رویدادها

آخرین وضعیت وزیر ورزش و جوانان پس از سانحه سقوط بالگرد

تهران |سیرجان

با اعلام مدیر کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، شرایط حمید سجادی پس از سانحه سقوط بالگرد رو به بهبود است.

به گزارش رویداد برتر، محسن معتمد کیا، مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و یکی از افراد حاضر در سانحه سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش درباره جزئیات این حادثه گفت: روز چهارشنبه آقای دکتر سجادی از جلسه هیات دولت برای افتتاح چندین پروژه ورزشی به شهر سیرجان سفر کردند.  بعد از افتتاح حدود ساعت 1:30 صبح به کرمان رسیدیم. در کرمان اجلاس مدیران کل ورزش و جوانان برگزار شد و بعد از آن قرار بود به چندین شهرستان استان کرمان برای بازدید از پروژه‌های ورزشی برویم. ابتدا به شهر رابر رفتیم و بازدید داشتیم. بعد از آن قرار بود به بافت برویم که موقع فرود، بالگرد دچار حادثه شد.

او افزود: من چیز زیادی به یاد ندارم ولی وقتی که بالگرد قصد فرود آمدن داشت، دچار نقص شد. دو نفر از محافظان ایستادند و بعد از آن چیزی به یاد ندارم و سر از بیمارستان بافت درآوردیم. قرار بود شب آخر به ارزوئیه برویم که این اتفاق رخ نداد و ما شرمنده مردم این شهرستان شدیم.

مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان درباره آخرین وضعیت حمید سجادی توضیح داد: جا دارد از پرسنل بیمارستان شهید باهنر کرمان تشکر کنم. آن چیزی که دقایق پیش با ارتباط تلفنی مطلع شدم، وضع آقای سجادی نسبت به شب گذشته با دعای خیر مردم بهتر شده است و همه چیز تحت کنترل قرار دارد.

معتمد کیا در پایان درباره اخباری مبنی بر ضایعه نخاعی جوادی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران بیان کرد: برآورد اولیه اینطور بود اما من پرسیدم و الحمدالله وضعیت او خوب است. من از مردم عزیز می‌خواهم که برای فرزندان میهن که در ماموریت حضور داشتند، دعا کنند تا زودتر پیش خانواده‌هایشان برگردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا