خبرهای کلیکسب و کار برتر

چرا از چاپ پرچم استفاده کنیم؟

پرچم ها اصولاً نشان دهنده یک ارگان، جامعه، فرهنگ، مذهب، ارتش ملی و یا نشان دهنده یک تمدن است. به طور مثال ما درفش کاویانی را داریم که مقتدرترین پرچم دنیا به شمار می رود این پرچم نشان دهنده یک شخصیت بزرگ ، سپس یک رویداد بزرگ و در واقع یک حکومت مقتدر بود که تاکنون بر سر زبان ها می باشد و در آثار حماسی همیشه نامی از آن برده می شود.

در واقع باید نشان دهنده یک رویداد، اثر، تبلیغات و…. خاصی باشد که بشود به آینده آن امیدوار شد. بین 206 کشور موجود در دنیا هیچ کشوری را نمی بینیم که برای قرن ها پرچمی بدون تغییر به عنوان پرچم رسمی داشته باشد.

اکنون ما از محصولی به نام تولید و چاپ پرچم شرکتی صحبت می کنیم که جنبه تبلیغات دارد و تا زمانی که بنرد شما پاربرجاست می تواند بسته به محبوبیت شرکت شما در معرض دید عموم باشد.

در نظر داشتن یک پرچم برای برند شما در واقع یک سرمایه گذاری کاملاً استوار محسوب می شود که همیشه و همه جا می تواند برندینگ شما را رو به جلو حرکت دهد. این نوع پرچم ها ارزششان بسته به محبوبیت شرکت شما و مجموعه ای که قرار است در قالب پرچم خلاصه شود کاملاً می تواند متغیر باشد.

اعتبار پرچم اختصاصی برند شما تنها با محبوبیت برند شما ارتقا پیدا می کند. اینکه ما چگونه به یک پرچم می نگریم با اینکه کاربران ما چه دیدگاهی دارند تقریباً مشابه است چرا که این پرچمی است که در دوره شما طراحی و خلق شده است و هنوز چیزی برای گفتن ندارد. از آن رو ما میتوانیم بهترین سلیقه ها را برای چاپ اولیه در چاپ و تولید پرچم اختصاصی پیاده سازی کنیم.

در نظر داشتن تولید پرچم اختصاصی برای یک شرکت، کارخانه، هولدینگ قدرتمند و مجموعه ای چند خدمات در یک مجموعه کاری می تواند مزایایی به همراه داشته باشد که تاکنون تجربه نکرده باشید. مزایایی همچون:

 • پرچم شرکتی و اختصاصی به نوعی راه بلد مجموعه برند شما خواهد بود
 • این پرچم ها سرمایه ای هستند برای آینده برند شما که تبلیغی که قدرتمندی آن را تاکنون تجربه نکرده اید
 • کمترین هزینه به عنوان پرچم تبلیغاتی
 • در کلیه شهرک های صنعتی در معرض دید باشند
 • از نظر عام یک کلاس کاری بالا محسوب خواهند شد
 • بین رقبای خود از نظر اهمیت به تبلیغات یک پله بالاتر هستید
 • برند شما برای دهه های بعد و حتی نسل بعد از شما اعتباری بالا کسب خواهد کرد

آمریکایی |بزرگداشت

یکی از شعارهای اغلب شرکت ها تولید فوری پرچم عنوان شده است. اما این تنها شعار نیست و کافیست یکبار با آنها همکاری داشته باشید تا سرعت عمل ما را در تولید و چاپ پرچم فوری تجربه کنید. همچنین می توانید از دیگر خدمات آنها همچون موارد زیر بهره مند شوید:

 • طراحی پرچم اختصاصی توسط طراحان متخصص پرچم (با ارائه بیش از 5000 نمون کار چاپ و تولید پرچم)
 • تحویل به موقع حتی در تیراژ بالا
 • تخفیف های ویژه همکاران و سفارشات پروژه محور
 • پشتیبانی و استعلام کیفیت محصول توسط مدیریت نماپرچم
 • تخفیف های بیشتر در همکاری های حاشیه پرچم
 • ارائه ایده های تبلیغاتی به صورت پکیج با تضمین شرکت در خصوص بازدهی

استفاده از پرچم قدمتی دیرینه دارد از گذشته های دور تاکنون پرچم ها مورد مصرف بوده و هستند امروزه این محصولات به عنوان نماد و اقتدار و شایستگی یک کشور و ملت و یا یک سازمان محسوب می شود علاوه بر معرفی سازمان و ارگان در زیباسازی شهرها به دلیل مناسبت ها ورویداد ها یا بزرگداشت ها استفاده می شوند همان گونه که اشاره نمودیم نوعی از کاربرد پرچم ها معرفی لوگو و برند سازمان می باشد که می توان اقتدار و هویت یک شرکت را به نمایش بگذارد پرچم شرکتی در انواع رومیزی و تشریفات تولید و به چاپ می رسند.

 • استفاده از پرچم شرکتی در کنار به کسب و کار شما رسمیت می بخشد
 • باعث زیباسازی محیط می شود.
 • باعث ایجاد حس اعتماد مشتری نسبت به برند شما می شود
 • یکی از مهم ترین المان های اتاق مدیران بوده و معرف نماد شرکت است
 • نشان دادن اقتدار, شایستگی و هویت شرکت است.

یکی از پر کاربردترین پرچم شرکتی نوع رومیزی این محصول می باشد که در اتاق مدیران بر روی میز مورد استفاده قرار می گیرد این پرچم ها در ابعاد 30*20 سانتی متر تهیه شده از جنس ساتن و یا جیر و طرح سازمانی نیز توسط یکی از روش های چاپ سیلک, دیجیتال و یا گل دوزی روی پرچم درج می گردد این پرچم ها در دو نوع اسپرت و ریشه دار با توجه به نوع سفارش تهیه می شود.

پایه پرچم رومیزی در انواع آینه ای, استیل, استیل طلایی, پایه خاتم دایره ای و طرح ستاره ای, سنگی, پلکسی, چوبی و میله آنها نیز تهیه شده از استیل به صورت دوشاخه, چندشاخه, تی شکل, آل تولید می شود.

این نوع پرچم ها به صورت مربع, مثلث و مستطیل تهیه شده و بر روی میز مدیران, میز کارکنان سازمان ها و شرکت ها, ادارات خصوصی و دولتی, سالن ها, اجتماعات بین المللی, در غرفه های نمایشگاهی و…استفاده می شود.

پرچم رومیزی بر اساس نوع پایه و پارچه ای که برای تولید آن توسط مشتری انتخاب می شود و تعداد تیراژ سفارش داده شده بستگی دارد با خرید پرچم رومیزی از نما پرچم در تیراژ بالا شاهد کاهش قیمت ها خواهید بود.

از آنجا که زیبایی ظاهری پرچم و شفافیت و کیفیت چاپی بر روی آن می تواند معرف اعتبار برند باشد از این رو این پرچم ها باید از پارچه ای مرغوب تهیه شوند پرچم های رومیزی تولید شده تهیه شده از جنس ساتن درجه یک آمریکایی و کره ای بوده که طرح نیز توسط دستگاه های پیشرفته در صنعت چاپ و جوهر باکیفیت استفاده می شوند به همین دلیل هنگام شست شو کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و تا مدت ها مورد استفاده واقع می شود.

نوعی دیگر از پرچم های استفاده شده در شرکت ها و سازمان ها که به دلیل وسعت بیشتر و در معرض دید بودن می تواند لوگو را به زیبایی هرچه تمام به رخ بکشاند پرچم تشریفاتی است این نوع در ابعاد 150*90 سانتی متر و یا 100*170 است پارچه استفاده شده در تولید آنها ساتن امریکایی, ساتن براق, جیر و یا مخمل هستند برای چاپ لوگو نیز از جدیدترین دستگاه های به روز مانند دستگاه چاپ سیلک, ترانسفر, گل دوزی پلاتر مخصوص استفاده می شود رنگ لوگو با رنگ سازمانی همخوانی داشته و پس زمینه پرچم نیز سفید می باشد در انتهای دوخت نیز با توجه به سفارش مشتری به صورت ساده و یا ریشه دار دوخته می شود در صورت ریشه دار بودن رنگ ریشه نیز با رنگ لوگو همخوانی دارد.

از دیگر اجزای پرچم تشریفات که تاثیر به سزایی در زیبایی پرچم دارند زیرا به خوبی در معرض دید هستند پایه آنها در مدل های مختلف تخم مرغی نقره ای, خورشیدی طلایی و نقره ای, مدل آفتابگردان, دایره ای تخت استیل و پنجه شیری تولید می شود.

این نوع پرچم ها مورد استفاده در سالن های کنفرانس, استفاده در همایش ها , نمایشگاه ها, هتل ها, اتاق مدیران, اتاق های انتظار و در کل در تمامی اتاق های شرکت ها, ارگان ها و سازمان ها نصب می شود.

عوامل موثر در تعیین قیمت پرچم شرکتی تشریفات ابعاد آن, پارچه به کاررفته, نوع پایه پرچم, چاپ به کاررفته و میزان تیراژ سفارش داده شده می باشد.

چاپ پرچم تشریفاتی ریشه دار جز پر طرفدار ترین و پرمصرف ترین پرچم های قابل چاپ در این مجموعه و بازار می باشد

دکمه بازگشت به بالا