات: امور مالی و حسابداری ریز نکات زیادی دارد و در بسیاری از موارد افراد عادی و حتی مدیران هم نمی توانند از پیچیدگی مسیر محاسبات سر در بیاورند، زمانی که در یک شرکت ورودی های مالی، خروجی ها و معاملات زیاد باشد، این موارد سخت تر می شوند، در نتیجه باید خدمات که ارائه داده می شود با بالاترین کیفیت و بدون هیچ گونه خطا و اشتباهی باشد.

آشنایی بیشتر با شرکت حسابداری رایان محاسبان

قبل از آن که روش‌های ارائه خدمات شرکت رایان محاسبان را مورد بررسی قرار دهیم، ضرورت دارد تا مروری بر ماهیت وجودی این شرکت داشته باشیم تا با دید بازتری بتوانید مطالبی که در ادامه خواهند آمد را مطالعه نمایید. مجموعه رایان محاسبان در سال 1379 و با هدف ارائه خدمات مالی و همچنین حسابرسی تاسیس شد. با توجه به نیاز کسب‌ و کار ها رفته رفته دامنه فعالیتی این مجموعه گسترش یافته و امروزه به یک مرجع ارائه کننده انواع خدمات مالیاتی، مالی، حسابداری و حسابرسی تبدیل شده است.

این مجموعه با بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصان مجرب در کلیه حوزه‌های مالی و مالیاتی در سال‌های اخیر با ارائه مشاوره‌های تخصصی نقش کلیدی را در کاهش میزان مالیات و مشکلات مالی بسیاری از کسب‌وکارها ایفا نموده است. از آن جایی که گاها خدمات حسابداری و حقوقی ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر پیدا می‌کنند، این مجموعه حسابداری با بهره‌گیری از تجربیات وکلای مجرب و همچنین کارشناسان رسمی دادگستری در حوزه‌های مالی، املاک و دارایی‌ها توانسته است بسیاری از مشکلات صاحبان کسب‌وکارهای مختلف را برطرف نماید.

صاحبان کسب‌وکاری که از خدمات حسابداری مجموعه بهره می‌برند، با خیال راحت می‌توانند زمان و توجه خود را به رشد و توسعه کسب‌وکار خود متمرکز نمایند و دیگر دچار درگیری‌های ذهنی در ارتباط با تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، تهیه و تنظیم اسناد حسابداری، تهیه و تنظیم گزارشات خرید و فروش، درگیر شدن با پرونده‌های مالیاتی و درگیری‌هایی از این دست نباشند.

افراد حاضر در هیئت مدیر شرکت حسابداری رایان محاسبان همگی به دلیل سوابق درخشان خویش، تسلط کافی بر مباحث حقوقی موجود در حوزه مالیات‌ها، امور شرکت‌های بورسی و همچنین چیدمان سیستم‌های مالی و ارائه خدمات حسابرسی را دارند. در این مجموعه به دلیل پیچیدگی‌های خاص حاکم بر روند ارائه خدمات حسابداری، کلیه خدمات به صورت تیمی پیگیری می‌شود که طبیعتا نتیجه چنین امری کاهش و به صفر رسیدن احتمال خطا در انجام محاسبات و ارائه خدمات است.

روش‌های ارائه خدمات رایان محاسبان

با گسترش محبوبیت و حسن شهرت مجموعه رایان محاسبان در دو دهه اخیر، این مجموعه، گستره کار خویش را توسعه داده و با توجه به پتانسیل‌های موجود در این شرکت، دو روش ارائه خدمات به شکل حضوری و دورکاری در نظر گرفته شده است که در ادامه به بررسی دقیق این دو روش گفته شده می‌پردازیم:

·         ارائه خدمات به شکل حضوری

در برون‌سپاری حسابداری غالب تصور صاحبان کسب‌وکار، چنین است که کلیه روند انجام محاسبات و ارائه خدمات حسابداری در خارج از محیط کسب‌وکار آن‌ها صورت می‌گیرد و این درحالی است که در صورت تمایل کارفرما امکان ارسال فرد حسابدار و متخصص به محل کسب‌وکار و بررسی دقیق روند کارها وجود دارد.

با توجه به این که کلیه خدمات حسابداری این مجموعه با سرعت و دقت بالا انجام می‌پذیرند حضور افراد متخصص در محل کسب‌وکار شما چندان محدودیتی در ادامه فرآیند کارهای روزمره کسب‌وکار شما ایجاد نخواهد کرد و به راحتی می‌توانید فعالیت‌های تجاری روزمره خویش را ادامه دهید. ناگفته نماند که مجموعه رایان محاسبان دارای شعبات متعددی در تهران و کرج است و شما می‌توانید متناسب با فاصله خود از این شعبات، هر کدام را که با آن راحت‌تر هستید، انتخاب نمایید.

·         ارائه خدمات به شکل دورکاری

گاها انعقاد قرارداد با یک مجموعه معتبر و متخصص در حوزه ارائه خدمات حسابداری، به قدری برای کسب‌وکارها اهمیت پیدا می‌کند که از شهرهای مختلف خارج از محدوده تحت پوشش مجموعه رایان محسابان نیز سفارشات انجام خدمات مالی، مالیاتی و حسابرسی ارائه می‌گردد. متخصصان فعال در مجموعه رایان محسابان با بررسی راه‌های موجود امکان انجام خدمات به صورت دورکاری به طوری که لطمه‌ای به کیفیت کار وارد نکند را در نظر گرفته‌اند.

خوشبختانه این مجموعه همواره مخاطبان و مشتریان خویش را در اولویت قرار داده و امکان دریافت مشاوره از طریق واتساپ را نیز برای مخاطبان خویش در نظر گرفته است. ناگفته نماند دورکاری به منزله کاهش دقت در ارزیابی شرایط مالی نبوده و در این شیوه ارائه خدمات نیز شما از کلیه مزایا و تضمین‌های موجود در شیوه ارائه خدمات به شکل حضوری برخوردار خواهید شد.

مزایای استفاده از خدمات شرکت حسابداری رایان محاسبان

مسلما بررسی مزایای استفاده از خدمات این مجموعه می‌تواند دید درستی از انتخاب آن برای شما به دست دهد. به طور کلی مزایای استفاده از خدمات رایان محسابان در موارد زیر خلاصه می‌شود:

 • برخورداری از تجربه یک تیم متخصص و متبحر در امور مالی و مالیاتی
 • انجام کلیه خدمات مالی، مالیاتی و حسابرسی در نهایت دقت
 • سرعت بالا در انجام خدمات حسابداری
 • هزینه مقرون به صرفه در مقایسه با استخدام یک حسابدار دائمی
 • ارائه انواع مشاوره‌های تخصصی قبل از انعقاد قرارداد برون‌سپاری حسابداری
 • حسابرسی دقیق مالیاتی و ارائه گزارش‌های مربوطه
 • فراهم شدن امکان تمرکز بر روی روند رشد و توسعه کسب‌وکار
 • دارا بودن شفافیت کافی در انجام خدمات حسابداری
 • ارائه تضمین کیفیت و دقت کار
 • کاهش احتمال اختلاس و کلاهبرداری در کسب‌وکار شما
 • انجام به موقع پرداخت‌ها
 • مدیریت راحت سرمایه در گردش

برگرفته شده از: شرکت رایان محاسبان

دکمه بازگشت به بالا