استان ها

دانشجویان دانشگاه آزاد شاهرود آماده رقابت در رویداد ملی پاینو ۲۰۲۴

دانشجویان دانشگاه آزاد شاهرود آماده رقابت در رویداد ملی پاینو ۲۰۲۴

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از آمادگی دانشجویان این واحد دانشگاهی برای رقابت در رویداد ملی پاینو ۲۰۲۴ خبر داد.

محمد عباس‌نژاد، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از آمادگی دانشجویان این واحد دانشگاهی برای رقابت در رویداد ملی پاینو ۲۰۲۴ خبر داد و اظهار کرد: این رویداد ملی در دو بخش جذاب رقابتی و آموزشی از اول تا سوم خردادماه ۱۴۰۳ در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شرایط حضور برای همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در رویداد ملی پاینو ۲۰۲۴ فراهم شده، افزود: دانشجویان می‌توانند در ۶ محور آموزش و یادگیری، آب و انرژی، بهداشت و سلامت، بازیافت و محیط‌زیست، صنایع خلاق و فرصت‌های ناشناخته با یکدیگر به رقابت بپردازند.

نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: دانشجویان با ارائه ایده‌های خود برای حل مسائل محور‌های مذکور در رویداد حضور پیدا می‌کنند و در آنجا با تقویت و پرورش ایده خود به رقابت می‌پردازند و سرانجام به سه تیم برتر هدایای نفیسی اعطا می‌شود.

عباس‌نژاد اضافه کرد:‌ همه اطلاعات مربوط به این رویداد ملی در شبکه‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برای درک بیشتر دانشجویان اطلاع‌رسانی شده و علاقه‌مندان می‌توانند از نحوه ثبت‌نام و دیگر موارد مربوط به رویداد مذکور اطلاع حاصل کنند.

دکمه بازگشت به بالا