جامعه

از ورود لیزر به ورزشگاه جلوگیری شود/ درخواست استقرار VAR در بازی تراکتور و سپاهان

درخواست های باشگاه سپاهان از سازمان لیگ:

از ورود لیزر به ورزشگاه جلوگیری شود  درخواست استقرار VAR در بازی تراکتور و سپاهان

مدیر رسانه سپاهان با درخواست نظارت ویژه در دیدار مقابل تراکتور گفت: امیدوارم با نظارت مسئولان، از ورود لیزر به ورزشگاه یادگار در دیدار سپاهان جلوگیری شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسعود سعیدی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان در ارتباط تصویری با برنامه مجله فوتبال رویداد برتر با اشاره به اتفاقات فصل گذشته دیدار سپاهان و تراکتور و حاشیه‌های این بازی اظهار کرد: همه به یاد دارند، فصل گذشته در بازی سپاهان و تراکتور اتفاقاتی صورت گرفت؛ اتفاقاتی که کادر فنی، بازیکنان و هواداران سپاهان را نگران کرده و سبب شده درخواست ناظر ویژه برای این بازی از فدراسیون و سازمان لیگ داشته باشیم.

وی با اشاره به جزئیات درخواست سپاهان از مسئولان و برگزارکنندگان بازی ادامه داد: احترام بسیار ویژه‌ای برای مردم آذربایجان، مردم شهر تبریز قائل هستیم و سپاهان هواداران خوبی در تبریز دارد، اما از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به صورت صریح درخواست‌هایی در خصوص این بازی داریم.

مدیر رسانه تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: دلیل درخواست استقرار ناظر ویژه به دلیل اتفاقات بازی فصل قبل است؛ همه می‌دانند شرایط بازی در آن مسابقه عادی نبود و حجم لیزر در چشم و صورت بازیکنان خیلی زیاد بود که جای نگرانی دارد.

وی با اشاره به مشکلات داوری در دیدار فصل گذشته و آسیب‌هایی که سپاهان از این موضوع دریافت کرد، خاطرنشان کرد: همچنین نظارت بر داوری و استقرار داوران باتجربه در این مسابقه، اهمیت بالایی دارد؛ در بازی فصل گذشته، ۲ پنالتی به اذعان کارشناسان داوری برای سپاهان گرفته نشد.

سعیدی ادامه داد: اگر آن دو پنالتی در مسابقه اعلام می‌شد، شاید نتیجه مسابقه به شکل دیگری رقم می‌خورد و شاید قهرمان لیگ در پایان فصل، تیم دیگری بود.   

وی گفت: درخواست مهم ما در این بازی، جلوگیری از ورود لیزر به ورزشگاه است چراکه این موضوع در بازی قبلی خیلی به ضرر تیم سپاهان بود.

مدیر رسانه تیم فوتبال سپاهان با اشاره به کیفیت این مسابقه گفت: به عنوان تیمی که در راستای قهرمانی تلاش می‌کند، انتظار ما آن است همانگونه که در بازی شهرآورد تهران از VAR استفاده می‌شود، در این مسابقه حساس نیز، از VAR استفاده شود.

وی اضافه کرد: انتظار ما از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ ایجاد شرایط برگزاری مسابقه به صورت عادلانه است؛ انتظار عجیبی هم نیست و آن را به صورت صریح، جدی و واضح اعلام کردیم.

بخش مقالات اجتماعی

تحقیقگر جامعه‌شناسی با تجربه در مطالعه تمدن‌ها و ارتباطات بین فرهنگ‌ها.
دکمه بازگشت به بالا