هنر و فرهنگ

ایجاد حلقه وصل بین گروه‌های جهادی از اهداف جشنواره ملی جهادگران است

دبیر چهارمین جشنواره ملی جهادگران گفت: شناسایی ظرفیت‌های هنری و رسانه‌ای جهادگران و ایجاد تعامل، ارتباط و حلقه وصل بین گروه‌های جهادی از مهمترین اهداف برپایی جشنواره ملی جهادگران است.

به گزارش رویداد برتر، حامد احمدوند دبیر چهارمین جشنواره ملی جهادگران در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی جهادگران که در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه انقلاب اسلامی تهران در حال برگزاری است، اظهار کرد: وقتی که فردی در فضای اردوی جهادی قرار می‌گیرد، طبیعتاً با مشکلات و مسائل مرتبط با فضای جهادی آشنا می‌شود و دغدغه در ذهن او ایجاد می‌شود که برای مسائل کشور راه حل‌ و تدابیری داشته باشد که یکی از بهترین روش‌ها برای رسیدن به راه حل‌ها برپایی جشنواره است.

وی از مزایای این جشنواره به ارسال آثار در موضوعات مرتبط با کار جهادی اشاره کرد و گفت: رقابت و تقدیرها جزئی از هر جشنواره است اما گاهی نگاه به جشنواره می‌تواند نگاه رفع مشکلات و شناسایی ظرفیت‌های موجود باشد.

دبیر چهارمین جشنواره ملی جهادگران تصریح کرد: مهم ترین و دقیق‌ترین‌ نگاه ما در برپایی این جشنواره، شناسایی ظرفیت‌های موجود و ایجاد ارتباط، تعامل و ایجاد حلقه وصل بین گروه‌های جهادی است.

وی عنوان کرد: در حوزه رسانه برخی از گروه‌ها مخاطب خاصی برای خود دارند، برخی از گروه‌ها ظرفیت انتشار خوبی دارند و برخی گروه‌ها توان تولید محتوای مناسبی دارند؛ بی‌شک ارتباط و تعامل بین این گروه‌ها می‌تواند در روایت درست گفتمان جهادی و رفع بسیاری از مشکلات کشور موثر باشد.

احمدوند خاطر نشان کرد: در جشنواره‌های آینده نگاه و شاخص تحول و پیشرفت نیز برای تکمیل شدن اهداف جشنواره، بیشتر در نظر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام

نشر علوم هنری

با استفاده از ابزارهای زبانی، شما را به دنیای تخیل و هنر می‌برم.
دکمه بازگشت به بالا