ورزش

بیوگرافی ملیکا محمدی؛ از زندگی در آمریکا تا علاقه شدید به استقلال

آفتاب‌‌نیوز :

ملیکا محمدی که جزو بازیکنان آینده دار و ستارگان جوان تیم ملی فوتبال بانوان بود و اخیرا مورد توجه مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان قرار گرفته بود، جان خودش را در یک تصادف از دست داد.

او متولد ۹ فروردین ۱۳۷۹ بود و در حالی که تنها ۲۳ سال داشت، جان خود را از دست داد.

آغاز فوتبال و زندگی در آمریکا

جالب است بدانید ملیکا محمدی کودکی و نوجوانی خود را در کشور آمریکا سپری کرد. البته او متولد شهر شیراز است و بعد از آن با خانواده اش به آمریکا سفر کرد. از همان دوران کودکی به دنبال علاقه اش که فوتبال بود، رفت و در آکادمی‌های باشگاهی در کشور آمریکا علاقه اش را دنبال کرد.

در ۱۵ سالگی بود که او برای اولین بار به تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شد.

حضور در فوتبال ایران و دعوت به تیم ملی

ملیکا محمدی بعد از حضور در تیم ملی نوجوانان، به باشگاه خاتون بم پیوست و درخشش در عرصه لیگ برتر فوتبال بانوان باعث شد او به تیم ملی بانوان در عرصه بزرگسالان دعوت شود.

او ۵ بار هم برای تیم ملی بزرگسالان به میدان رفت و به تازگی مورد توجه مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان قرار گرفته بود که در یک تصادف جان خود را از دست داد، تصادفی که در آن دو ملی پوش دیگر یعنی زهرا خواجوی و بهناز طاهرخانی هم حضور داشتند و خوشبختانه جان سالم به در بردند.

علاقه شدید به باشگاه استقلال

ملیکا محمدی جزو طرفداران استقلال بود که به گفته خودش بازی‌های این تیم را تماشا و دنبال می‌کرد. جالب است بدانید او حتی در کودکی تصویری کنار ناصر حجازی گرفته بود که چندی پیش و در سالروز درگذشت اسطوره باشگاه استقلال، آن را به اشتراک گذاشت.

منبع: طرفداری 

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا