سلامت و دانشکسب و کار برتر

بررسی قهوه گانودرما برای چاقی

یکی از سوالات پر تکرار مصرف کنندگان این است که آیا چاق کننده است ؟ امروز با توجه به اهمیت بیشتر تناسب اندام بسیاری از افراد که قصد انجام دوره های درمانی با را دارند این سوال را می پرسند و برایشان مهم است که آیا در طول دوره استفاده از قهوه گانودرما وزن آنها نیز افزایش پیدا می کند یا خیر ؟ در ادامه به پاسخ این سوال و بررسی انواع قهوه های گانودرما دکتر بیز و ثر آنها در تناسب اندام (چاقی و لاغری) صحبت می کنیم.

چنانچه نگران افزایش وزن در طی دوه های درمانی هستید نگرانی در خصوص افزایش وزن با قهوه گانودرما دکتر بیز وجود ندارد.بعنوان مثال انواع پک های درمانی زگیل تناسلی ، کبد چرب ، بیماری های پوستی و … به گونه ای توسط کارنشاسان ما چیده می شوند که باعث افزایش و کاهش وزن برای شما نمی شوند.زیرا پیش از خرید پکیج بطور کامل در خصوص داروهایی که مصرف می کنید ، وزن قد و سایر علائم شما سوالات کامل می شود تا بهترین پک مطابق آنچه نیاز واقعی شماست برای شما ارسال شود.

قهوه گانودرما برای چاقی مفید است ؟

این سوال توسط افزادی پرسیده می شود که قصد دارند تا توسط قهوه گانودرما وزن خود را افزایش دهند.برای پاسخ به این سوال باید انواع قهوه گانودرما را بشناسید تا بدانید اگر قصد افزایش وزن دارید کدام نوع برای شما مفید است. : این قهوه با توجه به دارا بودن عصاره قارچ گانودرما و جینسینگ نمی تواند برای افزایش وزن مفید باشد.بر عکس برای کسانی مفید است که قصد کاهش وزن دارند و همچنین اگر ورزش بدنسازی می کنید استفاده از این قهوه برای شما بسیار مفید است.زیرا به عضله سازی بدن بسیار کمک می کند و تناسب اندام فوق العاده ای برای شما بوجود می آورد.

این قهوه ترکسیب شکلات داغ و قهوه است و برای بدن بسیار مفید است.در واقع استفاده از قهوه گانودرما موکا برای چاقی اثر بخشی کمی دارد.مخصوصا اگر رژیم غذایی مناسب برای افازیش وزن نداشته باشد این قهوه حتی می تواند به لاغری هم کمک کند.اما با اثر بخشی کمتر از سوپریم.

لاته از انواع قهوه های گانودرما با پودر خامه غیر لبنی است که کالری بالایی دارد و انرژی بسیار زیادی به شما می دهد.قهوه لاته گانودرما می تواند در کنار یک رژیم غذایی مناسب به افزایش وزن شما کمک کند.

بی شک بهترین نوه محصولات نوشیدنی گانودرما برای افزایش وزن و چاقی همین هات چاکلت گانودرما می باشد.زیرا فاقد قهوه است و حاوی پودر شکلات است که دارای چربی مفید است و برای افزایش وزن بسیار مفید است.

استفاده از دارچین و زنجبیل با طبع گرم و خشک سبب کاهش رطوبت بدن و از بین رفتن چربی های شکم و پهلو می شود و برای چاقی مفید نیست.

راهکار اصولی برای چاقی با استفاده از قهوه گانودرما

برای این منظور می توانید از پک های چاقی گانودرما استفاده کنید.استفاده هات چاکلت گانودرما در کنار پودر جوانه گندم قارچ گانودرما برای چاقی ؛ قهوه گانودرما برای افزایش وزن همگی در .امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید قرآن کریم از بهشت با نام جنت نام برده است و معنی جنت باغی است که درختان میوه فراوان دارد.همچنین در این کتاب آسمانی از میوه های زیادی نام برده شده است. امروزه با پیشرفت جوامع بشری بیماری ها هم پیشرفت زیادی کرده اند و یکی از راه های نجات انسان از بیماری های مختلف شناخت کامل طبیعت و آشنایی با خواص گیاهان و میوه ها است.

از مهمترین میوه هایی که در قرآن از آنها نام برده شده است می توانیم به انجیر و زیتون اشاره کنیم که به تازگی یک گروه تحقیقات ژاپنی پی به خواص فوق العاده مصرف یک عدد انجیر و هفت عدد زیتون شده است. پس از اینکه یکی از قرآن پژوهان مصری اعلام کرد که خداوند در قرآن به انجیر و زیتون قسم خورده است و نام انجیر یک بار و نام زیتون هفت بار در قرآن آمده است ، رییس این گروه مسلمان شد.

تحقیقات نشان داده که قارچ گانودرما حاوی مواد فعالی است که با افزایش متابولیسم و افزایش سوخت و ساز بدن به لاغری و کاهش وزن کمک می کند. علاوه بر این مقادیر بالای پلی ساکارید های موجود در قارچ گانودرما باعث سم زدایی و پاک سازی بدن شده و با بهبود هضم غذا باعث لاغری و کاهش و وزن افراد می شود.

پژوهش‌ها نشان داده‌اند که مصرف مکمل قارچ گانودرما تا حد قابل توجهی به درمان چاقی کمک خواهد کرد. قارچ گانودرما باکتری‌های روده را که در دستگاه گوارشی ما وجود دارند مورد هدف قرار می‌دهند. از این رو به راحتی می‌توانند در کاهش وزن بسیار موثر واقع شوند. تاثیر مصرف قارچ گانودرما و لاغری و در درمان چاقی به این صورت است که قارچ گانودرما باکتری‌های موجود در روده که در دستگاه گوارش وجود دارند را تغییر می‌دهد و از این طریق است که به راحتی قارچ گانودرما در درمان چاقی به ما کمک می‌کند.

عنوان باکتری‌های روده اخیرا کاملا رایج هستند به طوری که در رابطه با غذا و رژیم غذایی عبارات (پروبیوتیک) و (پربیوتیک) را زیاد شنیده‌اید. قارچ گانودرما به عنوان یک پربیوتیک عمل می‌کند. یکی از فواید قارچ گانودرما این است که با مصرف آن تجمع میکروب‌های معده تحت تاثیر قرار گرفته و در نهایت در کاهش وزن به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

آشنایی با دیگر خواص قارچ گانودرما

برای اینکه شما سروران گرامی با دیگر آشنا شوید این بخش را برای شما تهیه نموده ایم.

آشنایی با خواص قارچ گانودرما

قارچ گانودرما بیشتر بر روی چوب های پوسیده ی درختان جنگلی رشد می کند، اما پیدا کردن این نوع قارچ بسیار سخت و دشوار است به همین دلیل آن ها را به صورت پرورشی تولید و عرضه می کنند. در گذشته مردم معتقد بودند با گانودرما می توان به جاودانگی و آرامش رسید! مردم چین القاب و عناوینی مثل “قارچ ده ساله” یا “گیاه توانمندی معنوی” را به گانودرما داده بودند. همچنین آنها بر این باور بودند که با نوشیدن یک معجون از گانودرما می توانند به زندگی ابدی و جاودانگی برسند لذا به عنوان اکسیری بزرگ به آن نگاه می کردند.

همانطور که می دانید طب سنتی کشور چین، علاوه بر اینکه قدمتی بسیار بالا دارد، از اعتبار زیادی هم برخوردار است. بنابراین گفته های طب سنتی چینی مورد اعتماد خواهد بود. و ارزش بالای گانودرما در طب سنتی چینی از هیچ کس پوشیده نیست. قارچ های گانودرما لوسیدوم با شرایط آب و هوایی ایران سازگار هستند و در صورت فراهم کردن شرایط مناسب رشد (دمای محیط، مواد غذایی، اکسیژن مناسب، غلظت یون کلسیم و غیره) قادر به رشد در محیط‏ های کوچک بوده و بنابراین امکان درآمدزایی از پرورش این قارچ وجود دارد.

از نظر شرایط آب و هوایی برای رشد این قارچ تابستان بدلیل داشتن دمای بالا فصل مناسبی برای پرورش قارچ گانودرما است. روش‏های متنوعی برای کشت قارچ گانودرما بررسی شده است و در بین آن ها استفاده از میسلیوم های اولیه و بارور شده قارچ در کیفیت پرورش آن موثرتر بوده است.

محل رویش این قارچ فقط در مناطق گرم و مرطوب می باشد مثلا سواحل جنوبی ایران جزء مناطق گرم و مرطوب به حساب می آید. این قارچ در آثار پزشکی گذشتگان نیز موجود است و این دلیلی محکم بر اعتبار آن است. مثلا در علم پزشکی یونانیان این قارچ بررسی شده یا ابن سینا در کتاب شفاء خود آنرا مورد بررسی قرار داده. البته توجه داشته باشید که در آن زمان گانودرما را با نام قارچ وحشی یاد می کردند لذا در آثار آنان، قارچ وحشی آمده و نه گانودرما.

گونه گانودرما لوسیدوم در مناطق مختلف دنیا مانند انگلیس، کانادا، فرانسه، آمریکای شمالی، تایوان، چین، کره و ژاپن گزارش شده است. در کشور ما ایران نیز هفت گونه از این جنس گزارش شده است. در نواحی معتدل و مرطوب حاشیه دریای خزر انواع گونه‌های خودرو ( وحشی ) وجود دارد. قارچ گانودرما لوسیدوم بیشتر بر روی تنه‌های درختان جنگلی به خصوص بلوط، افرا، بید و ماگنولیا در حال پوسیدگی رشد می‌کند.

خواص قارچ گانودرما برای کلیه

۱۴ بیمار مبتلا به پروتئینوری که از نشانه‌های بیماری های کلیوی است، شروع به مصرف قارچ گانودرما کردند. پروتئینوری همه‌ٔ آنها پس از مدتی بهبود یافت و دستگاه ایمنی‌شان دوباره تنظیم شد. قارچ گانودرما توانست از موش‌ها در برابر آسیب کبدی ناشی از مصرف متوسط روزانه‌‌ٔ الکل محافظت بکند. در حیوانات آلوده به مالاریا قارچ گانودرما توانست همزمان از آسیب‌های کبد و عفونت بالقوه‌ٔ مالاریا جلوگیری بکند.

بیماری‌های کلیوی شامل نفریت مزمن، سندروم کلیه دیابتی و نفریت هستند. این مشکلات به‌دلیل بالا بودن سطح قندخون و یا سطح کلسترول در بدن ایجاد می‌شوند. کلیه‌ای که بار اضافی دارد از رسیدن خون به عروق کلیوی جلوگیری می‌کند. این باعث ایجاد خستگی، احتباس ادرار می‌شود. گانودرما پروتئینوری و کلسیرولمیا را کاهش داده و عملکرد کلیه را درست می‌کند.

خواص قارچ گانودرما برای پوست و پیسی

شما می توانید قارچ گانودرما را به اشکال مختلف نظیر عصاره خوراکی، کرم گانودرما و یا ماسک گانودرما استفاده کنید. مصرف قارچ به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند. همچنین اگر عصاره قارچ گانودرما به صورت موضعی بر روی پوست خود قرار دهید خواهید دید که به سرعت خواص آن جذب پوست صورت شما خواهد شد.

ترکیبات کرم قارچ گانودرما به تقویت فعالیت سلول های تولید ملانین که مسئول رنگ پوست شما هستند کمک کرده که در نتیجه آن لک های پوستی برطرف خواهد شد. علاوه بر رفع لک های پوستی با کرم قارچ گانودرما، با مصرف مداوم عصاره این قارچ بافت های از بین رفته پوست نیز به تدریج بهبود می یابند. به همین خاطر است که امروزه ترکیبات قارچ گانودرما یک ماده محبوب برای استفاده در محصولات مراقبت از پوست به شمار می آید.

قارچ گانودرما لوسیدوم به دلیل خواص ضد عفونی کننده و ضد التهابی که دارد برای پیشگیری و درمان آکنه و جوش صورت مفید می باشد. همچنین قارچ گانودرما به سم زدایی و پاک سازی بدن به سلامت پوست و درمان آکنه و جوش صورت کمک می کند.مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی موجود در قارچ گانودرما با افزایش گردش خون به کاهش چین و چروک پوست و جوان سازی پوست صورت کمک می کند.

قارچ گانودرما به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان هایی که دارد با تقویت سیستم ایمنی بدن به درمان بیماری خود ایمنی پسوریازیس کمک می کند. قارچ گانودرما به دلیل خواص ضد التهابی که دارد برای درمان خشکی پوست و خارش ناشی از پسوریازیس مفید است.قارچ گانودرما با تقویت سیستم ایمنی بدن برای پیشگیری و درمان بیماری بیماری ویتیلیگو (پیسی یا برص) مفید می باشد.

قارچ گانودرما واقعیت دارد

گانودرما حاوی انواع پلی ترکیبات شیمیایی مانند ترپنوئیدها، پلی ساکاریدها و تری ترپنوئیدها می‌باشد. گانودرما لوسیدوم به عنوان یک بسته کامل دارویی-تغذیه‌ای و به عنوان غذایی سالم و منبعی غنی از ترکیبات مغذی و معدنی محسوب می‌شود که مصرف آن به بهبود عملکرد و سلامتی بدن کمک می‌کند. اما علی‌رغم شایعاتی که پیرامون شفابخش بودن و معجزه‌آسا بودن خواص مصرف این قارچ وجود دارد، یافته‌های علمی و نظر متخصصان چنین مواردی را نشان نمی‌دهد.

قارچ گانودرما یک قارچ معروف در طب شرقی است. قارچ گانودرما می‌تواند دستگاه ایمنی را با تقویت گلبول‌های سفید خون تقویت بکند. همچنین این قارچ می‌تواند اندازه و تعداد تومورها را در برخی سرطان‌ها کاهش و کیفیت زندگی را در برخی مبتلایان به سرطان بهبود بدهد. بیشتر مطالعات انسانی نشان داده‌اند که این قارچ نمی‌تواند کلسترول، قند خون و آنتی‌اکسیدان‌ها را بهبود بدهد. اما قارچ گانودرما می‌تواند در برخی موارد در بهبود خستگی و افسردگی مؤثر باشد.

قارچ گانودرما در قهوه

از خواص قهوه گانودرما میتوان به محافظت از پوست در برابر انقراض سلول های پوستی، بهبود بافت پوست و کاهش اثرات پیری پوست اشاره کرد . قهوه گانودرما نوشیدنی است که برخی از طرفداران آن می گویند طیف وسیعی از مزایای سلامتی را ارائه می دهد. ولی بیشتر، توسط افرادی استفاده می شود که دوست دارند میزان مصرف روزانه قهوه خود را کاهش دهند

و در کنار آن از مزایای سلامتی بی شمار گانودرما بهره مند شوند. با وجود ادعای بازاریابان در مورد فواید قهوه گانودرما، اما هیچ منبع علمی تأثیرات سلامتی قهوه گانودرما را اثبات نمی کند. و تا به امروز ،هیچ مطالعه ی علمی، اثرات سلامتی قهوه گانودرما را آزمایش نکرده است. با این حال، تحقیقات اولیه نشان می دهد که گانودرما به تنهایی، مزایای سلامتی خاصی را دارد.

علاوه بر این، تحقیقات نشان می دهد که نوشیدن قهوه، به طور کلی، ممکن است اثرات مفیدی داشته باشد. به عنوان مثال، گزارشی در سال ۲۰۰۶ در علوم غذایی و تغذیه بیان نمود که مصرف قهوه ممکن است. به جلوگیری از چندین بیماری مزمن (از جمله دیابت و بیماری پارکینسون) کمک کند. ولی در همین تحقیق نشان داده شد که مصرف قهوه با افزایش فشار خون بالا (یک عامل اصلی خطر برای بیماری های قلبی) مرتبط است.

در حالی که گفته می شود گانودرما به فشار خون بالا و بیماری های قلبی کمک می کند. دکتر بیز برای چاقی تاثیر بیشتری دارد.ضمن اینکه کلیه این فراورده ها دارای ویتامین ها و آنتی کسیدان های فراوانی برای بدن هستند.جهت خرید پک چاقی گانودرما باید هات چاکلت را به همراه پودر جوانه گندم مصرف کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا