هنر و فرهنگ

تسلیت رئیس بنیاد شهید به خانواده‌های چهار شهید

تسلیت رئیس بنیاد شهید به خانواده‌های چهار شهید

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت «حاج پیر محمد کاووسی گنجین» پدر شهیدان «یونس و محمدرضا کاووسی گنجین» و صدف مطلم زاده گل مادر گرامی شهیدان «براتعلی و کتابعلی قاسمی» را تسلیت گفت.

به گزارش رویداد برتر، در پیام رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران به خانواده شهیدان کاووسی گنجین آمده است:
سلام علیکم
پدران شهدای والامقام که فرزندان عزیزشان در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی به مقام شامخ شهادت نائل آمدند اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.
مرحوم «حاج پیر محمد کاووسی گنجین» پدر شهیدان معظم «یونس و محمدرضا کاووسی گنجین» پس از سالها صبر و بردباری ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفر کرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزندان شهیدش درود می‌فرستم. به یقین از دست دادن این سرمایه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار غم‌انگیز است.
ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان شاء الله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

همچنین در پیام رئیس بنیاد شهیدان به خانواده شهیدان قاسمی آمده است:
سلام علیکم
صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز که فرزندان خویش را در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، نثار کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والامقام نیست.
درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم صدف مطلم زاده گل» مادر گرامی شهیدان معزز «براتعلی و کتابعلی قاسمی» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.
از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار شهیدان قرین رحمت ربوبی گردند.
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا