سلامت و دانشکسب و کار برتر

ایا قهوه برای درمان زود انزالی مفید است

درمان زود انزالی با تغذیه شامل استفاده از مواد غذایی است که میتوانند تاثیر بسیار مثبتی در سطح هورمون های مرتبط با انزال داشته باشند. از مواد غذایی که باعث دیر انزالی میشوند می توان به زینک، برنج قهوه ای، غلات، موز و… اشاره کرد.

زود انزالی یکی از شایعترین اختلالات جنسی در مردان است و بسیاری از آقایان در مدتی از زندگی خود با این مشکل مواجه شده‌اند. در ادامه مقاله قصد داریم تا علل، علائم و راه‌ های درمان زود انزالی خانگی را با هم بررسی کنیم. در ابتدا بهتر است تعریفی درست و علمی از زود انزالی به شما ارائه دهیم تا مطمئن شویم که مشکلی که با آن رو به‌ رو هستید، زود انزالی است!

آنچه در ادامه خواهید خواند:

چه افرادی دچار زود انزالی هستند؟

در حقیقت زمان متوسط و معمولی ارضاء شدن مرد چیزی بین ۳ تا ۷ دقیقه پس از دخول است! تعجب نکنید ولی تنها در صورتی که مرد به صورت مداوم در تمامی رابطه‌های جنسی که برقرار می‌کند نتواند زمان انزال را به تاخیر بیاندازد و  در کمتر از ۱ دقیقه ارضا شود؛ دچار اختلال زود انزالی است. توجه کنید که اگر پارتنر شما به ارگاسم نمی‌رسد و شما همواره زودتر از ۲ الی ۳ دقیقه پس از دخول ارضا می‌شوید، باید برای درمان خود اقدام کنید، زیرا داشتن روابط جنسی لذت بخش در سایر جنبه‌های زندگی نیز تاثیر گذار است.

طبقه بندی زود انزالی

جالب است بدانید که برخی افراد از اولین رابطه جنسی خود این مشکل را دارند و تا مادام العمر از انزال زودرس خود رنج می‌برند. در صورتی که برخی از افراد به صورت اکتسابی و پس از مدتی با این مشکل مواجه می‌شوند. در حقیقت این افراد در گذشته تجربه روابط جنسی با مدت طولانی تری را تجربه کرده‌اند.

علت زود انزالی چیست؟

برخلاف سایر اختلالات جنسی، زود انزالی معمولاً دلایل روانی دارد و در بسیاری از موارد، اختلالات فکری باعث انزال زودرس می‌شوند. البته در برخی موارد مشکلات جسمی نیز می‌توانند در بوجود آمدن این مشکل سهمی داشته باشند. به جرات می‌توان گفت که از هر سه نفر، یک آقا به این اختلال مبتلاست. بسیاری از افراد به خاطر این مشکل اظهار شرمساری می‌کنند و این اختلال را پنهان می‌کنند ولی با شناخت درست علائم اصلی و علت زود انزالی، می‌توان راحت‌تر این مشکل را برطرف کرد. در ادامه به بررسی مهم‌ترین عوامل روانشناختی و بیولوژیکی می‌پردازیم.

نکته: افرادی که دچار این اختلال هستند، حتی در هنگام خود ارضایی نیز نمی‌توانند بیشتر از ۱ الی ۳ دقیقه انزال خود را به تاخیر بیندازند.

دلایل روانی زود انزالی

 • افسردگی
 • کاهش
 • نگرانی درباره انزال زودرس
 • استرس، عجله و احساس گناه
 • تجربیات کم در روابط جنسی
 • اختلافات عاطفی با پارتنر جنسی
 • تجربه مورد تجاوز قرار گرفتن و یا خیانت دیدن
 • عدم اعتماد به نفس و داشتن تصویری ضعیف در ذهن خود

علل بیولوژیکی زود انزالی

 • دلایل ارثی و وراثتی
 • سطح نامتعادلی از هورمون‌ها در بدن
 • التهاب و عفونت پروستات و مجاری ادراری
 • بالا بودن غیر طبیعی میزان انتقال دهنده‌های عصبی در مغز

مشکلات جسمی مثل ، ، مشکلات پروستات یا مجاری ادراری یا حتی به هم خوردن تعادل هورمون‌های تیروئیدی می‌توانند منجر به زود انزالی در اشخاص متفاوت شوند.

بسیاری از افرادی که دچار این اختلال هستند، هورمون‌های نامتعادلی دارند. کمبود هورمون سروتونین یا همان شادی بخش در پایانه انتقال نورون‌های عصبی، احتمال ابتلا به این عارضه را افزایش می‌دهد. البته دلایل ژنتیکی را نیز نباید نادیده گرفت زیرا در برخی افراد، ژنتیک تا ۳۰ درصد می‌تواند بر زود انزالی موثر باشد.

در حالت کلی بالا رفتن سن نمی‌تواند باعث بروز این اختلال شود ولی از آنجا که مردان جا افتاده نمی‌توانند نعوظ کاملی داشته باشند، معمولاً با وجود استرسی که بر این موضوع دارند علل روانی ایجاد شده، باعث کاهش طول زمان رابطه جنسی می‌شود.

از احساس عدم کفایت در زندگی و سایر دلایل روانی نباید غافل شد. زیرا اضطراب، استرس، احساس گناه، افسردگی و همچنین خجالت کشیدن ممکن است باعث بروز زود انزالی در بسیاری از آقایان شود. تمامی مشکلات عصبی که بتوانند بر روی انتقال دهنده‌های نورونی تأثیر بگذارند نیز منجر به تجربه انزالی زودرس می‌شوند. برای مثال اختلالات عملکرد در نوروترنسمیترها می‌تواند با ایجاد اختلال در عملکرد نورون‌ها، در کاهش مدت زمان رابطه جنسی تاثیر گذار باشد.

برای درمان زود انزالی چه باید کرد؟

در صورتی که خودتان با کاهش استرس و اضطراب آب و تغییر عادت جنسی نتوانستید زود انزالی را درمان کنید، بهتر است در قدم اول به روانشناسی با تجربه مراجعه کنید تا بتوانید بدون استفاده از داروها و مکمل‌ها به صورت ریشه‌ای این مشکل را حل کنید. با استفاده از نظر تخصصی روانشناسان و درمانگران جنسی شما می توانید مشکل زود انزالی را با صبر و حوصله به صورت کامل درمان کنید و روابطی طولانی‌تر و لذت بخش را تجربه کنید.

این نکته را در نظر بگیرید که تقریباً ۹۰ درصد از تمامی افرادی که دچار این اختلال هستند، با آگاهی از مشکل ریشه یابی شده به سمت درمان اصولی و درستی می‌روند و نتایج امید بخش نیز کسب می‌کنند.

نکته: بهتر است در اوایل دوره درمان زود انزالی خانگی، قبل از شروع رابطه جنسی از کرم‌ها و اسپری‌های کاهش دهنده حساسیت آلت کمک بگیرید. توجه کنید که درست قبل از شروع رابطه جنسی باید آلت خود را بشویید. توجه کنید که استعمال این کرم‌ها نباید به صورت خودسرانه و صورت مداوم برای درمان زود انزالی به کار گرفته شوند و این مشکل باید به صورت اصولی و با صلاحدید پزشک، سیر درمان طبیعی خود را بگذراند.

بهتر است ابتدا طرز فکر خود را تغییر دهید و به دنبال کاهش استرس و برطرف کردن یا خل مشکلات عاطفی (یا در هر زمینه‌ای) با پارتنر جنسی خود باشید. در صورتی که مشکلات بیولوژیکی و زیستی باعث بروز این اختلال در شما شده باشند، شما می‌توانید از روش‌های زیر کمک بگیرید.

انجام تمرینات کگل

تقویت کردن عضلات کف لگن و انجام تمرینات کگل نیازمند تداوم، صبر و حوصله است. انجام این تمرینات تا ۹۹ درصد می‌تواند اختلال زود انزالی را درمان کند. توجه کنید که این تمرینات باید مدت‌ها انجام شوند تا افراد بتوانند عضلات مجاری ادراری و اطراف پروستات خود را تقویت کنند. با مقاوم کردن این عضلات، افراد می‌توانند این اختلال را درمان کنند. در صورتی که با این تمرینات آشنایی ندارید، کافیست عبارت kegel for men را در گوگل جست و جو کنید تا تمرینات مربوطه را مشاهده کنید.

استفاده از کاندوم

این پوشش‌ها ممکن است از متریال متفاوتی مثل لاتکس، پلاستیک و یا سایر مواد تولید شده باشند. سعی کنید بهترین کاندومی که پوست شما به آن حساسیت نشان ندهد را پیدا کنید و با توجه به رایحه‌های مختلف ارائه شده، کاندومی را تهیه کنید که مطابق میل شما و پارتنرتان باشد. معمولاً کاندوم‌های تاخیری می‌توانند در طولانی‌تر کردن زمان رابطه جنسی به شما کمک کنند.

علاوه بر این کاندوم‌ها، اسپری‌ها و کرم‌های تاخیری نیز در بازارهای داخلی موجود هستند و استفاده از آن‌ها باعث بالا بردن رضایت شما و پارتنرتان از رابطه جنسی خواهد شد. این کرم‌ها چند دقیقه قبل از شروع رابطه به صورت مستقیم بر روی آلت جنسی مردانه مالیده می‌شوند  و با تاخیر انداختن در انزال می‌توانند حساسیت آلت تناسلی را کمتر کنند تا طول رابطه جنسی افزایش پیدا کند.

مکث کردن

شاید تعجب کنید ولی برای جلوگیری از انزال زودرس شما می‌توانید از قبل با پارتنر خود این موضوع را در میان بگذارید که ممکن است برای دفعاتی در هنگام برقراری رابطه جنسی مجبور به توقف باشید. با خارج کردن آلت و مکث چند ثانیه‌ای شما می‌توانید انزال را تا حدودی به تاخیر بیاندازید. شما پس از چند ثانیه می‌توانید روند قبلی رابطه را ادامه دهید. البته این روش برای همه موثر نیست. بنابراین در صورتی که انزال زودرس شما علل روانی داشته باشد، بهتر است به دنبال مشورت با یک روان‌شناس و یا روان درمانگر جنسی باشید.

داروهای کنترل زود انزال

مصرف قرص‌های جلوگیری از زود انزالی نیز در بین مردان جوان بسیار رایج است. البته مصرف خودسرانه این قرص‌ها کار درستی نیست و باید در دز مشخصی (در مدت زمان محدودی) از این داروها استفاده کرد. توجه کنید که روش‌های ذکر شده همگی تنها می‌توانند زود انزالی را پنهان کنند و درمان قطعی این مشکل نیاز به پیگیری و اقدامات جدی‌ تری دارد.

درمان زود انزالی بدون نیاز به دارو

تجهیزاتی که در قسمت قبل به آن‌ها اشاره شد، می‌توانند تا حدودی این مشکل را برای مدت زمان محدودی حل کنند. اما با درمان‌های دارویی درست و یا مراجعه به درمانگر جنسی و روان‌شناس می‌توان ریشه‌ها و دلایل زود انزالی را در آسیب‌های روحی و مشکلات روانی فرد پیدا کرد و برای از بین بردن این مشکلات لایه لایه با صبر و حوصله زمان گذاشت.

حتماً با یک روان‌شناس با تجربه در رابطه با مشکلات عاطفی و جنسی خود مشورت کنید. در صورتی که امکان مراجعه به یک درمانگر جنسی را دارید بهتر است با او مشورت کنید، زیرا در برخی از موارد درمانگر جنسی می‌تواند مشکلات را با روش‌های ساده‌تری حل کند.

زیرا این اختلال ممکن است به خاطر بی‌تجربگی و بلد نبودن نحوه انجام رابطه جنسی رخ دهد. دارو درمانی نیز می‌تواند تا حدودی در افزایش طول رابطه جنسی موثر باشد. البته قبل از شروع درمان باید توسط یک متخصص و روانشناس، موانع روانی و عوامل فیزیکی به صورت کامل بررسی و ریشه‌یابی شوند تا دستور مصرف دارو بتواند بیشترین کمک را برای شما به همراه داشته باشد. حتما از نسخه.های دارویی مخصوص به خودتان استفاده کنید و با یادداشت کردن اسم چند دارو در موتورهای جستجوگر (مثل گوگل) اقدام به خرید و مصرف این داروها نکنید.

نکته:

توجه کنید که در بسیاری از موارد این اختلال خود به خود درمان می‌شود با آرام سازی فکر با استفاده از متدهای منحرف کردن حواس و انجام ریلکسیشن، می‌توان انزال را تا حدودی به تاخیر انداخت. مردانی که مصرف دخانیات، الکل و سایر مواد مخدر را ترک می‌کنند. معمولاً با این اختلال نیز برای همیشه خداحافظی می‌کنند، زیرا مصرف این دخانیات تاثیر مستقیمی بر گیرنده‌های عصبی دارد.

در حالت کلی کمک گرفتن از یک روانشناس با تجربه و کارکشته در مرحله اول درمان الویت دارد. پس از بررسی علل روانی، با کمک کاندوم و ژل‌های بی حس کننده و تاخیری می‌توان زمان انزال را طولانی‌تر کرد.

در مرحله سوم اگر از این تجهیزات کمکی دریافت نشد، می‌توان با دارو این اختلال را درمان کرد. بنابراین نگران نباشید در هر مرحله‌ای از درمان که هستید، با مراجعه به یک روان‌شناس می‌توانید در مدت زمان کوتاه این اختلال را رفع کنید و روابط جنسی طولانی و جذابی را با پارتنر جنسی خود تجربه کنید.

مکمل‌ها و خوراکی‌های موثر در درمان انزال زودرس

تمامی خوراکی‌هایی که بتوانند خاصیت آرامبخشی داشته باشند و تحریک پذیری را کم کنند، می‌توانند با درمان مشکلات ذهنی که منجر به زود انزالی می‌شوند، این اختلال را رفع کنند. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که زندگی شهری یکی از شایع‌ترین دلایلی است که آقایان را دچار زود انزالی می‌کند.

در حقیقت افراد به خاطر مصرف غذاهایی با طبع سرد، تجربه استرس‌های کاری زیاد، نداشتن وقت کافی برای انجام رابطه جنسی درست و سالم، مصرف مواد مخدر، مشروبات الکلی و تحمل مشکلات عاطفی ممکن است دچار زود انزالی شوند. بنابراین در این میان می‌توان خوراکی‌هایی را مصرف کرد که استرس را کاهش می‌دهند و بدن را سم‌زدایی می‌کنند.

خوراکی‌های مفید برای درمان زود انزالی مردان

طبق دستورات پزشکان طب سنتی با افزایش مصرف گرمیجات می‌توان زود انزالی را تا حدی کنترل و درمان کرد. سرد شدن مغز نیز به خاطر افزایش استرس می‌تواند منجر به این اختلال شود، خستگی روحی، فکری، کاهش حافظه و استرس بالا همگی از علائم سرد شدن مغز هستند. یکی از بهترین خوراکی‌هایی که می تواند در درمان زود انزالی خانگی و گرم شدن مزاج فرد موثر باشد، قهوه است.

قهوه با کاهش استرس و بهبود عملکرد قلب و عروق باعث افزایش گردش خون در تمامی بدن می‌شود. همچنین قهوه با کنترل چربی و کلسترول خون می‌تواند به بهبود وضعیت بدن کمک کند. بهترین روش مصرف قهوه، مصرف قهوه گانودرما می‌باشد. برای مثال قهوه گانودرما سوپریم دکتر بیز یکی از محبوب‌ترین قهوه‌های گانودرما می‌باشد که می‌تواند یک گزینه بسیار عالی برای کاهش طول درمان اختلال زود انزالی در مردانی با انزال زودرس باشد. مصرف قهوه گانودرما درست قبل از رابطه جنسی تاثیرگذار نخواهد بود. بلکه با مصرف این قهوه به صورت مداوم و پس از سه هفته شاهد آن خواهید بود؛ زیرا که از لحاظ روحی و جسمی آمادگی بیشتری برای برقراری رابطه جنسی دارید. و می‌توانید انزال خود را به تاخیر بیندازید.

آیا گانودرما زود انزالی را درمان میکند؟

توجه کنید که زود انزالی اغلب ریشه‌های روانی دارد و مصرف نوشیدنی‌های حاوی گانودرما باعث کاهش استرس و اضطراب در افراد می‌شود. بنابراین به جرئت می‌توان گفت که یکی از بهترین راه‌های درمان زود انزالی خانگی، مصرف قهوه گانودرما در کنار سایر روش‌های درمانی است.

قهوه گانودرما به خاطر داشتن پلی‌ساکاریدها و نوکلئوتید.های فراوان می‌تواند در درمان اختلالات جنسی از جمله ناباروری، عدم نعوظ کامل و زود انزالی تا حدی موثر باشد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که مصرف قدمتی ۳۰۰۰ ساله دارد و این گیاه می‌تواند با تنظیم هورمون‌های جنسی مردانه و متعادل کردن انرژی در بدن، به رفع مشکلات روانی و جسمی بسیاری در بدن کمک کند.

درمان زود انزالی خانگی مردان با قهوه گانودرما

در صورتی که شما ۳۰ ثانیه پس از دخول انزال را تجربه می‌کنید، لازم است بدانید که نمی‌توانید در عرض یک ماه طول رابطه جنسی را به ۳۰ دقیقه افزایش دهید و حتما لازم است با کمک روانپزشک و دوره‌های درمانی و مصرف قهوه گانودرما، انتظاری درست و به جا از بدن خود داشته باشید.

درمان زود انزالی |قهوه

بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما در حقیقت به خصوصیات منحصر به فردی که بدن و شرایط شما در آن قرار دارد، بستگی دارد. در صورتی که قصد دارید از این قهوه‌ها برای افزایش ایمنی بدن، کاهش فشار خون و کنترل قند خون استفاده کنید. لازم است تا در زمان‌های متفاوتی از روز این قهوه را بنوشید.

توجه کنید که نحوه مصرف و زمان مصرف در بهره‌وری این نوشیدنی تاثیر دارد. شما می‌توانید به صورت ناشتا این نوشیدنی خوش طعم را مصرف کنید در صورتی که قصد دارید از این مجموعه قهوه گانودرما دکتر بیز را تهیه کنید، بهتر است با مشاوران و متخصصان در قسمت پشتیبانی مشورت کنید و با توجه به سن و شرایط بدنی و وجود بیماری‌های زمینه‌ای دیگر دوز مصرفی خود را به صورت تخصصی از مشاوران پرس و جو کنید.

استفاده بی‌رویه از این نوشیدنی ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد. بنابراین توجه کنید که این نوشیدنی در حالت کلی یک نوع قهوه است و یک نوشیدنی کافئین‌دار است. بنابراین ممکن است مصرف بی‌رویه آن باعث بی‌خوابی و بی‌قراری شود. بهتر است در اولین دوره مصرف تنها یک ساشه در روز از این پودر قهوه مصرف کنید. در صورتی که از نتایج دریافتی راضی بودید، می‌توانید پس از ۲۰ روز نهایتاً دو الی سه ساشه از این قهوه در صبح و ساعات آغازین بعدازظهر استفاده کنید.

نتیجه گیری:

در کشور ایران چیزی بیش از ۴۵ درصد از مردان دچار زود انزالی هستند. از آنجا که داشتن روابط جنسی مطلوب می‌تواند در سایر جنبه‌های زندگی نیز موثر باشد؛ بهتر است اگر شما هم دچار این اختلال هستید، به دنبال روش‌های درمانی درستی برای این مشکل باشید.

پیشنهاد می‌کنیم ابتدا از یک روان درمانگر جنسی و یا روانشناس کمک بگیرید تا علل اصلی زودانزالی را ریشه‌یابی کنید. در صورتی که به علل ارائه شده توسط روانشناس بیولوژیکی نباشند، می‌توانید با کاهش استرس و اضطراب و انجام مدیتیشن زود انزالی را درمان کنید. البته در صورتی که این مشکل به خاطر وجود مشکلات جسمی و بیولوژیکی و یا حتی ژنتیکی باشد، نیز می‌توان تا حدودی آن را درمان کرد.

خوراکی‌های بسیاری هستند که می‌توانند به افزایش طول رابطه جنسی کمک کنند. یکی از مهم‌ترین خوراکی‌ها قهوه‌ گانودرما دکتر بیز می‌باشد که با کاهش استرس و بهبود سم زدایی از بدن می‌تواند در در کاهش اختلالات جنسی و درمان زود انزالی خانگی در آقایان به شما کمک کند. بهتر است حتماً قهوه گانودرما را از فروشگاه‌های معتبری که محصولاتشان مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو دریافت کرده است، خریداری کنید. دکتر بیز به صورت مستقیم قارچ گانودرما را در بهترین شرایط کشت و از بهترین بذر گانودرما برداشت می‌کند و شما می‌توانید را با بهترین قیمت از طریق بیزما خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی بیزما مشاوره رایگان دریافت کنید.

فروشگاه دکتر بیز ارائه دهنده انواع محصولات دکتر بیز ارگانیک و طبیعی است که در تولید آن از هیچ ماده شیمیایی استفاده نشده است لیست تمام محصولات دکتر بیز و خرید مستقیم از شرکت بدون واسطه را می توانید در همین جا تجربه کنید جهت خريد قهوه گانودرما دكتر بيز کلیک کنید

قیمت و خرید قهوه سوپریم دکتر بیز مستقیم از شرکت دکتر بیز تهیه نمایید
قهوه فوری سوپریم دکتر بیز برای لاغری قیمت خیلی زیادی ندارد و اگر قیمت قهوه فوری موکا دکتر بیز را از سایت ما بخواهید که دیگر کمتر هم می شود

دکمه بازگشت به بالا